Paweł "Scarface" Bomba, czyli jeden z najbardziej tajemniczych zawodników federacji High League. Były chłopak Zusje - co o nim wiadomo?

Kim jest Scarface Bomba?

Kiedy w 2022 roku federacja High League ogłosiła, że nowym zawodnikiem organizacji został Paweł "Scarface" Bomba, wielu z pewnością zadało sobie pytania - kim jest ten mężczyzna? Kto to? Trudno się dziwić, gdyż powiedzieć, że niewiele o nim wiadomo, to nic nie powiedzieć. Niektórzy wątpią nawet w to, czy Bomba to faktycznie... Bomba, czyli czy mężczyzna ma tak na nazwisko, czy może jednak jest to kolejna część jego pseudonimu i tajemniczej kreacji.

W jednym z wywiadów zdradził, że skończył prawnicze studia. Dodał, że jego aplikacja została jednak odrzucona, gdyż był karany za zbyt szybką jazdę samochodem.

Scarface z High League szerszej publiczności dał się poznać jako chłopak Zusje, którą przygotowywał do jej wygranej walki z Martirenti na gali FAME MMA 12. I to by było na tyle, co na jego temat wiadomo.

Scarface Bomba pochodzenie

Wiadomo natomiast między innymi, skąd pochodzi Scarface Bomba. Mężczyzna na co dzień mieszka w Trójmieście, a konkretniej w Gdańsku.

 

 

Scarface Bomba wiek

Ile lat ma Scarface Bomba z High League? Wiek mężczyzny to 34 lata. Urodził się więc w 1988 lub 1989 roku.

Scarface Bomba wzrost

Wzrost Bomby to 187 centymetrów, o czym dowiedzieliśmy się przy okazji jego angażu w High League.

Scarface Bomba waga

Bomba waży 90 kilogramów.

Scarface Bomba więzienie

9 lutego 2023 Paweł Bomba trafił do więzienia. Z medialnych doniesień okazało się, że zawodnik High League był już wcześniej poszukiwany przez sąd i od razu po zatrzymaniu trafił do zakładu karnego, w celu odbycia kary dwóch lat pozbawienia wolności.

Sprawdź - Scarface aresztowany!

Scarface Bomba MMA

Bomba z MMA i sportami walki jest związany od dłuższego czasu. Jak przyznał w jednym z wywiadów, wywodzi się ze stójki i jego mocniejszą stroną są sporty uderzane. MMA trenuje między innymi w trójmiejskich klubach Mighty Bulls Gdynia czy Klub Bokserski Brzostek Top Team.

Scarface rekord

Paweł „Scarface” Bomba do tej pory stoczył 3 walki [2 w MMA i 1 w K-1]. Poniżej przedstawiamy bilans walk Bomby.

Rekord MMA: 0-2-0
Rekord K-1: 1-0-0

PrzeciwnikRezultatFormułaWydarzenie
Mateusz „Muran” MurańskiWygrana, dyskwalifikacja, runda IIIK-1High League 5, 10.12.2022
Amadeusz „Ferrari” RoślikPrzegrana, KO, runda IMMAHigh League 4, 17.09.2022
Mateusz „Tarzan” LeśniakPrzegrana, KO, runda IMMAHigh League 3, 04.06.2022

Scarface Bomba High League

Jak się okazało na pierwszej konferencji przed High League 3, Bomba Scarface został nowym nabytkiem tej federacji. W swoim debiucie zmierzył się z Mateuszem Leśniakiem, znanym w sieci jako Tarzan. Panowie ostro poddymili na konferencji i wielokrotnie musiała rozdzielać ich ochrona.

Zobacz także - kim jest Tarzan z High League?

Walka Scarface vs Tarzan otworzyła kartę walk trzeciej gali High League. Jak się okazało, pojedynek trwał kilkanaście sekund i zakończył się błyskawiczną porażką Bomby.

Scarface Bomba walka

Skąd w ogóle wzięła się walka Bomby w High League? Jak przyznał w jednym z wywiadów, miał stoczyć pojedynek dla innej federacji, jednak ostatecznie kontrakt nie został zrealizowany.

