Sheeya to kolejna popularna influencerka, która postanowiła spróbować swoich sił w FAME MMA. Co o niej wiadomo?

Kim jest Sheeya?

Kim jest Sheeya? Kto to Sheeya? Gdy podczas pierwszej konferencji przed galą FAME MMA 14 okazało się, że kobieta zawalczy na tym wydarzeniu, z pewnością wielu kibiców śledzących transmisję zadawało sobie tego typu pytania.

Sheeya to trenerka personalna i influencerka. Posiada własną stronę internetową z usługami dotyczącymi właśnie treningów, żywienia i szeroko pojętego zdrowego stylu życia.

Sheeya imię i nazwisko

Jak nazywa się Sheeya? Imię i nazwisko kobiety to Klaudia Kołodziejczyk.

Sheeya wiek

Ile lat ma Sheeya? Klaudia Kołodziejczyk urodziła się 15 lipca 2001 roku. Oznacza to, że w tym roku skończy 22 lata.

Sheeya waga

Sheeya waga, czyli ile waży zawodniczka FAME MMA. Dokładną wagę Klaudii Kołodziejczyk poznamy w dniu ważenia przed galą FAME MMA 17, czyli 2 lutego 2023 roku. Można jednak szacować, że jej waga oscyluje w okolicach 66 kilogramów.

Sheeya wzrost

Jak wynika z informacji zawartych na oficjalnej stronie FAME MMA, wzrost Klaudii Kołodziejczyk wynosi 170 centymetrów.

Sheeya FAME MMA

W kwietniu 2022 roku okazało się, że Sheeya zawalczy w FAME MMA. Kobieta została ogłoszona jako nowa zawodniczka tej federacji na konferencji przed galą FAME MMA 14. Właśnie na to wydarzenie został zaplanowany jej debiut w klatce. Klaudia Kołodziejczyk miała zmierzyć się z Katarzyną Lirsz, znaną jako "Laluna". Do tego starcia nie doszło jednak z powodu kontuzji, jakiej Sheeya doznała w czasie przygotowań.

Zobacz także - karta walk FAME MMA 17

Sheeya vs Jaroniewska

Jej debiut został przeniesiony na galę FAME MMA 17. Podczas tego wydarzenia Kołodziejczyk stanie naprzeciwko Wiktorii Jaroniewskiej, która co ciekawe zastąpiła Klaudię w pojedynku z Laluną. 17 edycja FAME MMA odbędzie się 3 lutego 2023 w Krakowie.

Kto wygrał walkę Jaroniewska vs Sheeya na FAME MMA 17?

Sheeya rekord

Sheeya do tej pory stoczyła jeden pojedynek w MMA. Poniżej bilans wszystkich jej walk.

Rekord MMA: 1-0

Sheeya walka

Sheeya walka, czyli z kim kobieta zawalczy w debiucie? Jak się okazało, jej rywalką na gali FAME MMA 14 miała być Lala Laluna, znana z serialu Królowe Życia. Dla niej również miał to być to debiut w sportach walki.

Zobacz także - typy na FAME MMA

Do debiutanckiego pojedynku Sheeya przygotowywała się między innymi pod okiem Sebastiana Skrzecza w warszawskiej Akademii Walki. Niestety - pod koniec kwietnia Sheeya nabawiła się kontuzji, która wykluczyła jej udział w gali FAME MMA 14.

Sheeya Natan

Sheeya Natan Marcoń, czyli co łączy te dwie postaci? Wiele osób sądzi, że Natan Marcoń i Klaudia Kołodziejczyk to rodzeństwo. Przez długi czas bowiem właśnie taką narrację utrzymywali ci twórcy. Sheeya nazywała Natana swoim bratem, a ten ją siostrą. Dodawali również razem filmy, gdzie już w tytule sugerowali, że są spokrewnieni. W wywiadach jednak Sheeya nie chciała wprost przyznać, czy Natan naprawdę jest jej bratem. Dodatkowo posiadają oni inne nazwiska. Można zatem sądzić, że w rzeczywistości Natan Marcoń i Klaudia Kołodziejczyk nie są spokrewnieni.

Sheeya chłopak

Czy Sheeya ma chłopaka? Tak, partnerem kobiety jest inny z popularnych twórców internetowych, Tomasz „Gimper” Działowy. Para poznała się na portalu Facebook Dating w październiku 2020 roku.

Sheeya Onlyfans

Wiele osób kojarzy Sheeyę z portalu Onlyfans. Influencerka posiada tam konto pod nazwą @sheeya. Klaudia Kołodziejczyk w lipcu 2022 roku przyznała, że w ciągu trzech miesięcy potrafiła zarobić na tym poralu około 50 tysięcy złotych.

Sheeya Tik Tok

Sheeya na Tik Toku udziela się pod nazwą xsheeya. Jej konto obserwuje około 530 tysięcy użytkowników, a nagrania na jej kanale polajkowano ponad 25 milionów razy.

Sheeya YouTube

Sheeya posiada swój kanał na YouTube od 2012 roku. Nie jest jednak na nim w ostatnim czasie specjalnie aktywna. Kanał Sheeya obserwuje blisko 140 tysięcy użytkowników YouTube'a.

Sheeya Instagram

Również na Instagramie Sheeya prowadzi konto o nazwie xsheeya. Na tej platformie społecznościowej jej poczynania śledzi około 230 tysięcy użytkowników.


Jak nazywa się Sheeya?
Sheeya to Klaudia Kołodziejczyk.
Czym zajmuje się Sheeya?
Kobieta jest trenerką personalną, influencerką i zawodniczką FAME MMA.