Piotr Jarosz – fani FAME MMA z pewnością niejednokrotnie natrafili na to imię i nazwisko, śledząc kolejne gale typu freak fight. Kim jest mężczyzna?

Kim jest Piotr Jarosz?

Kim jest Piotr Jarosz? Kto to Piotr Jarosz? Śledzący FAME MMA zapewne doskonale wiedzą, że Jarosz to sędzia MMA, w ostatnich latach kojarzony głównie właśnie z rolą sędziego głównego kolejnych wydarzeń FAME MMA. Jarosz oczywiście sędziuje również czysto sportowe gale.

Piotr Jarosz wiek

Ile lat ma sędzia Jarosz? Na ten temat nie ma w sieci sprawdzonych informacji.

Piotr Jarosz wzrost

Wzrost Piotra Jarosza to około 177 centymetrów.

Piotr Jarosz waga

Z kolei waga, w jakiej sędzia Jarosz startował w MMA, to kategoria lekka, czyli do 70 kilogramów.

 

 

Sędzia Piotr Jarosz

Sędzia Piotr Jarosz, czyli zajęcie, z którego mężczyzna jest najbardziej znany. Jarosz od lat sędziuje pojedynki zarówno na sportowych galach typu KSW czy FEN, jak i tych freak fightowych, jak FAME MMA. Właśnie w szeregach największej federacji typu freak fight w Polsce pełni rolę sędziego głównego, który przeprowadza z zawodnikami specjalne odprawy oraz prowadzi pojedynki w klatce.

Jarosz FAME MMA

Jarosz w FAME MMA pracuje od początku funkcjonowania organizacji. Przez lata doszło z jego udziałem do kilku mniej lub bardziej medialnych historii. Słynny już nokaut Amadeusza Ferrariego na Adrianie Polaku, w którym to Roślik kopnął Polańskiego w głowę w parterze, wziął się właśnie z rzekomego zapewnienia Jarosza, że Ferrari może używać tego typu technik. Oczywiście później, gdy emocje już opadły, Ferrari sprostował te słowa i przeprosił Jarosza.

Przeprosinami nie zakończyła się jednak wymiana Jarosza z Don Kasjo. Po tym, jak Don Kasjo przegrał walkę z Normanem Parke, złożył protest. Ten został jednak odrzucony, a pod decyzją podpisał się między innymi Jarosz - sędzia główny FAME MMA. Między panami doszło do medialnych wymian i ostatecznie strony nie znalazły porozumienia.

Piotr Jarosz MMA

Jarosz to jednak nie tylko sędzia MMA, a również zawodnik. Mężczyzna przez lata próbował swoich sił między innymi jako zawodnik i trener zarówno MMA, jak i choćby grapplingu. Jarosz ma na swoim koncie dwie zawodowe walki w MMA - zadebiutował w 2009 roku, przegrywając z Przemysławem Zbiciakiem.

Trzy lata później na gali Night of Champions 3 przegrał z Tomaszem Matuszewskim, odpadając tym samym z turnieju wagi lekkiej. Co ciekawe w tym samym turnieju triumfował Mateusz Gamrot, który debiutował wówczas w MMA.

Piotr Jarosz rekord

Rekord Jarosza w MMA nie jest więc najlepszy - obie zawodowe walki przegrał. Nic nie wskazuje na to, żeby w przyszłości wrócił jeszcze do klatki w innej roli niż sędziego.

Piotr Jarosz Instagram

Jarosz na Instagramie udziela się jako piotrjarossz. Jego poczynania na tym portalu społecznościowym obserwuje ponad 65 tysięcy użytkowników.


Z czego znany jest Piotr Jarosz?
Piotr Jarosz to uznany sędzia MMA, prowadzący między innymi gale FAME MMA.
Czy Piotr Jarosz walczył w MMA?
Tak, Jarosz w przeszłości stoczył dwie zawodowe walki w formule MMA.