Coraz więcej raperów decyduje się na udział we freak fightach. Jednym z nich jest Major SPZ, a jego debiutancki pojedynek znalazł się na karcie walk Clout MMA 4. Kim jest Major SPZ? Sprawdź w poniższym artykule!

Kim jest Major SPZ?

Kim jest Major SPZ? Kto to Major SPZ? Major SPZ to polski raper, który znany jest z takich utworów jak "Lecę" czy "KREA7ORZY". Na początku 2024 roku został ogłoszony jako nowy zawodnik organizacji Clout MMA. Debiut Majora we freak fightach miał miejsce 9 marca podczas gali Clout MMA 4.

Major SPZ imię i nazwisko

Jak Major SPZ ma na imię i nazwisko? Major SPZ tak naprawdę nazywa się Paweł Majewski.

Major SPZ wiek

Ile ma lat Major SPZ? Dokładna data urodzin rapera nie jest znana, jednak wiadomo, że urodził się 1982 roku, a więc ma rocznikowo 42 lata.

Major SPZ wzrost

Ile wzrostu ma Major SPZ? Mężczyzna mierzy 171 centymetrów.

Major SPZ waga

Ile waży Major SPZ? Waga Majora SPZ opiewa na 79 kilogramów.

Major SPZ rekord

Aktualnie Major SPZ ma na swoim koncie jedną przegraną, jednak możemy spodziewać się kolejnych pojedynków rapera.

Rekord MMA: 0-1

Major SPZ MMA

Czy Major trenował w przeszłości MMA? Tego nie wiadomo, jednak patrząc na styl życia rapera, jest to wątpliwe. Wspominał on jedynie, że ma za sobą sporo ulicznych bijatyk.

Major SPZ walka

Debiutancka walka Majora SPZ odbyła się 9 marca 2024 roku w Łodzi na gali Clout MMA 4.

Major SPZ Clout MMA

Na początku 2024 roku federacja Clout MMA ogłosiła, że podpisała kontrakt z Majorem SPZ. Popularny raper zadebiutował na gali Clout MMA 4, gdzie przegrał ze swoim przeciwnikiem. Jak sam wspominał, Major nie ma zamiaru się poddawać i będzie jeszcze walczył.

Major SPZ vs Zbuku

Rywalem Majora podczas jego debiutanckiego starcia był Zbuku. Według kursów to właśnie Major SPZ był zdecydowanym faworytem, jednak ostatecznie jego umiejętności okazały się niewystarczające. Zbuku pokonał go w pierwszej rundzie przez TKO.

Major SPZ utwory

Jaki utwory nagrał Major SPZ? Do najpopularniejszych utworów Majora bez wątpienia należy zaliczyć "Lecę", "KREA7ORZY" "Paprykarz" czy "Bam Bam". Najpopularniejszy teledysk Majora do tej pory zgromadził ponad 18 milionów wyświetleń.

Major SPZ więzienie

Major siedział w więzieniu. Po raz ostatni raper został zamknięty w 2023 roku na kilka miesięcy. Wcześniej Major SPZ odbywał już karę pozbawienia wolności za udział w zorganizowanej grupie przestępczej. O całej sytuacji opowiedział w jednym z wywiadów.

Napadłem na kogoś, później ktoś, dla kogo latałem, powiedział w odpowiednim miejscu, że faktycznie to robiłem. Tak przybito nam grupę przestępczą, trzydzieści kilka osób. Trafiłem do izolacji i potem posypał się wyrok za wyrokiem

Major SPZ żona

Z dostępnych informacji wynika, że Major SPZ nie ma żony. Co jakiś czas na swojego Instagrama mężczyzna wstawia zdjęcia z kobietami, jednak wątpliwe, aby były to jego stałe partnerki.

Major SPZ Instagram

Major SPZ prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @major_spz_official. Na ten moment obserwuje go 175 tysięcy użytkowników.


Ile Major SPZ ma lat?
Major urodził się w 1982 roku, a więc obecnie ma 42 lata.
Czy Major SPZ siedział w więzieniu?
Major SPZ odbywał karę pozbawienia wolności między innymi za udział w zorganizowanej grupie przestępczej.