Dokładnie 9 grudnia, czyli w sobotę, odbędzie się gala FAME MMA REBORN. Poprzednie mniejsze edycje odniosły duży sukces, ponieważ bilety wyprzedawały się od razu. Do wydarzenia zostało coraz mniej czasu, więc federacja odkryła dziś pierwszego zawodnika, a już jutro poznamy całą kartę walk! Co wiemy o FAME MMA REBORN? Jak wygląda karta walk FAME MMA REBORN? Kto walczy na FAME MMA REBORN?

FAME MMA REBORN - karta walk

Pojedynki z karty walk FAME MMA REBORN warto obstawiać wykorzystując kod promocyjny Betclic, gwarantuje on aż do 200 PLN bez ryzyka! Dodatkowo, gala z pewnością zaprezentuje ciekawą i nową odsłonę, a przy okazji wiele emocji. Plotki o powrocie Sylwestra Wardęgi do oktagonu sprawdziły się, więc zostało czekać na ogłoszenie jego przeciwnika. Według internautów jego rywalem będzie Sebastian Fabijański.

Już w poniedziałek 6 listopada federacja FAME rozwiała wszystkie pogłoski i opublikowała oficjalną kartę walk FAME MMA REBORN. Wszystkie zestawienia znajdziecie poniżej:

Main event

 • [Boks, małe rękawice]: Sylwester Wardęga vs Sebastian Fabijański

Co-main event

 • [Boks, małe rękawice]: Piotr "Szeli" Szeliga vs Patryk "Bandura" Bandurski

Karta główna

 • [Boks/K-1, małe rękawice]: Maciej "Striczu" Sulęcki vs Norman "Stormin" Parke
 • [MMA]: Kornel "Koro" Regel vs Amadeusz "Ferrari" Roślik
 • [MMA]: Norbert "Dis" Gierczak vs Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk
 • [Boks, małe rękawice]: Dominik "Japoński Drwal" Zadora vs Michał "Wampir" Pasternak
 • [K-1, małe rękawice]: Natalia "Navcia" Korgol vs Elizabeth "Lizi" Anorue
 • [K-1, małe rękawice]: Grzegorz "Greg" Gancewski vs Jakub "Maślana" Maślanka
 • [1 Runda K-1, MMA]: Adrian "Polak" Polański vs Natan "Bóg Estetyki" Marcoń

Karta wstępna

 • [K-1, małe rękawice]: Iga Kozińska vs Weronika Malinowska
 • [K-1, małe rękawice]: Tomasz "Zadyma" Gromadzki vs Marcin "Polish Zombie" Wrzosek

Walki FAME REBORN

Nie ulega wątpliwości to, że gala FAME REBORN będzie nieco różnić się od poprzednich. Między innymi dlatego, że w federacji nie zobaczymy już Boxdela, który został wykluczony ze składu spółki.

Już od tygodnia w Internecie pojawiały się plotki na temat walki Sylwestra Wardęgi. Jak widać, przewidywania się sprawdziły. Jednak nie jest on jedynym zawodnikiem, który powróci do organizacji FAME po dłuższej przerwie. Na FAME REBORN zobaczymy bowiem też Normana Parke'a, który zmierzy się z debiutującym we freakach Maciejem Sulęckim. Karta walk FAME REBORN zawiera również takie zestawienia jak: Ferrari vs Koro, Liza vs Navcia czy Szeli vs Bandura.

Kursy FAME MMA REBORN

FAME REBORN kursy, czyli jakie są przewidywania bukmacherów? W poniedziałek, 6 listopada federacja udostępniła informacje o wszystkich zestawieniach, więc z pewnością Betclic będzie na bieżąco wystawiać na nie kursy.


Kto walczy na FAME MMA REBORN?
Na gali FAME MMA REBORN zobaczymy przede wszystkim takich zawodników jak Sylwester Wardęga, Amadeusz Ferrrai czy Piotr "Szeli" Szeliga.
Ile jest walk na FAME MMA REBORN?
Na nadchodzącej gali zobaczymy 11 pojedynków.