Dagmara Szewczyk popularność zdobyła w 2020 roku, kiedy stoczyła swoją pierwszą walkę. Od tamtej pory influencerka wystąpiła na dużej ilości eventów i dzięki temu dała się poznać większej publiczności. Kim jest Dagmara Szewczyk? Ile lat ma Dagmara Szewczyk? To wszystko w poniższym artykule.

Kim jest Dagmara Szewczyk?

Dagmara Szewczyk jest modelką i influencerką. W przeszłości była też ring girl. Największą rozpoznawalność zyskała jednak dzięki występom na takich galach jak FAME MMA czy Fist Universe.

Dagmara Szewczyk wiek

Dagmara Szewczyk wiek, czyli ile lat ma nowa zawodniczka Prime Show MMA? Ciężko znaleźć w internecie dokładna datę urodzenia Szewczyk. Wiadomo natomiast, że urodziła się w roku 1996, co oznacza, że na ten moment ma 26 lat.

 

Dagmara Szewczyk wzrost

Dagmara Szewczyk wzrost, czyli ile mierzy zawodniczka Prime Show MMA? Influencerka posiada 173 centymetry wzrostu.

Dagmara Szewczyk waga

Przed swoją ostatnią walką w MMA Dagmara Szewczyk wniosła na wagę 56,9 kg. Przed Prime Show MMA 3 można było więc przypuszczać, że jej waga wciąż oscyluje w okolicach 57 kilogramów, ponieważ jej sylwetka nie zmieniła się w znaczący sposób. Na oficjalnym ważeniu przed trzecią odsłoną Prime MMA okazało się, że Dagmara waży 60 kilogramów.

Dagmara Szewczyk MMA

Dagmara Szewczyk w MMA, czyli ile walk stoczyła ona już w tej formule? 26-letnia modelka na ten moment ma za sobą dwa występy w MMA. Do jej pierwszej walki doszło na gali FAME MMA 8, a jej przeciwniczką była Kamila “Zusje” Smogulecka. Drugi pojedynek Szewczyk miał miejsce na gali Prime Show MMA 3, a jej rywalką była Dominika Rybak.

Zobacz także: Kim jest Zusje?

Dagmara Szewczyk FAME MMA

Dagmara Szewczyk w FAME MMA zadebiutował na gali FAME MMA 8. Wydarzenie odbyło się 21 listopada 2020 roku Studiu Klubu Wytwórnia w Łodzi. Jej rywalką była Kamila "Zusje" Smogulecka. Walka zakończyła się już w pierwszej rundzie. Zusje skontrolowała Szewczyk, będąc w dosiadzie i po kilku ciosach sędzia zdecydował się przerwać walkę. Tym samym Dagmara przegrała swój pojedynek w MMA.

Dagmara Szewczyk Prime Show MMA

Dagmara Szewczyk zawalczyła na Prime Show MMA 1 października 2022 roku na trzecim wydarzeniu tej organizacji. Zmierzyła się z Dominiką Rybak, która przez wielu uważana była za zdecydowaną faworytkę tego starcia. Walkę przegrała, ale pokazała się z bardzo dobrej strony, a w wywiadzie po walce podkreśliła, że jest z siebie dumna. Na ten moment nie wiadomo czy kontrakt podpisany przez Szewczyk jest na jedną, czy na więcej walk.

Dagmara Szewczyk walka

Dagmara Szewczyk swoją kolejną walkę stoczyła na gali Prime Show MMA 3 1 października w Radomiu. Dla zawodniczki był to powrót do klatki po prawie dwóch latach przerwy. 26-latka zmierzyła się z Dominiką Rybak. Poza walkami w formule MMA Dagmara Szewczyk ma na swoim koncie także występ na gali Fist Universe. Jej walka odbyła się tam w formule "slap ass".

Dagmara Szewczyk rekord

Jaki rekord ma na ten moment Dagmary Szewczyk? Bilans zawodniczki obecnie nie jest korzystny. Stoczyła ona zaledwie dwa pojedynki i oba przegrała, zatem jej rekord wynosi 0-2.

Dagmara Szewczyk Tyburski

W 2022 roku doszło do konfliktu pomiędzy Pawłem Tyburskim a Dagmarą Szewczyk. Kobieta publicznie oświadczyła, że Tyburski proponował jej zażywanie nielegalnych substancji, a także starał się, aby między nimi doszło do czegoś więcej. O sprawie zrobiło się głośno przy okazji konferencji przed galą Prime Show MMA, kiedy Szewczyk najpierw mówiła o tej sytuacji w wywiadach, a następnie dodzwoniła się do jednego z programów, na którym występował Paweł Tyburski.

Dagmara Szewczyk chłopak

Czy Dagmara Szewczyk ma chłopaka. Kobieta nie obnosi się ze swoim życiem uczuciowym w mediach społecznościowych, więc nie wiadomo czy jej serce jest obecnie zajęte. Nic jednak nie wskazuje na to, że Dagmara Szewczyk jest obecnie w związku.

Dagmara Szewczyk Instagram

Dagmara Szewczyk Instagram, czyli czy zawodniczka Prime Show MMA ma konto na tej platformie? 26-latka, jak każda influencerka, oczywiście posiada konto na Instagramie. Modelkę można znaleźć pod nazwą @dagmara_szewczyk. Obecnie jego poczynania obserwuje prawie 235 tysięcy followersów.


Ile lat ma Dagmara Szewczyk? 
Dagmara Szewczyk ma obecnie 26 lat.
Jaki jest wzrost Dagmary Szewczyk? 
Wzrost Dagmary Szewczyk to 173 centymetry.