Amadeusz Ferrari Roślik to jeden z najpopularniejszych zawodników we freak fightach. Jego kolejny pojedynek zawiera karta walk Clout MMA 5. Dowiedz się kim jest Amadeusz Ferrari Roślik i poznaj wszelkie szczegóły na temat tego zawodnika!

Kim jest Amadeusz Ferrari Roślik?

Kto to Amadeusz Ferrari? Kto to Amadeusz Ferrari? Amadeusz Ferrari to influencer, który znany jest przede wszystkim z walk w FAME MMA. Amadeusz prowadzi konto na YouTube oraz profil na Instagramie. Jego filmiki dotyczą przede wszystkim sztuk walki. Ferrari pochodzi z dość bogatej rodziny, która zajmuje się rybołówstwem. Ukończył liceum matematyczno-informatyczne, a następnie poszedł na studia o kierunku Skandynawistycznym, lecz ich nie ukończył.

Szerszemu grona odbiorców Amadeusz Roślik przedstawił się w głośnym projekcie o nazwie "YouTube Shore" - coś na podobieństwo Ekipy z Warszawy: Warsaw Shore emitowanym na MTV Polska. Za całym przedsięwzięciem stał youtuber i streamer Mahonek. YouTube Shore miał wzbudzać kontrowersje i przyciągać osoby przekazujące pieniądze w postaci dotacji. Cała akcja odbywała się w wynajętym domku w Mielnie, a relacja ze wszystkiego, co działo się w środku trwała 24/7.

W gronie uczestników był Mahonek, Adam Z, PaszaTV, Dawid Koks, Amadeusz Ferrari i Adrian Polak. Pewnego dnia podczas transmisji Adrian Polak przyczepił się do Amadeusza o to, że jest na specjalnej diecie, a Ferrari podjada jego posiłki. "Konflikt o bułkę" rozrósł się do tego stopnia, że doszło do bójki, którą zarejestrowała kamera. Po tym incydencie Ferrari został zaproszony przez włodarzy do FAME MMA i tym samym można było się spodziewać, że porywczy i energiczny Ferrari może mieć zadatki na prawdziwego zadymiarza.

Amadeusz Ferrari wiek

Jeśli chodzi o wiek, Amadeusz Ferrari urodził się 23 marca 1995 roku w Ustce. Aktualnie ma zatem 28 lat.

Amadeusz Ferrari wzrost

Ferrari mierzy 178 centymetrów wzrostu.

Amadeusz Ferrari waga

Ferrari na co dzień waży około 85 kilogramów.

Amadeusz Ferrari rekord

Ferrari do tej pory stoczył 15 pojedynków [11 w MMA, 1 w K-1 i 3 w boksie].

Rekord MMA: 6-5
Bilans K-1 (w małych rękawicach): 1-2
Rekord Boks (w małych rękawicach): 1-1
Rekord Boks: 1-1

Amadeusz Ferrari kontrowersje

Ferrari to postać budząca kontrowersje. Pewien czas temu głośno było o incydencie, który wydarzył się w jednym z nadmorskich klubów. Amadeusz Roślik wybrał się wówczas na imprezę do lokalu w niemal półprzytomnym stanie. Innym razem Amadeusz dał się w bójkę z pewnym mężczyzną, który po walce zabrał mu łańcuch.

Po walce na FAME MMA 7, Ferrari wspomniał, że walczył z pęknięta czaszką, która była w takim stanie przez interwencję policyjną. Jak się później okazało, było to kłamstwo, a temat podczas konferencji przed FAME MMA 8 poruszył Boxdel, który stwierdził, że właściciele FAME nie zabronił Amadeuszowi wrzucić do sieci wyników badań. Jak widać praktycznie każda gala, na której walczy Ferrari, wzbudza wokół niego sporo kontrowersji.

Amadeusz Ferrari Clout MMA

Ferrari 8 czerwca zawalczy na gali Clout MMA 5. Będzie to zarazem debiut Amadeusza w tej federacji. Jego rywalem podczas tego wydarzenia będzie Denis "Bad Boy" Załęcki.

