Paweł „Scarface” Bomba, czyli jeden z najbardziej tajemniczych zawodników federacji High League. Były chłopak Zusje – co o nim wiadomo?

Kim jest Scarface Bomba?

Kiedy w 2022 roku federacja High League ogłosiła, że nowym zawodnikiem organizacji został Paweł „Scarface” Bomba, wielu z pewnością zadało sobie pytania – kim jest ten mężczyzna? Kto to? Trudno się dziwić, gdyż powiedzieć, że niewiele o nim wiadomo, to nic nie powiedzieć. Niektórzy wątpią nawet w to, czy Bomba to faktycznie… Bomba, czyli czy mężczyzna ma tak na nazwisko, czy może jednak jest to kolejna część jego pseudonimu i tajemniczej kreacji.

W jednym z wywiadów zdradził, że skończył prawnicze studia. Dodał, że jego aplikacja została jednak odrzucona, gdyż był karany za zbyt szybką jazdę samochodem.

Scarface z High League szerszej publiczności dał się poznać jako chłopak Zusje, którą przygotowywał do jej wygranej walki z Martirenti na gali FAME MMA 12. I to by było na tyle, co na jego temat wiadomo.

Scarface Bomba pochodzenie

Wiadomo natomiast między innymi, skąd pochodzi Scarface Bomba. Mężczyzna na co dzień mieszka w Trójmieście, a konkretniej w Gdańsku.

Scarface Bomba wiek

Ile lat ma Scarface Bomba z High League? Wiek mężczyzny to 33 lata. Urodził się więc w 1988 lub 1989 roku.

Scarface Bomba wzrost

Wzrost Bomby to 186 centymetrów, o czym dowiedzieliśmy się przy okazji jego angażu w High League.

Scarface Bomba waga

Wagę Bomby z High League poznaliśmy dzień przed jego walką na gali High League 3. Mężczyzna ważył wówczas około 90 kilogramów.

Scarface Bomba MMA

Bomba z MMA i sportami walki jest związany od dłuższego czasu. Jak przyznał w jednym z wywiadów, wywodzi się ze stójki i jego mocniejszą stroną są sporty uderzane. MMA trenuje między innymi w trójmiejskich klubach Mighty Bulls Gdynia czy Klub Bokserski Brzostek Top Team.

Scarface Bomba High League

Jak się okazało na pierwszej konferencji przed High League 3, Bomba Scarface został nowym nabytkiem tej federacji. W swoim debiucie zmierzył się z Mateuszem Leśniakiem, znanym w sieci jako Tarzan. Panowie ostro poddymili na konferencji i wielokrotnie musiała rozdzielać ich ochrona.

Zobacz także – kim jest Tarzan z High League?

Walka Scarface vs Tarzan otworzyła kartę walk trzeciej gali High League. Jak się okazało, pojedynek trwał kilkanaście sekund i zakończył się błyskawiczną porażką Bomby.

Scarface Bomba walka

Skąd w ogóle wzięła się walka Bomby w High League? Jak przyznał w jednym z wywiadów, miał stoczyć pojedynek dla innej federacji, jednak ostatecznie kontrakt nie został zrealizowany.

Z racji tego, że jego przyjaciel Żabson, popularny raper, zna się z Malikiem Montaną, medialnym włodarzem High League, ten zadzwonił do Malika i tak oto urodził się oraz sfinalizował pomysł na walkę Scarface’a w High League.

Scarface Bomba Zusje

Scarface Bomba był związany z Zusje, popularną zawodniczką federacji FAME MMA i High League. Mężczyzna przygotowywał ją do poprzednich walk. Jak się jednak okazało przy okazji konferencji przed High League 3, para nie jest już w związku.

– Było miło, skończyło się. Odcinam go, odsuwam toksycznych ludzi – powiedziała w wywiadzie dla kanału FightSportPL.

Scarface Bomba dziewczyna

Czy Bomba ma dziewczynę po rozstaniu z Zusje? Na ten temat nie ma sprawdzonych informacji.

Scarface Bomba dzieci

Bomba z High League ma dwójkę dzieci – syna i córkę, o czym dowiedzieliśmy się podczas programu Rundki przed galą High League 3.

Scarface Bomba Instagram

Bomba z High League na Instagramie udziela się pod nazwą bombascarface. Jego poczynania na tym portalu społecznościowym obserwuje ponad 35 tysięcy użytkowników Instagrama.

Skąd pochodzi Scarface Bomba? Mężczyzna na co dzień mieszka w Trójmieście, a konkretniej w Gdańsku. Czy Bomba to były chłopak Zusje? Tak, Paweł Bomba to były chłopak Zusje, gwiazdy FAME MMA i High League.