Fame MMA po raz ósmy - 8. edycja

Typy walk Fame MMA

Sprawdź Typy na FAME 8 na grupie Zawód Typer

Pierwsza gala Fame MMA została zorganizowana w 2018 roku. Od tego czasu każde kolejne wydarzenie cieszy się niesłabnącą popularnością, a na kolejne edycje, w tym Fame MMA 8, bilety wyprzedają się niemal „na pniu”. Wyróżnić można wiele przyczyn sukcesu zawodów Fame MMA 8. Kto widział choć jedną galę, z pewnością stwierdzi, że wyróżnia się ona nowoczesnym formatem widowiska oraz obecnością popularnych influencerów i gwiazd z kanałów YouTube’a, mediów społecznościowych i telewizji. Tego rodzaju starcia określane są mianem Freak Fights. Ich zadaniem jest nie tylko dostarczenie emocji sportowych, ale też znakomitej rozrywki.

Dzięki ogromnej popularności organizatorzy zaplanowali kolejną edycję wydarzenia – Fame MMA 8. Karta walk przedstawia się na tyle interesująco, że gala z pewnością znów przyciągnie mnóstwo widzów. Chcesz wiedzieć więcej na temat Fame MMA 8? Kiedy się odbędzie lub jak wygląda karta walk w Fame MMA 8? Kto weźmie udział w wydarzeniu i gdzie kupić na Fame MMA 8 bilety? I najważniejsza kwestia dotycząca Fame MMA 8 – gdzie oglądać galę? Na wszystkie pytania odpowiedź znajdziesz poniżej.

Fame MMA 8 – kiedy się odbędzie?

Wielkimi krokami zbliża się kolejna gala Fame MMA 8. Kiedy konkretnie się wydarzy? Organizatorzy i zawodnicy zapraszają na imprezę już 21 listopada, czyli w sobotę. Zdarzenie rozpocznie się o godzinie 19:30.

Fame MMA 8 – gdzie oglądać?

Poprzednie edycje gali można było oglądać na kilka sposobów. Poza możliwością obejrzenia ich w internecie, dużym atutem wydarzenia była opcja zobaczenia go na żywo stacjonarnie, czyli w budynku, w którym trwała walka. Podczas poprzedniej gali we wrześniu 2020 roku obowiązywały surowe zasady dotyczące dystansu społecznego i zachowania ostrożności. Każdy, kto chciał uczestniczyć na żywo w imprezie, musiał przygotować się na założenie maseczki, konieczność dezynfekcji dłoni oraz zmierzenie temperatury przed wejściem na salę.

Aktualnie ze względu na pogarszającą się sytuację pandemii organizacja wydarzenia przebiegnie inaczej. Organizatorzy mieli nadzieję, że jesienna gala odbędzie się z udziałem publiczności, jednak bardzo surowe obostrzenia związane z koronawirusem sprawiły, że kibice nie zasiądą na trybunach. Zamiast więc obejrzenia zdarzenia live, możliwa będzie jedynie transmisja online gali Fame MMA 8. Gdzie oglądać widowisko? Wystarczy wejść na oficjalną stronę FameMMA.tv i kliknąć w link prowadzący do wydarzenia Fame MMA 8, gdzie oglądać można walki bezpośrednio w przeglądarce internetowej.

Fame MMA 8 – bilety

Jeśli zastanawiasz się, gdzie możesz na Fame MMA 8 bilety kupić, śpieszymy z wyjaśnieniem. Wejściówki są dostępne na stronie FameMMA.tv. Wystarczy zarejestrować się i wykupić dostęp. Po rejestracji nowego konta na adres e-mail zostanie wysłana wiadomość z linkiem do aktywacji, po kliknięciu w niego należy opłacić bilet. Wydanie licencji na materiał może potrwać nawet do godziny od chwili dokonania płatności. Dlatego też, aby mieć pewność, że bez problemu obejrzysz galę 21 listopada, wykup dostęp odpowiednio wcześniej.