Amadeusz Ferrari vs Denis Załęcki

Konflikt na linii Amadeusz Ferrari - Denis Załęcki rozpoczął się dość nieoczekiwanie od zaczepki Amadeusza w kierunku Bad Boya. Roślik na swoim Instagramie stwierdził, że nie da się bardziej upokorzyć, niż zrobił to Denis i może mu się "odlać do pyska". To oczywiści spotkało się z agresywną odpowiedzią Załęckiego.

Tak wrogie nastawienie obu zawodników może dziwić, bowiem wcześniej zawsze wypowiadali się o sobie z szacunkiem. Kilka dni po ostrych wypowiedziach obu zawodników federacja Clout MMA ogłosiła ich pojedynek. Można zatem łatwo wywnioskować, że Ferrari i Załęcki swoimi wypowiedziami chcieli nakręcić zainteresowanie walką.

Amadeusz Ferrari vs Diablo Włodarczyk

Do walki Ferrari vs Diablo dojdzie w walce wieczoru gali FAME MMA 22. Wydarzenie to odbędzie się 31 sierpnia 2024 roku w Łodzi. Dla Krzysztofa Włodarczyka będzie to debiut w MMA.

Amadeusz Ferrari FAME MMA

To walki w oktagonie sprawiły, że mnóstwo osób dowiedziało się, kim jest Amadeusz Ferrari. FAME MMA uczyniło go rozpoznawalnym zawodnikiem. Na tyle rozpoznawalnym, że obecnie osoby interesujące się freak fightami, nie wyobrażają sobie federacji bez niego.

Ferrari vs Bystrzak

Ferrari przygodę z FAME MMA zaczął na drugiej edycji, która odbyła się 13 października 2018 roku w Hali Arena w Poznaniu. Walka ta jak poprzednie na tym wydarzeniu, nie trwała zbyt długo i zakończyła się po gradzie ciosów Roślika. Większość osób znając "Bystrzaka" przeczuwała taki przebieg pojedynku. Sam patostreamer przyznał po przegranej, że zabrakło doświadczenia i kondycji, której być nie mogło, prowadząc tak niezdrowy tryb życia.

Ferrari vs Dawid Malczyński

Po przetarciu Amadeusz Ferrari dostał za rywala Dawida Malczyńskiego, którego wówczas trenował Grzegorz Szulakowski - znany polski zawodnik MMA i były mistrz TFL w wadze lekkiej. Przed walką z Amadeuszem YouTuber na FAME MMA 2 pokonał Adriana Polaka przez niejednogłośną decyzję sędziów.

Styl walki Ferrariego opierający się na silnych uderzeniach niż na strategii, dyscyplinie i technice sprytnie wykorzystał Malczyński, który dał się wystrzelać Ferrariemu. Pod koniec walki było widać, że Ferrariemu skończyło się powietrze i momentami podpierał się o kolana, żeby złapać oddech. Ferrari przegrał przez jednogłośną decyzję sędziów, a pas wagi średniej zgarnął Malczyński.

Ferrari vs Adrian Polak FAME MMA 4

Konflikt pomiędzy Amadeuszem "Ferrari" Roślikiem i Adrianem "Polakiem" Polańskim w końcu musiał zostać rozstrzygnięty w klatce. Do ich starcia doszło na gali FAME MMA 4. Na ceremonii ważenia Ferrari zaatakował Polaka. Ten chciał się odegrać i oddać rywalowi, ale zdenerwowanych mężczyzn zatrzymali ochroniarze. W trakcie obezwładniania Polański spadł nawet ze sceny.

Pierwsza runda zaczęła się od mocnych, ale niecelnych ciosów z obu stron. Aktywniejszy był jednak Polański, który starał się trafiać Ferrariego low-kickami. Amadeusz standardowo odgrażał się zamaszystymi cepami. W drugiej odsłonie nic się nie zmieniło, kopnięcia i mnóstwo niecelnych "wiatraków".

