Karta walk FAME Reborn zawiera 12 pojedynków. Dojdzie na niej do wielu emocjonujących starć. W klatce zobaczymy takich zawodników jak Sylwester Wardęga, Amadeusz Ferrari czy Natan Marcoń. Sprawdź kto zawalczy na FAME Reborn!

FAME Reborn - karta walk

Na FAME MMA Reborn zobaczymy również Adriana Polaka, Natana Marconia, Amadeusza Ferrari czy Piotra Szeligę. Kartę walk FAME Reborn można obstawiać, wykorzystując kod promocyjny Betclic. Gwarantuje on zakład aż do 200 PLN bez ryzyka!

Pełna karta walk FAME Reborn prezentuje się w następujący sposób:

Main event

Co-main event

Karta główna

Karta wstępna (za darmo na YouTube)

FAME MMA Reborn - walki

Walki na FAME Reborn powinny dostarczyć wielu emocji. Zobaczymy bowiem starcia freakowe, ale również typowo sportowe. Poza main eventem na FAME Reborn walka Adriana Polaka z Natanem Marconiem przykuwa największą uwagę. Pomiędzy tymi zawodnikami jest realny konflikt po tym, gdy Marcoń zasugerował, że matka Polańskiego pracuje jako pani do towarzystwa.

Z pozostałych walk na FAME MMA Reborn warto również wspomnieć o konfrontacji Sulęcki vs Parke oraz Wrzosek vs Zadyma. Walki te powinny stać bowiem na niezwykle wysokim poziomie sportowym.

Kursy FAME MMA Reborn

FAME Reborn kursy, czyli jakie wyniki przewidują bukmacherzy? Kursy na FAME MMA Reborn dostępną są wyłącznie u bukmachera Betclic. Jest to legalny bukmacher, który na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod szyldu FAME MMA.

 

Patrząc na kursy FAME Reborn warto wspomnieć, że do największych faworytów na całej karcie walk należą Adrian Polak, który zmierzy się z Natanem Marconiem, a także para Wojtek Gola - Sylwester Wardęga.


Kto walczy na FAME Reborn?
Na gali FAME MMA REBORN zobaczymy przede wszystkim takich zawodników jak Sylwester Wardęga, Amadeusz Ferrrai czy Piotr "Szeli" Szeliga.
Ile jest walk na FAME MMA Reborn?
Na nadchodzącej gali zobaczymy 12 pojedynków.