Zbuku to kolejny popularny raper, który zdecydował się na dołączenie do świata freak fightów. Jego debiutancka walka odbyła się na gali Clout MMA 4. Kim jest Zbuku? Sprawdź w poniższym artykule!

Kim jest Zbuku?

Kim jest Zbuku? Kto to Zbuku? Zbuku to polski raper, który ma na swoim koncie aż osiem albumów studyjnych. Karierę muzyczną rozpoczął w 2010 roku w wieku 18 lat. Do jego najpopularniejszych utworów należą "Młoda krew", "Do końca" czy "Witam Cię w Polsce".

W styczniu 2024 roku organizacja Clout MMA ogłosiła, że Zbuku został ich nowym zawodnikiem. W debiutanckiej walce zmierzył się z innym raperem - Majorem SPZ.

Zbuku imię i nazwisko

Jak nazywa się Zbuku? Prawdziwe imię i nazwisko rapera to Michał Buczek.

Zbuku wiek

Ile ma lat Zbuku? Zbuku urodził się 19 września 1992 roku i aktualnie ma 31 lat.

Zbuku wzrost

Dokładny wzrost Michała Buczka wynosi 180 centymetrów. Poznaliśmy go przy okazji jego debiutu na Clout MMA 4.

Zbuku waga

Ile waży Zbuku? Waga zawodnika waha się w okolicach 83 kilogramów.

Zbuku rekord

Zbuku aktualnie ma za sobą jedną wygraną, lecz w niedalekiej przyszłości bilans jego walk się zmieni.

Rekord MMA: 1-0

Zbuku MMA

Mało osób spodziewało się, że Zbuku zawalczy w MMA. Jednak ostatecznie raper podpisał kontrakt z organizacją Clout MMA i w tej formule mogliśmy zobaczyć go 9 marca na gali Clout MMA 4.

Zbuku walka

Podobno Zbuku nie posiada zbyt wielkiego doświadczenia w walkach. Wyznał on, że nie brał udziału nawet w ulicznych bijatykach. Mimo to udało mu się pokonać swojego pierwszego przeciwnika - Majora SPZ.

Zbuku Clout MMA

Zbuku jako zawodnik Clout MMA został ogłoszony 22 stycznia 2024. Nie wiadomo na ile walk Zbuku podpisał kontrakt, jednak jego pierwsza walka odbyła się już 9 marca. W niedalekiej przyszłości możemy spodziewać się kolejnych pojedynków.

Zbuku vs Major SPZ

W swoim debiucie w MMA Zbuku zmierzył się z Majorem SPZ. Michał był dość wyraźnym underdogiem, jednak zaprezentował się bardzo dobrze i ostatecznie wygrał przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie. Pojedynek ten odbył się na gali Clout MMA 4 w Łodzi.

Zbuku żona

Czy Zbuku ma żonę? Z dostępnych informacji wynika, że nie. Patrząc jednak na media społecznościowe rapera można wywnioskować, że aktualnie jego partnerką jest kobieta, której konto na Instagramie można znaleźć pod nazwą @lotty_white.

Zbuku Instagram

Zbuku prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @zbuku_yb. Raper do tej pory zgromadził ponad 100 tysięcy obserwujących.


Ile Zbuku ma lat?
Zbuku urodził się 19 września 1992, a zatem ma 31 lat.
Z kim Zbuku zawalczył na Clout MMA 4?
Na Clout MMA 4 Zbuku zawalczył z innym raperem, Majorem SPZ.