W trzeciej rundzie wreszcie doszło do przełomu. Na minutę przed końcem Adrian Polak obalił Ferrariego, co w dużej mierze przyczyniło się do końcowego werdyktu. Kto wie, jak punktowaliby to starcie sędziowie, gdyby Ferrari dotrwał do końca walki, walcząc w stójce. Ferrari przegrał przez decyzję sędziowską. Po starciu sam Ferrari wspomniał jednak, że nie uznaje tego werdyktu.

Ferrari vs Adrian Polak FAME MMA 7

Po walce z Polakiem na FAME MMA 7 Amadeusz zrobił sobie dłuższą przerwę. W tym czasie jego odwieczny wróg stoczył pojedynek z Dawidem Malczyńskim na FAME MMA UK, pokonując go przez niejednogłośną decyzję sędziów. Konflikt między Ferrarim a Polakiem nie ugasł. Do rewanżu musiało dojść. Finalnie włodarze dali przygotowali kolejną hitową walkę na FAME MMA 7. Była to jedna z lepszych walk Ferrariego, chociaż finalnie przegrał przez dyskwalifikację.

Po potężnym sierpowym Polak zsunął się na ziemię. W tym momencie Ferrari dobił rywala soccer kickiem. Sędzia Piotr Jarosz wytłumaczył po starciu, że dyskwalifikacja była jak najbardziej słuszna, gdyż kolano Polaka dotykało maty, a to oznacza pozycję parterową, w której nie wolno kopać w głowę. Pomimo tego, że Ferrari był znacznie lepszy od Polaka, finalnie drugi raz z rzędu przegrał.

Tomograf głowy

O walce w Fame MMA 7 było głośno również z innego powodu. Dyskwalifikacja to nie wszystkie dotyczące Ferrari kontrowersje związane z tą edycją. Sam Roślik wyznał bowiem w rozmowie z Super Expressem, że przystępując do walki, miał połamaną w trzech miejscach czaszkę. Postanowił nie mówić o tym osobom organizującym wydarzenie.

Ferrari zaznaczył, że lekarz zabronił mu trenować, lecz on podjął ryzyko i stawił się w oktagonie, nawet jeśli miałoby się to dla niego skończyć tragicznie. Rzekome urazy miały powstać w wyniku działań policji, która połamała mu czaszkę, uderzając jego głową o ścianę podczas awantury.

Organizatorzy wydarzenia nie zostawili tej kwestii bez odpowiedzi i nakazali wykonanie odpowiedniego badania neurologicznego Ferrari. Tomograf głowy pokazał jednak, że nie było żadnych zmian pourazowych i nigdy nic się z nią nie działo. Amadeusz tłumaczył się, że posiada badania, które pokazują, że do walki z Polańskim wyszedł z kontuzją. Rzeczonych dokumentów jednak nigdy nie przedstawił.

Ferrari vs Wiewiór

Amadeusz Ferrari po kontrowersyjnej walce na FAME MMA 7, w której został zdyskwalifikowany za niedozwolone kopnięcie, przystąpił do ciężkiego pojedynku z Maksymilianem „Wiewiórą” Wiewiórką w formule K-1. Pomiędzy Ferrarim a Wiewiórem nie było złej krwi, ale kilkakrotnie obaj zawodnicy przekomarzali się na konferencjach, w których Amadeusz był pewny siebie i przekonywał, że z łatwością pokona Wiewióra w swojej najlepszej płaszczyźnie.

Na gali FAME MMA 8 Ferrari od pierwszej rundy został zdominowany przez Wiewióra i ku zdziwieniu przegrał ten pojedynek jednogłośną decyzją sędziów 27-30. Po wywiadzie przyznał, że przed starciem sporo imprezował i tak naprawdę mało trenował, co spowodowało jego słabą dyspozycję. Niestety nie był to pierwszy raz, kiedy Amadeusz nie do końca wziął do serca treningi i najzwyczajniej w świecie olał sprawę.

