Marti Renti to celebrytka i przede wszystkim jedna z najpopularniejszych influencerek w Polsce. Od pewnego czasu Martirenti związana jest również z federacją FAME MMA. Kim jest Martirenti? Ile lat ma Martirenti? Jaki jest Instagram Martirenti? Czy Martirenti ma chłopaka?

Kim jest Martirenti?

Martirenti to kolejna znana polska influencerka działająca w mediach społecznościowych, wykręcająca niebywałe wyniki. Od kilku lat zasięgi Martirenti są konsekwentnie powiększane, a sama instagramerka cały czas nawiązuje nowe współprace z najpopularniejszymi markami. Martirenti mocno interesuje się sportowym trybem życia i regularnie zachęca swoich fanów do częstszej aktywności fizycznej. Mało kto wie, ale Marta posiada też certyfikat instruktorki fitness.

Martirenti imię i nazwisko

Jak nazywa się Martirenti? Imię i nazwisko influencerski to Marta Rentel. Łatwo się zatem domyślić, że jej pseudonim inspirowany jest w dużej mierze jej imieniem i nazwiskiem.

Martirenti wiek

Ile lat ma Marta "Martirenti" Rentel? Influencerka i tik-tokerka przyszła na świat 10 maja 1995 roku. To oznacza, że wiek Marty Rentel to 27 lat.

Martirenti wzrost

Jaki jest wzrost Martirenti? Marta Rentel mierzy 170 centymetrów wzrostu.

Martirenti waga

Ile waży Martirenti? Przed ostatnią walką na FAME MMA 12 przeciwko Kamili "Zusje" Smoguleckiej Marta Rentel wniosła na wagę 59 kilogramów. Ile waży obecnie dowiemy się na oficjalnej ceremonii ważenia przed galą FAME MMA 16.

Martirenti YouTube

Martirenti swój kanał na YouTube założyła 3 lata temu, a dokładniej 25 czerwca 2019 roku. Od tego czasu uzbierała na nim ponad 180 tys. subskrybentów, a jej filmy mają łącznie ponad 46 milionów wyświetleń. Najchętniej oglądanym filmem jest "JA vs MOJA MAMA", który uzbierał ponad 3 mln wyświetleń.

Instagram Martirenti

Instagram to jeden z głównych serwisów społecznościowych Martirenti. Profil @martirenti obserwuje już ponad 840 tysięcy osób.

Martirenti TikTok

Martirenti można znaleźć również na Tik-Toku, gdzie regularnie dodaje taneczno-rozrywkowe filmiki. Profil @martirenti na Tik-Toku składa się z ponad 2,9 mln followersów, a wszystkie filmiki zebrały ponad 85 mln wyświetleń.

Martirenti Judo

W szkole Marta Rentel uczęszczała do klasy sportowej i była w tym całkiem dobra. Jak przyznała jednak w wywiadzie, nie był to dla niej dobry okres. Przez szykanowanie nastoletnia wówczas Martirenti ostatecznie porzuciła judo.

Martirenti FAME MMA

Jak większość topowych influencerów w Polsce, tak i Marta Rentel poza swoją działalnością w social mediach kojarzona jest również z amatorskimi walkami w oktagonie. W jakiej federacji walczy Martirenti? Nikogo raczej to nie zdziwi, że w FAME MMA. Włodarze Michał "Boxdel" Baron i Wojciech Gola ogłosili Martirenti nową zawodniczką federacji na kilka tygodni przed FAME MMA 7. Tik-tokerka i uczestniczka programu Fame czy Shame zadebiutowała 5 września 2020 roku.

Sprawdź: Obstawianie FAME MMA

Martirenti vs Marta Linkiewicz FAME MMA 7

FAME MMA 7 to gala, na której Martirenti zadebiutowała w oktagonie. Jej rywalką była Marta "Linkimaster" Linkiewicz, czyli jedna z głównych gwiazd federacji. Doświadczenie "Linkimaster" okazało się dla Marty Rentel nie do przeskoczenia. Warto dodać, że dla Marty Linkiewicz była to już czwarta walka we freak-fightowej karierze. Sama walka zaczęła się od szamotaniny, typowej dla debiutujących zawodniczek. Martirenti, która niegdyś sporo trenowała judo, próbowała kilkukrotnie obalić Linkiewicz, ale bez skutku. Z czasem "Linkimaster" zaczęła trafiać rywalkę na tyle często i mocno, że na twarzy Rentel pojawiła się krew i zadrapania. W pewnym momencie zagubiona i zrezygnowana Martirenti odwróciła się od przeciwniczki plecami, nie przywiązując wagi do obrony. Takie zachowanie zmusiło sędziego do przerwania pojedynku. Martirenti długo nie mogła przeżyć swojego nieudanego debiutu w FAME MMA. W jednym z wywiadów przyznała, że czuje się gorzej zarówno fizycznie, jak i psychicznie i jest jej bardzo przykro.