Fame MMA 8 – karta walk

Kto weźmie udział w Fame MMA 8? Karta walk jest już znana od pewnego czasu. Miłośnicy gali nie mają powodów, aby czuć się zawiedzeni. W poprzednich edycjach występowało zawsze wielu celebrytów. Nie inaczej jest również z Fame MMA 8. Kto pojawi się tym razem w oktagonie Fame MMA 8? Karta walk przedstawia się następująco:

– Marcin Dubiel i Kacper „Blonsky” Błoński

– Marcin „El Testosteron” Najman i Kasjusz „Don Kasjo” Życiński

– Michał „Sobota” Sobolewski – Filip „Filipek” Marcinek

– Amadeusz „Ferrari” Roślik – Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka

– Gabriel „Arab” Al-Suwi vs Paweł „Tybori” Tyburski

– Piotr „Bestia” Piechowiak vs Piotr „Szeli” Szeliga

– Piotr Pająk i Alan Kwieciński

– Maciej „Szewcu” Szewczyk – Gamou Fall

– Dagmara Szewczyk i Zusje Astafjewa

– Patryk „Mortalcio” Baran vs Mariusz „Hejter” Słoński

– Karolina „Way of Blonde” Brzuszczyńska – nieznana zawodniczka

Organizator przewidział aż 11 interesujących walk w Fame MMA 8. Kto wystąpi? Wśród zawodników przeważają mężczyźni, ale odbędą się również dwie walki kobiece. Duet pierwszy to Zusje Astafjewa, modelka występująca w teledyskach, kiedyś znana jako Luxuria Astaroth oraz Dagmara Szewczyk – fotomodelka i trener personalny. W drugim kobiecym duecie wystąpi Karolina „Way of Blonde” Brzuszczyńska, modelka i influencerka, z zawodniczką, której tożsamości jeszcze nie zdradzono. Wszystkich widzów czeka więc z pewnością duża niespodzianka na Fame MMA 8, kiedy owa zawodniczka wkroczy na ring.

Sprawdż typy na FAME MMA

W przypadku męskich zespołów także jest wiele niespodzianek. Jednym z najbardziej wyczekiwanych pojedynków jest starcie Marcina Najmana – byłego pięściarza i kick-boksera z Kasjuszem Życińskim, znanym z takich programów telewizyjnych jak „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” oraz „Ex na plaży”. Jak zapowiedział Najman, walka ta będzie jego ostatnią w karierze. Warto dodać, że „Don Kasjo” przez kilka lat trenował boks, więc szanse w starciu z Najmanem mogą być dość wyrównane. Od wielu miesięcy panowie są ze sobą mocno skonfliktowani i już niedługo okaże się, który z nich jest lepszym zawodnikiem.

Walką wieczoru będzie natomiast starcie debiutantów: Kacpra Błońskiego znanego z mediów społecznościowych z Marcinem Dubielem, który zyskał sławę dzięki swym filmom na YouTube. Ciekawą propozycją z pewnością okaże się też walka raperów „Soboty” z „Filipkiem”.

Początki Fame MMA sięgają 2018 roku i z każdą kolejną edycją zyskują na popularności. Składową sukcesu z pewnością stanowi nowoczesny format zawodów, podczas których widzowie mogą obejrzeć w akcji swoich idoli z popularnych kanałów na Youtube'a czy gwiazdy występujące w telewizji. Tego typu starcia określane są mianem Freak Fights - tutaj oprócz elementu rywalizacji liczy się też przykucie uwagi publiczności oraz doskonała rozrywka. Dobra wiadomość jest taka, że już wkrótce odbędzie się 7. edycja. Czy również tym razem zaskoczy wysokim poziomem? Warto sprawdzić to na własne oczy, a jeszcze przed eventem wytypować swojego faworyta.