Ostatnio lista zawodników organizacji FAME MMA powiększyła się o bardzo głośne nazwisko. Do największej federacji freak-fightowej w Polsce dołącza Liza. Kim jest Liza? Ile lat ma Liza? Liza i Franio co ich łączy? Jaki jest Instagram Lizy? Na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź w tym artykule.

Liza imię i nazwisko

Liza to tak naprawdę Elizabeth Anoru. W internecie występuje pod nickiem Illeasy.

Kim jest Liza?

Standardowo większość zawodników w FAME MMA to influencerzy lub inni twórcy internetowi. Nie inaczej jest tym razem. Liza to blogerka, instagramerka, tiktokerka i modelka. Do tej pory znana była głównie na Ukrainie. Tam wystąpiła między innymi w projekcie podobnym do polskiego Teamu X. Większą popularność zyskała jednak w Polsce dzięki streamom Frania, na których pojawiała się regularnie "boostując" przy okazji jego i swoje zasięgi w sieci.

Lizą szybko zainteresowały się topowe persony z polskiego internetu. Nie sposób pominąć fakt, że Liza pojawiła się w jednym z teledysków Friza i Przemka Pro do piosenki Vanilla. W lipcu 2022 Fagata nagrała z Lizą wspólny filmik na YouTube. Po tym w internecie pojawił się spory hejt na Lizę, szczególnie wśród fanów Frania, którzy nie lubią Fagaty za akcję ze Stuu.

Fenomem Lizy szybko wyszedł poza Twitcha. Klipy z jej udziałem łapią niesamowite wyświetlenia, szczególnie na YouTube. Nawet Wardęga na jednym ze swoich live'ów stwierdził, że jeśli Liza utrzyma popularność, może w najbliższym czasie stać się czołową influencerką w Polsce. Z pewnością pomóc jej w tym może walka na FAME MMA.

Liza wiek

Elizabeth "Liza" Anorue urodziła się 24 stycznia 2000 roku. To oznacza, że obecnie ma 22 lata.

Liza wzrost

Na ten moment nie wiemy ile wzrostu ma Liza. Więcej szczegółów poznamy przy okazji jej debiutu w klatce FAME MMA.

Liza waga

Waga Lizy nie jest znana. Musimy zatem poczekać na oficjalną ceremonię ważenia, aby poznać, ile waży Liza.

Liza rodzina

Jak pewnie większość się domyśla, ciemniejsza karnacja Lizy oznacza, że nie pochodzi ona z Polski. Mama Lizy jest Ukrainką, a tata Nigeryjczykiem. Jej mamę można było poznać na jednym ze streamów Frania.

Liza Ukraina

Pochodzenie Lizy nie jest tajemnicą. TikTokerka z egzotyczną urodą pochodzi z Ukrainy, a obecnie najprawdopodobniej z powodu wojny mieszka w Polsce, gdzie próbuje sprzedać swoją popularność.

Liza media społecznościowe

Liza prężnie działa w social mediach, wykorzystując "hype" na jej osobę w głównej mierze dzięki Franiowi. Ciężko wymienić serwis społecznościowy, na którym Liza nie miałaby konta i nie udostępniała regularnie postów, zdjęć lub filmików.

Liza Instagram

Liza na Instagramie wrzuca bardzo odważne zdjęcia. Widać, że przed obiektywem czuje się jak ryba w wodzie. Jej profil o nazwie @llleasy_ obserwuje już ponad 200 tys. osób.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elizabeth Anorue (@llleasy_)

 

Liza Twitter

Twitter w Polsce powoli zaczyna zastępować Facebooka. Coraz więcej influencerów udziela się na tej platformie. Liza także korzysta z Twittera. Jej posty z konta @llleasy śledzi ponad 13 tys. osób.

Liza YouTube

Liza promuje swój kanał YouTube, ale na razie wrzuciła tam tylko jeden filmik. Jej konto na YouTube to LLLEASY WRLD.

Liza TikTok

TikTok Lizy o nazwie llleasy był już popularny, zanim zaczęła pojawiać się na transmisjach Frania. Obecnie po zyskaniu większego rozgłosu obserwuje ją ponad 1,2 miliona followersów. Wszystkie tiktoki Lizy obejrzało już blisko 65 milionów użytkowników serwisu.

Liza Telegram

Liza prowadzi kanał na telegramie dla swoich fanów z Ukrainy. Tam udostępnia swoje przemyślenia ze swojego życia tylko w języku ukraińskim.

Liza FAME MMA

Włodarze FAME MMA ogłosili Lizę jako nową zawodniczkę na drugiej konferencji FAME MMA 15. Osoba taka jak Liza z jej zasięgami i rosnącą popularnością w Polsce jest łakomym kąskiem. Federacja cały czas stara się pozyskiwać największe gwiazdy polskiego internetu, a taką niewątpliwie jest Liza. Nie wiemy, na ile walk federacja zakontraktowała Lizę. Elizabeth Anorue miała pojawić się w oficjalnej karcie walk FAME MMA 16, ale ostatecznie na jej debiut musimy jeszcze poczekać.

Liza walka

Pierwsza walka Lizy na FAME MMA miała się odbyć 5 listopada w Gliwicach, ale finalnie do niej nie dojdzie. Wiele fanów liczyło, że włodarze w trakcie FAME MMA 16 ogłoszą rywalkę dla Lizy, co oznaczałoby, że walka Lizy dopiero w 2023 roku, ale jak na razie nie wiadomo, jakie federacja ma plany w stosunku do nowej zawodniczki. Być może zobaczymy ją na gali FAME MMA 18.

Franio Liza

Znajomość Lizy z Franiem zaczęła się na Malcie. Streamer z Twitcha poleciał tam na krótkie wakacje. Nie były to jednak wakacje od transmisji IRL, z czego słynie Franio. Na jednej z nich w kamerze pojawiła się właśnie Liza. Krążą ploty, że to widzowie umówili Frania na randkę z nią. Finalnie okazało się to strzałem w dziesiątkę. Jej charyzma, otwartość, uroda i język zachwyciły widzów Frania. Z transmisji, na których było po kilka tysięcy widzów (najczęściej 2-5 tys.), nagle wszystko urosło do liczb przekraczających 10 tysięcy oglądających.

Ich znajomość trwała kilka tygodni, jednak Franio podczas Cage'a prowadzonego przez Sylwestra Wardęgę wyjawił, że jego relacja z Lizą była tylko i wyłącznie biznesowa. Program FAME odbył się już po tym, jak Liza przestała pojawiać się na streamach Frania. Większość uważa, że zgrzyty pomiędzy Franiem, a Lizą pojawiły się po tym, jak Ukrainka zaczęła zadawać się z Fagatą. Liza nie czuje żalu do Frania. Na swoim oficjalnym Twitterze wyznała, że Franio czerpał więcej korzyści z ich relacji, dlatego zaczęła współpracować z Fagatą. "Jestem mu wdzięczna za to, co zrobił dla mnie, ale myślę, że nie zasługuję, by być traktowana jak pies. Chciałam, abyśmy się przyjaźnili, ale nie była to relacja na równym poziomie, dlatego zaczęłam szukać innych przyjaciół".


Ile lat ma Liza?
Liza urodziła się 24 stycznia 2000 roku, czyli ma 22 lata.
Jak nazywa się Liza?
Imię i nazwisko Lizy to Elizabeth Anoru.