Pozostałe walki FAME MMA REBORN

Gala FAME MMA Reborn odbyła się w sobotę 9 grudnia. Za nami wieczór pełen emocji związanych z freak-fightami. W ósmej walce Amadeusz "Ferrari" Roślik zmierzył się z Kornelem "Koro" Regelą. Kto wygrał walkę Ferrari vs Koro na FAME MMA Reborn?

Ferrari vs Koro wynik

O tym, kto wygrał walkę Ferrari vs Koro na FAME MMA Reborn, przekonaliśmy się w sobotni wieczór 9 grudnia 2023 roku. Ten i pozostałe pojedynki można było obstawiać wyłącznie w Betclic. Z tej okazji kod promocyjny Betclic gwarantował zakład bez ryzyka 100% do 200 PLN oraz promocję zwiększającą wygrane na kuponach AKO do +120%!

"Ferrari" to weteran freakowych potyczek. Swoją przygodę z FAME MMA zaczynał w 2018 roku od wygranej walki z Sylwestrem "Bystrzakiem" Tkoczem. Od tej pory dla FAME i innych freakowych federacji stoczył dwanaście walk z różnym szczęściem. Jego bilans przed tą walką w formule MMA to 6 wygranych i 5 porażek.

Rywalem Roślika był znany raper i freastylowiec "Koro", który w FAME walczył do tej pory dwukrotnie. Jego ostatni pojedynek z innym raperem "Edzio" zakończył się zwycięstwem. Patrząc jednak na dotychczasowych rywali "Kora" nie dziwi fakt, że Betclic faworyzował "Ferrariego".

Amadeusz "Ferrari" Roślik pokonał Kornela "Koro" Regela przez jednogłośną decyzję sędziów.