Ostatnio lista zawodników organizacji FAME MMA powiększyła się o bardzo głośne nazwisko. Do największej federacji freak-fightowej w Polsce dołącza Liza. Kim jest Liza? Ile lat ma Liza? Liza i Franio co ich łączy? Jaki jest Instagram Lizy? Na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź w tym artykule.

Kim jest Liza?

Kim jest Liza? Kto to Liza? Liza to blogerka, instagramerka, tiktokerka i modelka. Przed przyjazdem do Polski była influencerką już na Ukrainie. Tam wystąpiła między innymi w projekcie podobnym do polskiego Teamu X. Większą popularność zyskała jednak w Polsce dzięki streamom Frania, na których pojawiała się regularnie "boostując" przy okazji jego i swoje zasięgi w sieci.

Lizą szybko zainteresowały się topowe persony z polskiego internetu. Nie sposób pominąć fakt, że Liza pojawiła się w jednym z teledysków Friza i Przemka Pro do piosenki Vanilla. W lipcu 2022 Fagata nagrała z Lizą wspólny filmik na YouTube. Po tym w internecie pojawił się spory hejt na Lizę, szczególnie wśród fanów Frania, którzy nie lubią Fagaty.

Fenomen Lizy szybko wyszedł poza Twitcha. Klipy z jej udziałem łapią niesamowite wyświetlenia, szczególnie na YouTube. Nawet Wardęga na jednym ze swoich live'ów stwierdził, że jeśli Liza utrzyma popularność, może w najbliższym czasie stać się czołową influencerką w Polsce. Z pewnością pomóc jej w tym może udział w FAME MMA.

Liza imię i nazwisko

Jak nazywa się Liza? Influencerka tak naprawdę nazywa się Elizabeth Anorue.

Liza wiek

Elizabeth "Liza" Anorue urodziła się 24 stycznia 2000 roku. To oznacza, że obecnie ma 23 lata.

Liza wzrost

Wzrost Lizy poznaliśmy przy okazji jej debiutu w FAME MMA. Elizabeth Anorue ma 170 centymetrów wzrostu.

Liza waga

Waga Lizy oscyluje w okolicach 60 kilogramów.

Liza rekord

W rekordzie Lizy na razie znajdują się tylko trzy walki.

Rekord MMA: 1-1
Rekord K-1 (w małych rękawicach): 1-0

Liza walka

Pierwsza walka Lizy na FAME MMA odbyła się na gali FAME MMA 18. To właśnie wtedy influencerka zadebiutowała w klatce.

Liza FAME MMA

Włodarze FAME MMA ogłosili Lizę jako nową zawodniczkę na drugiej konferencji FAME MMA 15. Elizabeth Anorue miała pojawić się na karcie walk FAME MMA 16, ale ostatecznie na jej debiut trzeba było poczekać do gali z numerem 18.

Liza vs Rybak

Walka Liza vs Rybak odbyła się na gali FAME MMA 18 w maju 2023 roku. Liza była skazywana na porażkę, ponieważ Dominika Rybak we wcześniejszych starciach prezentowała się bardzo dobrze. Elizabeth Anorue była natomiast debiutantką.

Liza zaskoczyła jednak fanów swoją postawą. Mimo porażki w drugiej rundzie postawiła dość znaczący opór i udowodniła, że ma potencjał, aby dawać naprawdę ciekawe walki.

Liza vs Nanami Chan

Na gali FAME Friday Arena 1 doszło do drugiego występu Lizi w klatce. Tym razem zmierzyła się ona z Nanami Chan. Po niezłej debiutanckiej walce Liza była stawiana w roli faworytki. Influencerka potwierdziła te przewidywania, zdecydowanie pokonując rywalkę na punkty.

Liza vs Navcia

Liza vs Navcia to walka, która odbyła się 9 grudnia 2023 roku na gali FAME MMA Reborn. Między zawodniczkami było gorąco jeszcze zanim została ogłoszona ich walka. Na konferencji przed FAME MMA Reborn doszło nawet do wyzwisk ze strony Lizy, które można uznać za rasistowskie. Nazwała ona bowiem Navcię "białą pi*dą".