Martirenti vs Zusje FAME MMA 12

na kolejne wyzwanie Martirenti musiała zaczekać do 12. edycji FAME MMA, która odbyła się ponad rok później, a dokładniej 20 listopada 2021 roku. Tym razem jej rywalką była Kamila "Zusje" Smogulecka, czyli znowu obyta z oktagonem zawodniczka. Przed walką wszyscy stawiali na Zusje i nikt nie wierzył w to, że walka będzie aż tak emocjonująca. W pierwszej odsłonie pojedynku Martirenti próbowała narzucać presję i zadawać ciosy, ale nie robiły one większego wrażenia na Zusje. Smogulecka odpłacała się Marcie kontrującymi prawymi prostymi, rozbijając mocno twarz influencerki. W drugiej rundzie ponownie Martirenti szła na swoją rywalkę i nawet udało się jej raz mocno trafić Zusje. To jednak Smogulecka była całościowo precyzyjniejsza. Trzecia runda nie różniła się znacząco od pozostałych, ale tym razem Zusje trafiała jeszcze celniej i soczyściej, co mogło się podobać na wypełnionej po brzegi Ergo Arenie. Ostatecznie o zwycięstwie zadecydowali sędziowie, przyznając triumf Zusje.

Martirenti vs Wiktoria Jaroniewska FAME MMA 16

Długo nie trzeba było czekać na powrót do klatki jednej z najpopularniejszy influencerek w Polsce. Tym razem Martirenti została zestawiona z Wiktorią "Wiki" Jaroniewską, pogromczynią Laluny na FAME MMA 14. Do tej pory Marta Rentel przegrała oba dotychczasowe starcia w FAME i według bukmacherów nie jest faworytką w tej walce. Czy przysłowie "do trzech razy sztuka" okaże się dla niej trafne?

Martirenti Fame czy Shame

W 2020 roku Martirenti wzięła udział w telewizyjnym reality-show prowadzonym przez Saszan i Danny'ego Ferreri. Na czym polegał program? Dziesięciu najpopularniejszych idoli młodego pokolenia - znanych m.in. z Tik-Toka, Instagrama i YouTube spędzili ze sobą 8 tygodni w willi w Konstancinie, niedaleko Warszawy. Codziennie stawali przed różnymi wyzwaniami, których wynik decydował, kto następny dzień spędzi w grupie FAME - otoczony różnymi wygodami, a kto w przegranej - SHAME - pozbawiony wygód. Ten, kto pod koniec dwóch miesięcy zdobył najwięcej punktów, zgarniał nagrodę główną. Do programu wyselekcjonowano grupę popularnych twórców. Uczestnikami poza Martą "Martirenti" Rentel byli również Łukasz Książkiewicz, Filip Zabielski, Michał Gała, Angre-Sophie Reich, Jan Marciniak, Kinga Kostrzewa, Klaudia Bieszcz, Patryk Woźniak i Weronika "Wero" Piątek. Martirenti nie udało się zająć żadnego miejsca na podium, a zwycięzcą 1. edycji został Patryk Woźniak.

Martirenti Michał Gała

Hasło Martirenti i Michał Gała jest bardzo często wyszukiwane. Nic dziwnego, ponieważ fani influencerki chcą znać wszystkie szczegóły jej prywatnego życia. Marta Rentel stara się nie ujawniać za dużo, ale ciężko w dzisiejszych czasach ukryć głębsze relacje. Martirenti po raz pierwszy spotkała Michała Gałę w reality-show "Fame czy Shame". W trakcie programu zakochali się w sobie, a po programie zamieszkali razem w Warszawie. Michał Gała i Martirenti byli przez jakiś czas najpopularniejszą parą w polskiej sieci. Uczestnik Top Model i tik-tokerka często dzielili się na swoich mediach społecznościowych aspektem ich życia prywatnego i relacji. Latem 2021 roku para oficjalnie się rozstała. Jak jednak przyznała Marta Rentel, relacja między nimi była toksyczna i nie mogli się dogadać w wielu kwestiach.

Martirenti NFT

W 2021 roku w sieci mocno zawrzało. NFT Token sprzedany za prawie milion złotych! A dokładnie token wirtualnej miłości Martirenti. Nabywca tego niepowtarzalnego miłosnego NFT Marty Rentel zyskał prawo do jej cyfrowej miłości. Został on również zaproszony na wspólną kolację. Miłosny NFT sprzedał się za bagatela 250 tys. dolarów, co w tamtym okresie warte było około miliona złotych.

Cyfrową miłość w formie tokenu NFT Martirenti definiuje tak "Tworząc moją Cyfrową Miłość (i inne emocje) nazywam tylko rzecz, która już istnieje. Miłość fizyczna, miłość platoniczna i miłość cyfrowa mogą być różne, ale każda z nich jest prawdziwa w taki sam sposób, jak wszystkie nasze myśli i uczucia. A cyfrowe znaczy wieczne. Przecież wszystko, co teraz jest digitalizowane, zostanie z nami do końca świata - fotki, filmy, wspomnienia, wszystko"

Martirenti muzyka

Marta "Martirenti" Rentel oprócz wrzucania krótkich filmików na Tik-Toka i zdjęć na Instagrama realizuje się również w branży muzycznej. W 2021 roku we współpracy z Praskim wypuściła piosenkę pod tytułem "Bad Girl" jej autorskiego tekstu. Sama nutka zdaniem internautów nie jest najwyższych lotów, jednak ma ona już 2,5 miliona wyświetleń na YouTube.


Kim jest Martirenti?
Marta "Martirenti" Rentel jest znana głównie z mediów społecznościowych i walk freak-fightowych. Aktywnie prowadzi swojego instagrama i tiktoka. Do tej pory zawalczyła również na dwóch edycjach gali FAME MMA.
Ile lat ma Martirenti?
Marta Rentel urodziła się 10 maja 1995 roku. W tym momencie ma więc 27 lat.