Koro to kolejny przedstawiciel freestyle'u, który próbuje swoich sił w sportach walk. Jak nazywa się Koro, bohater gali FAME MMA?

Kim jest Koro?

Kim jest Koro? Pomyśleli pewnie niektórzy oglądający konferencję przed galą FAME MMA 11, kiedy wywołano go do pojawienia się na scenie. Wówczas bowiem oficjalnie okazało się, że medialne plotki znalazły potwierdzenie w rzeczywistości i że Koro faktycznie zadebiutuje w FAME MMA.

Odpowiadając więc na pytanie, kto to jest Koro, trzeba przyznać, że jednym z najpopularniejszych przedstawicieli freestyle'u w Polsce oraz raperem. To właśnie z tej działalności wzięła się jego rozpoznawalność.

Koro imię i nazwisko

Koro to oczywiście pseudonim zawodnika FAME MMA. Jak więc nazywa się Koro? Imię i nazwisko rapera to Kornel Regel.

Koro wiek

Jeśli chodzi o wiek, Koro urodził się w 1997 roku. Rocznikowo ma więc 27 lat.

Koro waga

Ile waży Koro? Raper waży około 80 kilogramów.

Koro wzrost

Kornel mierzy 177 centymetrów wzrostu.

Koro rekord

Jak na razie Koro stoczył tylko trzy walki. Poniżej prezentujemy pełen bilans walk Koro.

Rekord MMA: 2-0
Rekord Boks (w małych rękawicach): 0-1

Koro MMA

Czy Koro miał wcześniej styczność z MMA? Tego nie wiadomo. Wiadomo jednak, że przez lata ćwiczył capoeirę, co z pewnością pomogło mu w przygotowaniach do debiutanckiego starcia.

Koro FAME MMA

O tym, że Koro zawalczy w FAME MMA, mówiło się od dłuższego czasu. Gdy na konferencji przed galą FAME MMA 11 wyszedł na scenę, wydawało się, że organizatorzy oficjalnie ogłoszą jego pojedynek na tej gali. Jak się jednak okazało, jego pojedynek został przełożony na galę FAME MMA 12.

Koro vs Ryba

Walka Koro vs Ryba odbyła się więc na gali FAME MMA 12. Jego rywalem był Patryk „Ryba” Karaś, inny z mistrzów WBW. Ryba, w przeciwieństwie do Koro, miał już na swoim koncie dwie walki w FAME MMA – obie wygrane.

Jak się okazało, Koro ma spore predyspozycje do MMA. O ile w pierwszej rundzie przewagę miał Ryba, w kolejnych starciach aktywniejszy był Koro i wygrał debiutancki pojedynek jednogłośną decyzją sędziów.

Koro vs Edzio

Podczas Fame Friday Arena 1 doszło do drugiej walki Koro, tym razem z Piotrem "Edziem" Byliną. W tym przypadku Regel po raz kolejny pokazał się z dobrej strony. Choć początkowo determinacja Edzia przytłaczała Koro, to po chwili nadrobił sporą ilością ciosów. W drugiej rundzie zawodnik postawił na spokój, co pozwoliło mu zwyciężyć pojedynek.

Koro vs Ferrari

Trzecia walka Koro odbyła się na gali FAME MMA Reborn 9 grudnia 2023 roku. Przeciwnikiem rapera był niezwykle popularny frak fighter - Amadeusz Ferrari. Starcie odbyło się w formule boksu w małych rękawicach.

Ferrari nie dał szans Koro i zdecydowanie wygrał przez jednogłośną decyzję sędziów. Warto dodać, że Korneli aż siedem razy padał na deski po ciosach Amadeusza.

Koro freestyle

Koro freestyle, czyli właśnie stąd wzięła się jego spora popularność. Raper błyskawicznie przebił się do czołówki w kraju i skradł serca słuchaczy. Koro znany jest z tego, że potrafi błyskawicznie wymyślić nokautujący punch, po którym wiadomo, że walka będzie rozstrzygnięta na jego korzyść.

Regel ma swoim koncie szereg sukcesów, a po najcenniejszy triumf, czyli wygraną w Wielkiej Bitwie Warszawskiej, sięgnął w 2019 roku, pokonując w finale WBW Oseta.

Koro rap

Koro próbuje swoich sił również w rapie. Wspólny kawałek nagrał z nim między innymi Filipek, który również wywodzi się z freestyle'u. Zawodnicy FAME MMA nagrali piosenkę pod tytułem „Wersja demon”.

W maju 2021 roku ruszył preorder jego pierwszej płyty "Pierwszy wolny", której nazwa nawiązuje do wybierania tematów przez zawodników podczas walk freestyle'owych.

Koro dziewczyna

Czy Koro ma dziewczynę – zastanawiają się z pewnością fanki freestyle'u lub FAME MMA? Tak, jego dziewczyna, a właściwie narzeczona nazywa się Klaudia Rybaczewska. Koro regularnie wstawia ze swoją wybranką posty na Instagrama. Jakiś czas temu opublikował zdjęcie, na którym widniał moment ich zaręczyn.

Koro Instagram

Koro na Instagramie udziela się pod nazwą @koroo97. Jego profil obserwuje niemal 50 tysiący użytkowników.


Jak nazywa się Koro?
Jego imię i nazwisko to Kornel Regel.
Ile lat ma Koro?
Koro ma 26 lat.