Z racji tego, że jego przyjaciel Żabson, popularny raper, zna się z Malikiem Montaną, medialnym włodarzem High League, ten zadzwonił do Malika i tak oto urodził się oraz sfinalizował pomysł na walkę Scarface'a w High League.

Bomba vs Ferrari

Najgłośniejszą walką na gali High League 4 był pojedynek Bomba vs Ferrari. Wszystko za sprawą konferencji i rundek prowadzonych przez Mateusza Kaniowskiego. Obaj panowie nie pałali do siebie sympatią. Konflikt był na tyle duży, że podczas programu po słowach Bomby, Ferrari rzucił szmatką w swojego przeciwnika, a następnie próbować dojść do niego i zaatakować, jednak w porę zareagowali ochroniarze.

Sama walka była bardzo dziwna. Przez pierwsze dwie minuty zawodnicy nie zdecydowali się na żadną akcję ofensywną. Fani taktycznych szachów byliby zadowoleni... Po upomnieniu sędziego, do ataku ruszył w końcu Ferrari. Jeden z jego ciosów idealnie doszedł na szczękę Bomby. Scarface runął jak długi na matę, a sędzia zakończył pojedynek.

Bomba vs Mateusz Murański

Walka Bomba vs Murański była jedną z najciekawszych podczas piątej odsłony gali High League. Panowie na konferencjach dali z siebie wszystko, aby podkręcić atmosferę. Nad wszystkim najmniej panował "Muran", który podczas face to face nie wytrzymał i zaczął dusić Bombę. Natychmiast wkroczyli ochroniarze, rozdzielając zawodników. Sama walka była równie ekscytująca, jak potyczki słowne przed wydarzeniem. Murański był faworytem według bukmacherów, chociaż pojedynek zakontraktowany został na zasadach K-1, co z pewnością odebrało kilka atutów Murańskiemu. W pierwszej rundzie po mocnych kopnięciach z obu stron na piszczelu Bomby pojawiła się krew. Po chwili Muran dostał silny cios w krocze, po którym zwijał się z bólu. Jak później przyznał na wywiadzie, był to na tyle silny ból, że niejeden zawodnik poddałby walkę.

Od tego momentu w głowie Murańskiego coś się poprzestawiało. Jeszcze w pierwszej odsłonie Murański dwukrotnie sprowadził Bombę do parteru, co jest niedozwolone w K-1. W drugiej rundzie "Muran" wyprowadził kopnięcie, po którym wycofał się, sygnalizując ból i uraz lewej nogi. Bomba to zauważył i starał się wykorzystać kontuzję rywala, posyłając grad ciosów, po których Murański wylądował na macie. W trzeciej odsłonie Murański ruszył na Bombę, a seria ciosów zakończyła się nielegalną próbą gilotyny, co poskutkowała kolejnym odjęciem punktu przez sędziego. W rezultacie Bomba wygrał przez dyskwalifikację Murańskiego po ponownym obaleniu. 

Scarface Bomba Zusje

Scarface Bomba był związany z Zusje, popularną zawodniczką federacji FAME MMA i High League. Mężczyzna przygotowywał ją do poprzednich walk. Jak się jednak okazało przy okazji konferencji przed High League 3, para nie jest już w związku.

- Było miło, skończyło się. Odcinam go, odsuwam toksycznych ludzi - powiedziała w wywiadzie dla kanału FightSportPL.

Scarface Bomba dziewczyna

Czy Bomba ma dziewczynę po rozstaniu z Zusje? Na ten temat nie ma sprawdzonych informacji.

Scarface Bomba dzieci

Bomba z High League ma dwójkę dzieci - syna i córkę, o czym dowiedzieliśmy się podczas programu Rundki przed galą High League 3.

Scarface Bomba Instagram

Bomba z High League na Instagramie udziela się pod nazwą bombascarface2.0. Jego poczynania na tym portalu społecznościowym obserwuje ponad 48 tysięcy użytkowników Instagrama.


Skąd pochodzi Scarface Bomba?
Mężczyzna na co dzień mieszka w Trójmieście, a konkretniej w Gdańsku.
Czy Bomba to były chłopak Zusje?
Tak, Paweł Bomba to były chłopak "Zusje", gwiazdy FAME MMA i High League.