Clout MMA 4: karta walk składa się z 10 pojedynków, a cała gala została zaplanowana na 9 marca 2024 roku. Clout MMA 4 odbędzie się w Łodzi w Atlas Arenie. Jak wygląda karta walk Clout MMA 4? Kto walczy na Clout MMA 4?

Clout MMA 4 - karta walk

Karta walk Clout MMA 4 zawiera wiele emocjonujących pojedynków. W walce wieczoru Clout MMA 4 dojdzie do starcia kobiet. Do klatki po dłuższej przerwie powróci współwłaścicielka Clout MMA - Lexy Chaplin. Zmierzy się ona z Martą Linkiewicz, która do tej pory toczyła swoje walki tylko w FAME MMA, a następnie z Marianną Schreiber, jeśli lekarze dopuszczą ją do walki.

Oczekując na galę Clout MMA 4 warto założyć konto, wykorzystując nasz kod promocyjny Fortuna. Dzięki niemu uzyskasz bonus powitalny na łączną kwotę do 335 PLN!

Jednak według wielu najważniejsze starcie gali odbędzie się w co-main evencie. W nim zobaczymy bowiem długo wyczekiwaną konfrontacje Jacka Murańskiego z Marcinem Najmanem.

Lista walk Clout MMA 4

Main event

Co-main event

Karta główna

Karta wstępna

clout mma 4 karta walk

Clout MMA 4 walki

Poza walkami Lexy z Linkiewicz i Murana z Najmanem fani zobaczą jeszcze osiem innych emocjonujących starć. Ciekawym starciem powinna być konfrontacja Dawida Załęckiego z Wielkim Bu. Masiak w ostatniej walce pokonał bowiem syna Dawida, Denisa Załęckiego. Teraz ojciec spróbuje pomścić potomka.

Innymi pojedynkami, które są warte uwagi na karcie walk Clout MMA, są starcia Adriana Ciosa z Pawłem Jóźwiakiem, Lizaka z Sequento czy Dawida Załęckiego z Wielkim Bu.

Clout MMA 4 kursy

Clout MMA 4 kursy, czyli jakie są przewidywania bukmacherów? Kursy na Clout MMA 4 wystawia bukmacher Fortuna. Wśród największych faworytów wymieniani są między innymi Lizak i Linkiewicz.


Kto walczy na Clout MMA 4?
Na Clout MMA 4 zawalczą przede wszystkim Lexy Chaplin, Marta Linkiewicz, Jacek Murański i Marcin Najman.
Ile jest walk na Clout MMA 4?
Na gali Clout MMA 4 zobaczymy 10 pojedynków.