Klaudia "Klaudusiek" Kapuśniak to kolejna z influencerek, która postanowiła spróbować swoich sił w walkach typu freak fight. Co o niej wiadomo?

Kim jest Klaudusiek?

Kim jest Klaudusiek? Kto to Klaudusiek? Gdy federacja Prime Show MMA ogłosiła angaż zawodniczki, z pewnością wiele osób zadawało sobie tego typu pytania. Klaudusiek to popularna influencerka, która prowadzi swoje kanały zarówno na YouTube, jak i na Instagramie czy TikToku. Pochodzi z Rybnika.

Klaudusiek imię i nazwisko

Imię i nazwisko Klaudusiek to Klaudia Kapuśniak.

Klaudusiek wiek

Ile lat ma Klaudusiek? Jeśli chodzi o wiek, Klaudusiek urodziła się w 2001 roku.

Klaudusiek waga

Jeśli chodzi o wagę, w przypadku Klaudusiek tę poznamy dzień przed galą Prime Show MMA 2 - wówczas przekonamy się, ile na wagę wniosła kobieta.

Klaudusiek wzrost

Również wzrost Klaudusiek jak na razie nie jest jeszcze znany.

 

 

Klaudusiek YouTube

Kapuśniak na YouTube udziela się pod nazwą Klaudusiek. Jej kanał zgromadził ponad 500 tysięcy subskrybentów. Klaudusiek kanał na YT założyła w 2014 roku.

Klaudusiek Prime Show MMA

W 2022 roku okazało się, że Klaudusiek zadebiutuje w walkach typu freak fight. Jej angaż ogłosiła federacja Prime Show MMA. Do debiutu Klaudusiek dojdzie na drugiej gali tej organizacji - w lipcu 2022 roku.

Zobacz także - karta walk Prime Show MMA 2

Klaudusiek walka

Walka Klaudusiek, czyli kto będzie jej rywalką w debiucie? Federacja zestawiła pojedynek Klaudusiek z Dominiką Rybak. Starcie odbędzie się na zasadach K-1 w małych rękawicach.

Zobacz także - kim jest Dominika Rybak?

Klaudusiek TikTok

Klaudusiek na TikToku obserwuje ponad 900 tysięcy użytkowników. Nagrania na jej kanale zgromadziły łącznie ponad 22 miliony wyświetleń.

Klaudusiek Instagram

Z kolei na Instagramie Klaudusiek udziela się jako klaudusiekk. Jej wpisy na tym portalu obserwuje ponad 300 tysięcy użytkowników Instagrama.