Dominika Rybak to kolejna popularna influencerka, która postanowiła spróbować swoich sił w pojedynkach typu freak fight. Co o niej wiadomo?

Kim jest Dominika Rybak?

Kim jest Dominika Rybak? Kto to Dominika Rybak? Gdy organizacja Prime Show MMA ogłosiła, że kobieta zawalczy na drugiej gali tej federacji, z pewnością wielu kibiców śledzących doniesienia na temat tego wydarzenia mogło zadać sobie tego typu pytania.

Rybak to popularna polska tiktokerka, która prowadzi również między innymi swój profil na Instagramie. Nie ulega wątpliwości, że właśnie do tego grona odbiorców będą chcieli dotrzeć ze swoją galą włodarze Prime Show MMA, kontraktując Rybak.

Dominika Rybak wiek

Ile lat ma Dominika Rybak? Kobieta urodziła się w drugiej połowie stycznia 2003 roku, co dowiedzieliśmy się z jej mediów społecznościowych, gdy w 2022 roku wrzuciła zdjęcie ze świętowania dziewiętnastych urodzin. Oznacza to, że aktualnie ma 20 lat.

Dominika Rybak wzrost

Wzrost Rybak nie był do tej pory znany. Tego typu informacje poznaliśmy jednak przy okazji jej debiutu w klatce. Dominika Rybak ma 170 cm wzrostu.

Dominika Rybak waga

Podobnie jak wzrost, również waga Rybak pozostawało długo niewiadomą. To, ile kobieta waży stało się jasne dzień przed jej debiutem w Prime Show MMA - właśnie wtedy odbyła się bowiem oficjalna ceremonia ważenia. Dominika Rybak wniosła na wagę 61 kilogramów.

Dominika Rybak walka

Debiutacka walka Rybak odbyła się w lipcu 2022 roku na gali Prime Show MMA 2.

Dominika Rybak rekord

Dominika Rybak stoczyła do tej pory dwa pojedynki - jeden w K1, a drugi w MMA. Jej łączny rekord to zatem 2-0.

Rekord MMA: 1-0
Bilans K-1: 1-0

Dominika Rybak Prime Show MMA

W maju 2022 roku angaż Rybak ogłosiła federacja Prime Show MMA.

"Tiktokerka czy wojowniczka? A może to i to. Już 9 lipca Dominika odlatuje z nami w kosmos" - napisano przy okazji ogłoszenia Rybak jako nowej zawodniczki Prime Show MMA, nawiązując do nazwy drugiej gali tej organizacji, czyli "Kosmos".

Ogłoszenie Rybak jako zawodniczki Prime Show MMA zebrało dziesiątki tysięcy polubień. Nic dziwnego - kobieta jest niezwykle popularna w sieci, a zwłaszcza na Tik Toku.

Dominika Rybak vs Klaudusiek

Walka Rybak vs Klaudusiek została zaplanowana na drugą galę Prime Show MMA. Starcie to odbyło się na zasadach K-1 w małych rękawicach. Starcie przebiegało pod dyktando Dominiki Rybak, a "Klaudusiek" była liczona już w pierwszej rundzie. W drugiej odsłonie Rybak ruszyła z serią ciosów na Kapuśniak i sprawiła, że ta padła na matę i nie była już w stanie kontynuować pojedynku.

Dominika Rybak vs Dagmara Szewczyk

Na trzeciej odsłonie gali Prime Show MMA Rybak podjęła kolejne wyzwanie. Tym razem jej rywalką była Dagmara Szewczyk, z którą miała poważny konflikt. Walka zaczęła się od trzech prób superman puncha ze strony Rybak, ale po jej chwilowej przewadze Szewczyk zaczęła odpłacać się ciosami w stójce. Wszystko rozstrzygnęło się w trzeciej rundzie. Niestety dla Szewczyk został odjęty jej punkt za ciągnięcie Rybak za włosy. Nie był to jednak powód, dlaczego Szewczyk przegrała. Sędziowie jednogłośnie przyznali triumf Dominice Rybak.

Dominika Rybak FAME MMA

W kwietniu 2023 roku, podczas pierwszej konferencji przed FAME MMA 18, Dominika Rybak została ogłoszona jako nowa zawodniczka największej polskiej organizacji freak fightowej. Aktualnie nie wiadomo na ile walk popularna influencerka podpisała kontrakt z organizacją FAME MMA. Wiadomo jednak, że jej debiut odbędzie się 20 maja w Atlas Arenie w Łodzi.

Dominika Rybak vs Liza

Dominika Rybak vs Liza to pojedynek, który odbędzie się na gali FAME MMA 18. Dla obu zawodniczek będzie to debiut w FAME MMA. Między influencerkami nie ma konfliktu, o czym mogliśmy się przekonać na pierwszej konferencji przed FAME MMA 18.

Kto wygrał walkę Dominika Rybak vs Liza na FAME MMA 18?

Dominika Rybak chłopak

Czy Dominika Rybak ma chłopaka? Tak, partnerem kobiety jest Adrian Radziński, znany na Instagramie jako @radzinski_adrian.

Dominika Rybak Tik Tok

Dominika Rybak na Tik Toku udziela się pod nazwą @dominikarybakk. Jej poczynania na tym serwisie obserwuje ponad 2,8 miliona użytkowników, co czyni ją jedną z najpopularniejszych tiktokerek w Polsce. Treści na kanale Rybak polajkowano ponad 150 milionów razy.

Dominika Rybak Instagram

Z kolei Rybak na Instagramie udziela się jako @cruelllademon. Jej poczynania na tej platformie społecznościowej obserwuje blisko 400 tysięcy użytkowników Instagrama.


Z czego znana jest Dominika Rybak?
Dominika Rybak to popularna influencerka i tiktokerka.
Ile lat ma Dominika Rybak?
Rybak urodziła się w 2003 roku i aktualnie ma 20 lat.