Koro w FAME MMA, czyli czas na kolejnego przedstawiciela freestyle’u w FAME MMA. Jak nazywa się Koro, bohater gali FAME MMA 12?

Kim jest Koro?

Kim jest Koro? Pomyśleli pewnie niektórzy oglądający konferencję przed galą FAME MMA 11, kiedy wywołano go do pojawienia się na scenie. Wówczas bowiem oficjalnie okazało się, że medialne plotki znalazły potwierdzenie w rzeczywistości i że Koro faktycznie zawalczy w FAME MMA.

Odpowiadając więc na pytanie, kto to jest Koro, trzeba przyznać, że jednym z najpopularniejszych przedstawicieli freestyle’u w Polsce oraz raperem. To właśnie z tej działalności wzięła się jego rozpoznawalność.

Koro imię i nazwisko

Koro to oczywiście pseudonim zawodnika FAME MMA. Jak więc nazywa się Koro? Imię i nazwisko rapera to Kornel Regel.

Koro wiek, waga, wzrost

Jeśli chodzi o wiek, Koro urodził się w 1997 roku. Rocznikowo ma więc 24 lata. Takie informacje, jak waga i wzrost Koro, poznamy przy okazji jego pojedynków w FAME MMA.

Koro freestyle

Koro freestyle, czyli właśnie stąd wzięła się jego spora popularność. Koro błyskawicznie przebił się do czołówki w kraju i skradł serca słuchaczy. Koro znany jest z tego, że potrafi błyskawicznie wymyślić nokautujący punch, po którym wiadomo, że walka będzie rozstrzygnięta na jego korzyść.

Regel ma swoim koncie szereg sukcesów, a po najcenniejszy triumf, czyli wygraną w Wielkiej Bitwie Warszawskiej, sięgnął w 2019 roku, pokonując w finale WBW Oseta.

 

 

Koro rap

Koro próbuje swoich sił również w rapie. Wspólny kawałek nagrał z nim między innymi Filipek, który również wywodzi się z freestyle’u. Zawodnicy FAME MMA nagrali piosenkę pod tytułem „Wersja demon”.

W maju 2021 roku ruszył preorder jego pierwszej płyty „Pierwszy wolny”, której nazwa nawiązuje do wybierania tematów przez zawodników podczas walk freestyle’owych.

Koro FAME MMA

O tym, że Koro zawalczy w FAME MMA, mówiło się od dłuższego czasu. Gdy na konferencji przed galą FAME MMA 11 wyszedł na scenę, wydawało się, że organizatorzy oficjalnie ogłoszą jego pojedynek na tej gali. Jak się jednak okazało, rzutem na taśmę pojedynek został przełożony na galę FAME MMA 12, co wszystkich mocno zaskoczyło.

Zobacz także – karta walk FAME MMA 12.

Koro walka

Walka Koro odbyła się więc na gali FAME MMA 12. Jego rywalem był Patryk „Ryba” Karaś, inny z mistrzów WBW. Ryba, w przeciwieństwie do Koro, miał już na swoim koncie dwie walki w FAME MMA – obie wygrane.

Koro MMA

Czy Koro miał wcześniej styczność z MMA? Tego nie wiadomo. Wiadomo jednak, że przez lata ćwiczył capoeirę, co z pewnością pomogło mu w przygotowaniach do debiutanckiego starcia. Koro do pierwszego startu trenował w klubie w tym samym klubie, co inny z zawodników FAME MMA, Piotr „Szeli” Szeliga.

Jak się okazało, Koro ma spore predyspozycje do MMA. O ile w pierwszej rundzie przewagę miał Ryba, w kolejnych starciach aktywniejszy był Koro i wygrał debiutancki pojedynek jednogłośną decyzją sędziów.

Koro dziewczyna

Czy Koro ma dziewczynę – zastanawiają się z pewnością fanki freestyle’u lub FAME MMA. Tak, jego dziewczyna nazywa się Klaudia Rybaczewska, a Koro regularnie wstawia ze swoją wybraną zdjęcia na Instagrama.

Koro Instagram

A propos Instagrama – Koro udziela się nad tym portalu pod nazwą „koroo97”. Jego profil obserwuje około 25 tysięcy użytkowników.