Bezpośrednio po FAME MMA 8 Roślik mówił w licznych rozmowach, że chce zakończyć karierę w sportach walki, jednak po namowie włodarzy, a przede wszystkim Wojciecha Goli zmienił zdanie i postanowił zostać w federacji.

Ferrari vs Haribo

Jak się okazało, Ferrari wrócił do startów na gali FAME MMA 10. Pokonał wówczas przez ciosy w parterze Mateusza "Haribo" Gąsiewskiego, rozbijając go w drugiej rundzie ich starcia.

Ferrari vs Filipek

Kolejny pojedynek Ferrari stoczył na FAME MMA 11. Jego przeciwnikiem był raper Filip "Filipek" Marcinek, którego pokonał po jednogłośnej decyzji sędziów. Ferrari przegrał jednak w tym pojedynku... 100 tysięcy złotych, gdyż założył się z Boxdelem o to, że wygra w pierwszej rundzie.

Ferrari vs Adrian Polak FAME MMA 13

Każdy wiedział, że konflikt Adrian Polak vs Amadeusz Roślik jest na tyle mocny, że musi dojść do trylogii. To stało się na FAME MMA 13. Początkowo walka miała się odbyć w formule No Time Limit, lecz kontuzja stopy Amadeusza zmusiła federację do zmiany reguł pojedynku na bokserski.

Ferrari po raz trzeci przegrał z Adrianem Polakiem, tym razem przez jednogłośną decyzję sędziów.

Ferrari vs Hejter

Po wygranej na wyjeździe Ferrari wrócił do FAME MMA, by zmierzyć się z Mariuszem "Hejterem" Słońskim. Amadeusz był przed tym starciem ogromnym faworytem. Kurs na jego zwycięstwo wynosił zaledwie 1.10, z kolei triumf Hejtera został oszacowany na 5.25. Pojedynek nie wyszedł poza pierwszą rundę.

Już w pierwszych sekundach wbiegł w Amadeusza i zaatakował latającym kolanem. Ta szarża nie przyniosła jednak efektu i Słoński znalazł się na ziemi. Ferrari błyskawicznie doskoczył do niego i zasypał ciosami. Hejter starał się bronić i odpychać przeciwnika nogami, jednak Roślik był nieustępliwy i bez przerwy bił Hejtera, aż w końcu sędzia przerwał walkę.

Ferrari vs Kamil Łaszczyk

Na gali FAME MMA 17, która odbyła się 3 lutego 2023 roku, doszło do pojedynku Amadeusz Ferrari vs Kamil Łaszczyk. We wrześniu 2022 roku Kamil Łaszczyk w ostry sposób skomentował film „Dzień z zawodnikiem” z udziałem Ferrariego. Polski pięściarz napisał: "Kolejny kretyn gwiazda między narodowa haha". Na ten wpis zareagował na Twitterze Roślik, który stwierdził, że MMA nie dałby Łaszczykowi żadnych szans.

Od tej pory Ferrari za każdym razem pytany z kim chciałby stoczyć kolejną walkę, wskazywał właśnie polskiego pięściarza. Początkowo Łaszczyk mówił, że może z nim walczyć bez względu na wagę, więc powinni zmierzyć się bez limitu wagowego. Ostatecznie starcie zostało zakontraktowane w limicie dywizji półśredniej, czyli 77 kilogramów.

Ferrari zdecydowanie wygrał pierwsze dwie rundy i wydawało się, że bez problemów pokona Kamila Łaszczyka. Amadeusz prowadził również w trzeciej odsłonie, jednak na minutę przed końcem nagle opadł z sił i to pięściarz zaczął zyskiwać przewagę. Ostatecznie na kilkanaście sekund przed końcem Łaszczyk zaczął zasypywać Ferrariego ciosami i sędzia zdecydował się przerwać walkę. Tym samym Roślik przegrał przez TKO w trzeciej rundzie.

