Dominika Rybak to kolejna popularna influencerka, która postanowiła spróbować swoich sił w pojedynkach typu freak fight. Co o niej wiadomo?

Kim jest Dominika Rybak?

Kim jest Dominika Rybak? Kto to Dominika Rybak? Gdy organizacja Prime Show MMA ogłosiła, że kobieta zawalczy na drugiej gali tej federacji, z pewnością wielu kibiców śledzących doniesienia na temat tego wydarzenia mogło zadać sobie tego typu pytania.

Zobacz także – karta walk Prime Show MMA 2

Rybak to popularna polska tiktokerka, która prowadzi również między innymi swój profil na Instagramie. Nie ulega wątpliwości, że właśnie do tego grona odbiorców będą chcieli dotrzeć ze swoją galą włodarze Prime Show MMA, kontraktując Rybak.

Dominika Rybak wiek

Ile lat ma Dominika Rybak? Kobieta urodziła się w drugiej połowie stycznia 2003 roku, co dowiedzieliśmy się z jej mediów społecznościowych, gdy w 2022 roku wrzuciła zdjęcie ze świętowania 19. urodzin.

Dominika Rybak wzrost

Wzrost Rybak nie był do tej pory znany. Tego typu informacje poznaliśmy jednak przy okazji jej debiutu w klatce. Dominika Rybak ma zatem 170 cm wzrostu.

Dominika Rybak waga

Podobnie jak wzrost, również waga Rybak pozostawało długo niewiadomą. To, ile kobieta waży stało się jasne dzień przed jej debiutem w Prime Show MMA – właśnie wtedy odbyła się bowiem oficjalna ceremonia ważenia. Dominika Rybak wniosła na wagę 61 kilogramów.

Dominika Rybak Tik Tok

Dominika Rybak na Tik Toku udziela się pod nazwą dominikarybakk. Jej poczynania na tym serwisie obserwuje ponad 2.3 miliona użytkowników, co czyni ją jedną z najpopularniejszych tiktokerek w Polsce.

„Gadanie i gotowanie” – napisała w opisie swojego konta Rybak, opisując treści, jakie w dużej mierze zamieszcza na swoim kanale.

Treści na kanale Rybak polajkowano ponad 115 milionów razy.

 

 

Dominika Rybak FAME MMA

Gdy w marcu 2022 roku Rybak zamieściła na swoim Instagramie wpis, w którym zdradziła, że od kilku miesięcy trenuje sporty walki, w komentarzach natychmiast zaczęto się zastanawiać, czy kobieta zawalczy w FAME MMA lub innej popularnej organizacji typu freak fight. Jest popularna, trenuje sporty walki – wszystko się zgadzało.

Jak się okazało, Rybak faktycznie postanowiła spróbować swoich sił w klatce, ale nie w federacji FAME MMA.

Zobacz także – typy na FAME MMA

Dominika Rybak Prime Show MMA

W maju 2022 roku angaż Rybak ogłosiła bowiem federacja Prime Show MMA.

„Tiktokerka czy wojowniczka? A może to i to. Już 9 lipca Dominika odlatuje z nami w kosmos” – napisano przy okazji ogłoszenia Rybak jako nowej zawodniczki Prime Show MMA, nawiązując do nazwy drugiej gali tej organizacji, czyli „Kosmos”.

Zobacz także – Prime Show MMA. Zawodnicy, historia, włodarze, zasady

Ogłoszenie Rybak jako zawodniczki Prime Show MMA zebrało dziesiątki tysięcy polubień. Nic dziwnego – kobieta jest niezwykle popularna w sieci, a zwłaszcza na Tik Toku.

Dominika Rybak walka

Walka Rybak została zaplanowana na drugą galę Prime Show MMA. Organizatorzy skonfrontowali ją z Klaudią „Klaudusiek” Kapuśniak. Ich starcie odbyło się na zasadach K-1 w małych rękawicach. Starcie przebiegało pod dyktando Dominiki Rybak, a „Klaudusiek” była liczona już w pierwszej rundzie. W drugiej odsłonie Rybak ruszyła z serią ciosów na Kapuśniak i sprawiła, że ta padła na matę i nie była już w stanie kontynuować pojedynku.

Na trzeciej odsłonie gali Prime Show MMA Rybak podjęła kolejne wyzwanie. Tym razem jej rywalką była Dagmara Szewczyk, z którą miała poważny konflikt. Walka zaczęła się od trzech prób superman punch ze strony Rybak, ale po chwilowej jej przewadze Szewczyk zaczęła odpłacać się ciosami w stójce. Wszystko rozstrzygnęło się w trzeciej odsłonie. Niestety dla Szewczyk został odjęty jej punkt za ciągnięcie Rybak za włosy. Nie był to jednak powód, dlaczego Szewczyk przegrała. Sędziowie jednogłośnie przyznani triumf Dominice Rybak, która ponownie była lepsza.

Dominika Rybak rekord

Dominika Rybak stoczyła do tej pory dwa pojedynki – jeden w K1, a drugi w MMA. Jej rekord to zatem 2-0.

Dominika Rybak chłopak

Czy Dominika Rybak ma chłopaka? Tak, partnerem kobiety jest Adrian Radziński, znany na Instagramie jako radzinski_adrian.

Dominika Rybak Instagram

Z kolei Rybak na Instagramie udziela się jako cruelllademon. Jej poczynania na tej platformie społecznościowej obserwuje blisko 400 tysięcy użytkowników Instagrama.