Prime Show MMA 3, czyli czas na kolejną galę organizowaną przez Don Kasjo i spółkę. Co już wiadomo o gali Prime Show MMA 3?

Kiedy Prime Show MMA 3?

To, kiedy odbędzie się gala Prime Show MMA 3, zostało już ogłoszone. Trzecia gala Prime Show MMA odbędzie się 1 października 2022 roku.

Gdzie Prime Show MMA 3?

Również to, gdzie odbędzie się Prime Show MMA 3, jest już jasne. Trzecia gala odbędzie się w Radomiu.

Prime Show MMA 3 PPV

Co już natomiast wiadomo to to, że gala Prime Show MMA 3 będzie transmitowana w systemie PPV. Transmisja Prime Show MMA 3 jest możliwa do wykupienia zarówno przez oficjalną stronę federacji, jak i platformę Polsat Box Go.

 

 

Prime Show MMA 3 bilety

Bilety na Prime Show MMA 3 będą dostępne bliżej gali. Wówczas przekonamy się między innymi tego, ile kosztują bilety na Prime Show MMA 3.

Prime Show MMA 3 konferencja

Konferencja Prime Show MMA 3 będzie ważnym elementem promocyjnym przed trzecią galą. Do tej pory organizatorzy przyzwyczaili fanów do tego, że przed każdym wydarzeniem organizowali dwie konferencje prasowe.

Prime Show MMA 3 ważenie

Ważenie Prime Show MMA 3 odbędzie się dzień przed trzecią galą tej federacji. Wówczas przekonamy się, czy wszyscy zawodnicy zmieścili się w ustalonych wcześniej limitach wagowych.

Kto na Prime Show MMA 3?

Kto zawalczy na Prime Show MMA 3? Im bliżej gali, tym poznamy na ten temat więcej informacji. Z pewnością będą to rozpoznawalni i popularny twórcy internetowi, znani również z poprzednich gal Prime Show MMA 3. Organizatorzy Prime Show MMA przyzwyczaili, że zestawiają ciekawe i medialne pojedynki, więc nic nie wskazuje na to, żeby tym razem miało być inaczej.

Zobacz także - Prime Show MMA. Zawodnicy, historia, włodarze, zasady

Walki Prime Show MMA 3

Walki Prime Show MMA 3 nie zostały więc jak na razie ogłoszone. Do tej pory organizatorzy na każdą galę przygotowywali około 10 pojedynków, więc można domniemać, że również tym razem będzie podobnie. Prime Show MMA zestawia głównie freakowe walki, jednak na każdej gali znajdują się również sportowcy czy zawodowi wojownicy MMA.

Zawodnicy Prime Show MMA 3

Zawodnicy Prime Show MMA 3, czyli kto zawalczy na gali? Tego jeszcze nie wiadomo. Być może na gali Prime Show MMA 3 do startów wróci Don Kasjo, będący jednym z włodarzy federacji. Od dawna mówi się o hitowej walce Don Kasjo vs Szpilka, więc kto wie - może właśnie dwaj pięściarze zostaną zestawieni właśnie na Prime Show MMA 3?

Zobacz także - Artur Szpilka kariera MMA - zarobki - walki

Bukmacher Prime Show MMA 3

Oficjalnym sponsorem gali Prime Show MMA od początku działalności federacji jest legalny bukmacher Fortuna (sprawdź Kod promocyjny Fortuna).

Kursy Prime Show MMA 3

Gdy Prime Show MMA ogłasza pojedynek, niemal z automatu kursy na daną walkę znajdują się w ofercie bukmachera Fortuna.

Typy Prime Show MMA 3

A gdy Prime Show MMA 3 ogłosi pojedynki i Fortuna wystawi kursy, typy na walki Prime Show MMA 3 będą dostępne na naszym portalu.

Karta walk Prime Show MMA 3

Karta walk Prime Show MMA 3 jest już w pełni zapełniona. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać rozpoczęcie gali Prime Show MMA 3.

Karta walk Prime Show MMA 3:

Martyna "Pysia" Zbirańska vs Paulina Hornik
Daniel "Rutek" Rutkowski vs Piotr Pająk
Łukasz "Kamerzysta" Wawrzyniak vs Kuba Lasik
Michał "Bagietka" Gorzelańczyk vs Patryk "Robalini" Śliwa
Dagmara Szewczyk vs Dominika Rybak
Jan Kempisty vs Maciej "Big Jack" Jarema
Kuba "Kubaxo" Armada vs McKsiąże
Maciej Rataj vs Sebastian "Ztrolowany" Nowak
Mikołaj "Vandal" Rdzanek vs Tomasz Olejnik
Magdalena "Maluba" Lubacz vs Wiola Kotelecka
Adrian Cios vs Michał Cichy
Kacper "Kajmano" Kabara vs Mateusz "Tarzan" Leśniak