Ferrari vs Błoński & Dubiel

Na gali FAME MMA 18 miało dojść do nietypowego double main eventu. Amadeusz "Ferrari" Roślik najpierw miał zmierzyć się z Kacprem Błońskim, a następnie, jeśli będzie w stanie z Marcinem Dubielem. Ostatecznie, mimo tego, że Ferrari wygrał walkę z Błońskim, lekarze nie dopuścili go do starcia z Dubielem.

Ferrari vs Tańcula

Na gali FAME MMA Amadeusz Ferrrari wystąpił w swoim trzecim w karierze main evencie. Jego rywalem był Arkadiusz Tańcula. Początkowo wydawało się, że pomiędzy zawodnikami nie ma wielkiego konfliktu, jednak okazało się, że Ferrari darzy Tańculę dużą niechęcią.

Przed walką Amadeusz postanowił ujawnić na temat Arkadiusza Tańculi wiele niewygodnych dla niego faktów. Warto również wspomnieć, że Ferrariego przed walką wspierał jeden z największych przeciwników Tańculi, czyli Jacek Murański.

Ostatecznie walk Ferrari vs Tańcula potrwała dystans i zakończyła się wygraną Arka na punkty.

Ferrari vs Koro

Swoją kolejną walkę Amadeusz Ferrari stoczył na gali FAME MMA Reborn. Jego rywalem podczas tego wydarzenia był Koro. Pomiędzy zawodnikami nie było szczególnego konfliktu. Starcie to odbyło się w formule boksu w małych rękawicach.

Ferrari dominował od początku do samego końca pojedynku, który ostatecznie potrwał pełen dystans. Koro jednak aż siedmiokrotnie padał na deski po ciosach Amadeusza. Ostatecznie Ferrari wygrał jednogłośnie na punkty.

Ferrari na FAME MMA 20

Ferrari został ogłoszony jako jeden z zawodników, który wystąpił w turnieju K-1 w małych rękawicach. Rozegrał się on na gali FAME MMA 20. Według wielu osób Amadeusz był jednym z faworytów, jednak odpadł on w półfinale z Wiewiórem.

Ferrari vs Hejter 2

Amadeusz Ferrari dość niespodziewanie wystąpił również na FAME MMA 21. Roślik zastąpił Kaczora BRS, który miał zmierzyć się z Hejterem. Do zmiany na karcie walk doszło już podczas gali, bowiem okazało się, że Kaczor jest pod wpływem alkoholu przez co nie został dopuszczony do walki.

Starcie to odbyło się w boksie i Ferrari wygrał je już w pierwszej rundzie przez TKO.

Amadeusz Ferrari High League

Jak wszyscy dobrze wiedzą współpraca między federacjami FAME MMA oraz High League układa się bardzo dobrze. Często dochodzi do wymiany zawodników. Do takiej doszło również przed czwartą edycją High League. Fighter Fame'u na gali HL 4 17 września 2022 roku zmierzył się z Pawłem "Scarface" Bombą.

Amadeusz Ferrari vs Bomba

Po walce z Adrianem Polakiem na FAME MMA 13 Amadeusz Roślik został wypożyczony do konkurencyjnej federacji High League. Na High League 4 zmierzył się z Pawłem "Scarface'em" Bombą. Panowie za sobą nie przepadali, więc wszyscy oczekiwali, że konferencje, face to face i walki będą niezwykle ciekawe. Co do przepychanek słownych faktycznie tak było, ale sama walka nie potrwała za długo, a jej przebieg był dość komiczny.

Przez ponad dwie minuty zawodnicy nie oddali ani jednego ciosu. Dopiero po upomnieniu przez sędziego Ferrari ruszył na Bombę. Jeden z obszernych ciosów trafił szczękę "Scarface'a". To sprawiło, że były partner Zusje osunął się na ziemię. Sędzia przerwał pojedynek, a Ferrari triumfował.