W walce większość fanów skazywała Navcię na porażkę. Ta jednak postawiła trudne warunki i walka potrwała pełen dystans. Ostatecznie Liza wygrała przez jednogłośną decyzję sędziów.

Franio Liza

Znajomość Lizy z Franiem zaczęła się na Malcie. Streamer z Twitcha poleciał tam na krótkie wakacje. Nie były to jednak wakacje od transmisji IRL, z czego słynie Franio. Na jednej z nich w kamerze pojawiła się właśnie Liza. Krążą ploty, że to widzowie umówili Frania na randkę z nią. Finalnie okazało się to strzałem w dziesiątkę. Jej otwartość, uroda i język zachwyciły widzów Frania. Z transmisji, na których było po kilka tysięcy widzów (najczęściej 2-5 tys.), nagle wszystko urosło do liczb przekraczających 10 tysięcy oglądających.

Ich znajomość trwała kilka tygodni, jednak Franio podczas Cage'a prowadzonego przez Sylwestra Wardęgę wyjawił, że jego relacja z Lizą była tylko i wyłącznie biznesowa. Program FAME odbył się już po tym, jak Liza przestała pojawiać się na streamach Frania. Większość uważa, że zgrzyty pomiędzy Franiem, a Lizą pojawiły się po tym, jak Ukrainka zaczęła zadawać się z Fagatą.

Liza nie czuje żalu do Frania. Na swoim oficjalnym Twitterze wyznała, że Franio czerpał więcej korzyści z ich relacji, dlatego zaczęła współpracować z Fagatą.

Jestem mu wdzięczna za to, co zrobił dla mnie, ale myślę, że nie zasługuję, by być traktowana jak pies. Chciałam, abyśmy się przyjaźnili, ale nie była to relacja na równym poziomie, dlatego zaczęłam szukać innych przyjaciół.

Liza rodzina

Jak pewnie większość się domyśla, ciemniejsza karnacja Lizy oznacza, że nie pochodzi ona z Polski. Mama Lizy jest Ukrainką, a tata Nigeryjczykiem. Jej mamę można było poznać na jednym ze streamów Frania.

Liza Ukraina

Pochodzenie Lizy nie jest tajemnicą. TikTokerka z egzotyczną urodą pochodzi z Ukrainy, a obecnie najprawdopodobniej z powodu wojny mieszka w Polsce, gdzie próbuje sprzedać swoją popularność.

Liza Twitter

Twitter w Polsce powoli zaczyna zastępować Facebooka. Coraz więcej influencerów udziela się na tej platformie. Liza także korzysta z Twittera. Jej posty z konta @llleasy śledzi ponad 13 tys. osób.

Liza YouTube

Liza promuje swój kanał YouTube, ale na razie nie udało jej się przebić na tej platformie. Na swoim koncie zgromadziła niecałe 2,5 tysiąca subskrypcji. Jej konto na YouTube to LLLEASY WRLD.

Liza TikTok

TikTok Lizy o nazwie @llleasy był już popularny, zanim zaczęła pojawiać się na transmisjach Frania. Obecnie po zyskaniu większego rozgłosu obserwuje ją ponad 1,4 miliona followersów. Wszystkie tiktoki Lizy zebrały już ponad 80 milionów polubień.

Liza Telegram

Liza prowadzi kanał na telegramie dla swoich fanów z Ukrainy. Tam udostępnia swoje przemyślenia ze swojego życia tylko w języku ukraińskim.

Liza Instagram

Liza na Instagramie wrzuca bardzo odważne zdjęcia. Widać, że przed obiektywem czuje się jak ryba w wodzie. Jej profil o nazwie @llleasy_ obserwuje już ponad 200 tys. osób.


Ile lat ma Liza?
Liza urodziła się 24 stycznia 2000 roku, czyli ma 23 lata.
Jak nazywa się Liza?
Imię i nazwisko Lizy to Elizabeth Anorue.