Navcia jest jedną z najnowszych twarzy freak fightów, a jej debiut zobaczyliśmy podczas Fame MMA Reborn. Kobietę uznaje się za popularną twórczynię internetową. Nie każdy jednak wie, czym się zajmuje, dlatego poniżej przedstawimy wam, kim jest Navcia.

Kim jest Navcia?

Kim jest Navcia? Kto to jest Navcia? Pytania te są aktualnie często wyszukiwane w sieci przez debiut kobiety we freak fightach. Jest ona streamerką działającą na platformie Twitch, gdzie na ten moment udało jej się zgromadzić kilkaset tysięcy widzów. Podczas swoich streamów gra w rozmaite gry komputerowe oraz odpowiada na rozmaite pytania widzów.

Jak sama podkreśla w opisie swojego kanału jest on miejsce głębokich rozmów, śmiechu oraz ciągłych pogadanek z jej widzami. Choć Navcia pochodzi ze Szczecina, to na co dzień mieszka w Barcelonie.

Nie każdy wie, jakie są prawdziwe personalia streamerki. Navcia tak naprawdę nazywa się Natalia Korgol.

Ile lat ma Navcia? Według dostępnych informacji kobieta urodziła się 24 czerwca 1998 roku. W 2023 roku skończyła zatem 25 lat.

Ile wzrostu ma Navcia? Według informacji podanych na oficjalnej stronie FAME MMA Navcia ma 167 centymetrów wzrostu.

Ile waży Navcia? Waga Navci oscyluje w okolicach 55 kilogramów.

Jak wiadomo, kobieta należy do przyszłych debiutantów gali freak fight, dlatego też jej rekord wynosi 0-0.

Rekord MMA: 0-0

Dnia 6 listopada podczas ogłaszania oficjalnej karty walk na galę Fame MMA Reborn, mogliśmy zobaczyć również nową twarz w postaci Navci.

Navcia vs Liza

Osobą, z którą streamerka będzie się mierzyć, jest dosyć kontrowersyjna influencerka Liza. Panie od pewnego czasu mają ze sobą na pieńku, a ich przepychanki słowne obserwuje spora część internetu. Z tego też względu walka w oktagonie tylko buduje napiętą między nimi atmosferę.

Do walki Navcia vs Liza doszło w formule K-1 w małych rękawicach. Lepsza okazała się bardziej doświadczona Liza, która wygrała przez jednogłośną decyzję sędziów.

Jak już wspomnieliśmy, kobieta jest znaną twórczynią na platformie Twitch. Bardzo często na jej koncie TikTokowym możemy zobaczyć urywki z jej streamów, na których pojawiają się jej wypowiedzi. Najczęściej są one żartobliwe, co często skłania jej widzów z tej aplikacji na zapoznanie się z jej działalnością na Twitchu.

Aktualnie na swoim koncie zgromadziła 258 tysięcy widzów i wciąż się nie zatrzymuje. Navcia już w przeszłości prowadziła kanały na YouTube i Twitchu, jednak w pewnym momencie je porzuciła. Stąd wiele osób może ją kojarzyć po jej powrocie na wszystkie aplikacje.

Navcię znajdziemy na Instagramie pod nazwą @navvvia. Aktualnie na jej profilu obserwuje ją aż 134 tysiące osób, a jej posty osiągają od kilku tysięcy do kilkudziesięciu tysięcy polubień. Najczęściej publikuje swoje zdjęcia, a na Instastory dzieli się codziennym życiem.

Poza Instagramem możemy ją oglądać również na TikToku. Aktualnie zgromadziła tam niemal 377 tysięcy obserwujących. Jej kontent opiera się głównie na publikacji shotów ze streamów. Są one często oglądane, dlatego nic dziwnego, że łączna ilość polubień jej materiałów na tej aplikacji wynosi 15 milionów!


Z kim Navcia zadebiutowała w walce na FAME MMA Reborn? 
Navcia w debiucie zawalczyła z Elizabeth "Lizi" Anorue na FAME MMA Reborn.
Z czego znana jest Navcia? 
Navcia jest znaną na platformie Twitch streamerką, gdzie zgromadziła kilkaset tysięcy fanów.