Amadeusz Ferrari ojciec

Kim jest ojciec Amadeusza Ferrariego? Jest to osoba prywatna, więc ciężko znaleźć konkretne informacje. Wiemy jednak, że ojciec Amadeusza mocno go wspiera i często kibicuje mu podczas walk na FAME MMA. W październiku 2021 roku zrobiło się o nim głośniej za sprawą bójki z Alanem Kwiecińskim w dniu ceremonii ważenia przed FAME MMA 11.

Ja szedłem z ojcem, szedł na mnie, stuknęliśmy się barkami, je*ęliśmy się do siebie. Ja poszedłem dalej, aż nagle dostałem kopa. Mój ojciec wleciał w niego, wniósł go do hotelu. Alan chyba próbował uderzyć mojego ojca. Jak to zobaczyłem, to mu wypierdo*iłem liścia (...) Doszło do konfrontacji. Ma nie tylko piz*ę między nogami, ale też pod okiem.

Ojca Ferrariego w akcji można także zobaczyć podczas akcji "wyjaśniania cwaniaka", który zakłócił wywiad Queen Of the Black.

Amadeusz Ferrari dziewczyna

Ferrari niechętnie dzieli się swoim życiem prywatnym. Wiemy tylko tyle, że zawodnik FAME MMA ma dziecko z Agnieszką, ale nie są już razem. Jej Instagram to @oneprinsess.

Amadeusz Ferrari córka

Amadeusz Ferrari ma córkę, która urodziła się w 2020 roku. Matką jego dziecka jest jego była partnerka Agnieszka.

Ferrari Zusje

Temat związku Amadeusza Ferrariego z Zusje stał się jednym z najważniejszych, jeżeli chodzi o polski YouTube w 2022 roku. Wiele kanałów commentary podejrzewało, że jest to typowy związek pod wyświetlenia i rozgłos. Na filmie przed High League 3 "Dzień z Zusje", w którym oprócz dziennej rutyny zawodniczki i treningów mogliśmy zobaczyć ją z Amadeuszem.

Podczas jednej z transmisji na żywo, na której występowali Amadeusz i Zusje w towarzystwie znajomych, przy próbie prześmiewczego F2F doszło między nimi do pocałunku. Później pojawił się donejt od jednego z widzów z pytaniem, czy jest szansa na umówienie się z Zusje na randkę. Na co ta odparła, że nie, gdyż obecnie jej chłopakiem jest Amadeusz. Czy związek był sztuczny, czy faktycznie para przypadła sobie do gustu? Tego nie wiadomo, ale jedno jest pewne - nie są już ze sobą razem.

Amadeusz Ferrari maczeta

W kwietniu 2022 roku nazwisko Roślik ponownie było na ustach wszystkich. Ferrari wrzucił na Insta Stories zdjęcie ze szpitala z pokrwawioną koszulką i licznymi ranami na swoim ciele. Jak się okazało, Ferrari miał zostać zaatakowany maczetami przez dwóch nieznanych napastników w jego własnym domu.

Do mojego mieszkania weszło dwóch zamaskowanych oprawców. Nie czekali ani sekundy, od razu zaczęli ciąć maczetą z całej siły. Oni weszli tylko w jednym celu. Powtarzam, że to było moje morderstwo, a nie postraszenie, czy pocięcie. Próbowali mnie zabić. Ja od razu od pierwszej sekundy zdawałem sobie sprawę z tego, co się teraz dzieje i postanowiłem walczyć, dlatego jestem z siebie dumny. Uważam, że walczyłem jak lew. Tak naprawdę cudem uniknąłem tej śmierci, choć był jeden czy dwa momenty, gdzie byłem prawie pewny, że to koniec.

Szczegóły ataku potwierdziła stołeczna policja, która dostała zgłoszenie o napaści. Amadeusz został pouczony, że ma możliwość złożenia oficjalnego zawiadomienia do policji, jednak takowe nie wpłynęło.

