Wiktoria Jaroniewska w FAME MMA, czyli kim jest nowa zawodniczka tej federacji? Co wiadomo o piłkarce ręcznej, która postanowiła spróbować swoich sił w klatce?

Kim jest Wiktoria Jaroniewska?

Kim jest Wiktoria Jaroniewska? Kto to jest Wiktoria Jaroniewska? Gdy na finałowej konferencji przed galą FAME MMA 14 okazało się, że kobieta walczy na tej gali, z pewnością wielu obserwujących to wydarzenie mogło zadać sobie tego typu pytania. Jaroniewska jest to polska piłkarka ręczna, która zajmuje się również dietetyką. Ale o tym nieco później.

Wiktoria Jaroniewska wiek

Ile lat ma Wiktoria Jaroniewska? Jeśli chodzi o wiek, Jaroniewska urodziła się w 2001 roku, a dokładniej 15 września.

Wiktoria Jaroniewska waga

Waga Jaroniewskiej to około 59 kilogramów.

Wiktoria Jaroniewska wzrost

Z kolei wzrost Jaroniewskiej to 174 centymetry.

Wiktoria Jaroniewska piłka ręczna

Jaroniewska od wielu lat gra w piłkę ręczną. Występuje na poziomie 1. ligi w barwach zespołu UKS Dziewiątka Legnica. Pozycja Jaroniewskiej to skrzydłowa.

Wiktoria Jaroniewska dieta

Oprócz gry w piłkę ręczną, Jaroniewska zajmuje się również dietetyką i szeroko pojętym zdrowym trybem życia. Prowadzi bloga oraz aktywnie udziela się na Instagramie, gdzie dzieli się swoimi przemyśleniami na tego typu tematy. Przygotowuje również plany treningowe i diety, więc oferuje szeroki zakres usług, jeśli chodzi właśnie o zdrowy tryb życia czy treningi siłowe.

Wiktoria Jaroniewska FAME MMA

W maju 2022 roku okazało się, że Jaroniewska zawalczy w FAME MMA. Jej angaż został ogłoszony na konferencji przed galą FAME MMA 14, na której – jak się okazało – zadebiutuje w klatce. Jak sama przyznała, przed debiutancką walką trenowała zaledwie kilkanaście dni, więc od razu została rzucona na głęboką wodę.

Wiktoria Jaroniewska walka

Walka Jaroniewskiej na FAME MMA 14, czyli z kim piłkarka ręczna zadebiutowała w formule MMA? Jej rywalką była Laluna. Kilka tygodni wcześniej z walki wypadła pierwotna rywalka Laluny, która nabawiła się kontuzji i własnie Jaroniewska wskoczyła w jej miejsce.

Zobacz także – kim jest Laluna?

Walka Jaroniewska vs Laluna otworzyła kartę walk gali FAME MMA 14. Jak się okazało, piłkarka ręczna pokonała faworytkę przez niejednogłośną decyzję sędziów i zanotowała udany debiut w FAME MMA.

Wiktoria Jaroniewska YT

Jaroniewska na YT posiada kanał o nazwie – tu bez niespodzianek – Wiktoria Jaroniewska. Kobieta wrzuca tam różnego rodzaju materiały związane z dietetyką czy siłownią, a jej kanał na YouTube subskrybuje około 35 tysięcy użytkowników.

Wiktoria Jaroniewska Tik Tok

Jaroniewska jest znacznie popularniejsza na Tik Toku. Jej profil o nazwie na tej platformie obserwuje ponad 750 tysięcy użytkowników, a nagrania na jej kanale zebrały ponad 63 miliony polubień.

Wiktoria Jaroniewska chłopak

Czy Jaroniewska ma chłopaka? Tak, zawodniczka FAME MMA jest związana z piłkarzem Damianem Kasprzakiem, z którym wspólnie prowadzi profil oferujący diety i plany treningowe.

Wiktoria Jaroniewska Instagram

Jaroniewska na Instagramie udziela się pod nazwą wiktoriajaroniewskablog, gdzie jej poczynania obserwuje ponad 185 tysięcy użytkowników Instagrama.

Z czego znana jest Wiktoria Jaroniewska? Jaroniewska to piłkarka ręczna, a także dietetyczka i zawodniczka FAME MMA. Ile lat ma Wiktoria Jaroniewska? Kobieta urodziła się w 2001 roku.