Ferrari z powodu ośmiu ran kłutych musiał się poddać operacji. O wszystko zadbała federacja FAME MMA, która zagwarantowała swojemu zawodnikowi najlepszą opiekę w jednej z prywatnych klinik. Według relacji Amadeusza lekarze w państwowym szpitalu odmówili mu pomocy.

Chciałbym podziękować organizacji Fame MMA, która stanęła na wysokości zadania i wysłała mnie do najlepszego specjalisty w Polsce. W szpitalu państwowym powiedzieli mi, że moja ręka nigdy nie wróci do pełnej sprawności, a o MMA mogę zapomnieć. Nie zamierzali w ogóle rekonstruować nerwów.

Przeszedłem specjalistyczną operację, zajęto się moimi ścięgnami, a także nerwami. Dzięki temu będę miał czucie w dłoni. W sumie mam osiem ran kłutych, nie licząc ręki.

Ferrari Tajlandia

Pod koniec 2022 roku ponownie mogliśmy usłyszeć o Amadeuszu Ferrarim. Gwiazda FAME MMA poleciała do Tajlandii, by przygotowywać się do najważniejszej walki w swoim życiu. Nie jest tajemnicą, że mowa tutaj o walce Ferrari vs Łaszczyk. Towarzyszył mu też inny zawodnik, Natan Marcoń.

Okazało się, że podczas treningów doznał kontuzji i resztę pobytu spędził na streamowaniu. Jego streamy na Twitch.TV, a później na nowej platformie Kick.TV cieszyły się ogromną popularnością. Na transmisjach Ferrari pokazywał, jak wygląda życie w Tajlandii. Przy tym wszystkim próbował tajskiej kuchni i zwiedzał zakamarki miasta. Pewnego dnia Ferrari wpadł na pomysł, aby zmienić nieco content typowo pod widzów.

Tajlandia wielu osobom kojarzy się z seksem i trans-płciowością. Już pierwszego dnia był bliski bana na Twitchu. YouTuber zaprosił do swojego pokoju panią, która miała go wymasować. Ta w pewnym momencie niespodziewanie podniosła koszulkę, odkrywając piersi. Moment ten widziało ponad 30 tysięcy osób.

Kontrowersyjne streamy budziły zainteresowanie, ale jednocześnie oburzenie wielu osób. Odniosła się do nich nawet Maja Staśko - popularna aktywistka, która pomówiła Amadeusza o transfobie. Na odpowiedź Ferrariego nie trzeba było długo czekać.

Nie czaję Mai Staśko, bo według mnie nie można spędzać czasu z ludźmi transpłciowymi, powiedział ironicznie Ferrari.

Natan Marcoń dodał:

Właśnie, że można, bo to są takie same osoby, jak my.

Obaj powiedzieli:

Uważamy, że traktowaliśmy te dziewczyny super, a tym bardziej że te dziewczyny wiedzą, co będą robić pod content. Spędzamy z nimi czas, jak chcemy.

Ferrari Apteka

Pod koniec wyjazdu doszło również do innego incydentu. Podczas live'a do pokoju hotelowego "Bociana" - jednego z nowych członków TransTV wparował Szymon Nowowiejski ubliżając wszystkim i każąc im wypier.... z pokoju.

Cała sytuacja była bardzo groteskowa, jednak na szczęście nikomu nic się nie stało. W Internecie natychmiast pojawiła się sporo spekulacji, a jedną z popularniejszych była ta, że Nowowiejski o pseudonimie "Apteka" zrobił to wyłącznie pod wyświetlenia i ewentualne dostanie walki FAME MMA lub w innej federacji.

Ferrari wykładzina

W 2021 roku na ważeniu i media treningu przed High League 1 doszło do niecodziennej sytuacji. W trakcie wywiadu dla TVreklama Amadeusz "Ferrari" Roślik znokautował Eryka Bręczewskiego, trenera Bonusa BGC. Panowie mieli ze sobą spinę, a ich konflikt zaczął się w 2018 roku podczas sparingu projektu Fame House. Trener Bonusa BGC kłamał po nim przed kamerami, że wygrał. Na nagraniach z treningu widać wyraźnie, że Bręczewski kopał Ferrariego, co nie jest dozwolone w boksie.

Spinę tą trenujący ponad 10 lat Eryk postanowił wyjaśnić face to face. W pewnym momencie Ferrari nie wytrzymał i zaczęła się bójka, podczas której Bręczewski poślizgnął się na szorstkiej wykładzinie i przetarł sobie twarz. Ochroniarze natychmiast ich rozdzielili, ale o Ferrarim z powodu tego incydentu ponownie stało się głośno.

Amadeusz Ferrari Wykop

Amadeusz Ferrari jest bardzo lubiany na popularnym portalu Wykop.pl. Głównie ze względu na dostarczanie emocji i contentu. Można to było zauważyć szczególnie podczas transmisji na żywo z Tajlandii, które osiągały nawet 50 tysięcy osób. Wypowiedzi na jego temat i ogólnie na temat FAME MMA można znaleźć na tagu #famemma.

Amadeusz Ferrari 60

Podczas trwania pierwszej konferencji zapowiadającej FAME MMA 13 doszło do ostrej wymiany zdań pomiędzy Adrianem Polańskim a Amadeuszem Roślikiem. Polak nazwał Ferrariego 60-tką. W tym momencie na scenę wyszedł ojciec Ferrariego, którego odciągnęli ochroniarze. Wszystkie pomówienia Polaka odnosiły się do zeznań Amadeusza w sprawie, która miała miejsce, jak ten był jeszcze w gimnazjum i miał 16 lat.

Z tą 14-latką było tak, że kilku typa napadło po prostu na dziewczynę. Ja byłem wtedy w gimnazjum, stanąłem w jej obronie. Szkoda, że do tej walki z Polakiem nie dojdzie przez kalectwo Polaka. Tej walki nie będzie, zobaczycie Polak będzie kaleką przed walką, obiecuje. Przesadził i sam się wepchał w gips. 

Amadeusz Ferrari zeznania

O co chodzi z zeznaniami Amadeusza Ferrariego i hasłem "Amadeusz Ferrari konfident"? Jak już wspomnieliśmy wcześniej, wszystko tyczy się zaatakowania nożami jego koleżanki. Ferrari po całym incydencie zgłosił sprawę na policję.

Amadeusz Ferrari Twitter

Twitter w Polsce powoli zaczyna zastępować Facebooka. Coraz więcej influencerów udziela się na tej platformie. Ferrari także korzysta z Twittera, ale nieco rzadziej. Jego posty z konta @FerrariAmadeusz śledzi ponad 15 tys. obserwujących.

Amadeusz Ferrari YouTube

Ferrari kanał na YouTube @Amadeusz NoLove założył 5 sierpnia 2014 roku. Obecnie posiada na nim ponad 80 tysięcy subskrybentów.

Amadeusz Ferrari Twitch

Ferrari oprócz transmisji na YouTube stara się streamować także na Twitch.TV pod nickiem @amadeuszferrari.

Amadeusz Ferrari Kick

Po banie na Twitch.TV Amadeusz postanowił założyć konto na nowej platformie Kick.TV, która nie ma aż tak rygorystycznego regulaminu, jak Twitch. Kanał nazywa się TVTrans.

Amadeusz Ferrari Instagram

Ferrari prowadzi swój profil na Instagramie. Można go tam znaleźć pod nazwą @amadeusznolove. Jego zdjęcia i insta stories obserwuje już ponad 760 tysięcy followersów.


Kim jest Amadeusz Ferrari?
Amadeusz Ferrari to znany influencer, youtuber i jedna z gwiazd federacji FAME MMA.
Ile lat ma Amadeusz Ferrari?
Ferrari urodził się w 1995 roku. Rocznikowo ma więc 29 lat.