Tarzan to jeden z bohaterów nadchodzącej gali Prime Show MMA. Kim jest Tarzan z Prime Show MMA? Ile lat ma Tarzan? Poznaj wszystkie szczegóły dotyczące tego zawodnika!

Kim jest Tarzan?

Kim jest Tarzan? Kto to Tarzan z Prime Show MMA? Gdy federacja ogłosiła, że mężczyzna zawalczy z Kajmano na trzeciej odsłonie gali Prime, z pewnością niektórzy nieco się zdziwili i zadawali sobie tego typu pytania. Tarzan popularność zyskał dzięki występowi w programie telewizyjnym "Królowe Życia". Prywatnie prowadzi Tarzan Garage, czyli miejsce, w którym zajmuje się renowacją i tuningiem motocykli.

Tarzan w 2021 roku zadebiutował w MMA. Wystąpił on na gali Elite Fighters 1, na której zmierzył się Filipem Ćwiekiem. Kolejne walki toczył na galach High League oraz Prime Show MMA.

Tarzan imię i nazwisko

Tarzan to oczywiście pseudonim zawodnika. Jak nazywa się Tarzan? Jego imię i nazwisko to Mateusz Leśniak.

Tarzan wiek

Ile lat ma Tarzan? Mateusz Leśniak urodził się w 1991 roku. Jak się zatem okazuje, wiek Tarzana to 32 lata.

Tarzan wzrost

Wzrost Tarzana to jego ogromny atut, jeśli chodzi o sporty walki. Mężczyzna jest bardzo wysoki, bowiem mierzy aż 198 centymetrów.

Tarzan waga

Waga Tarzana to kategoria ciężka. Właśnie w takiej kategorii mężczyzna toczy swoje pojedynki. Przy okazji ważenia przed Prime Show MMA 6 Tarzan wniósł na wagę 112,2 kg.

Tarzan rekord

Mateusz Leśniak stoczył do tej pory sześć walk. Trzy wygrał, dwie przegrał, a jedna zakończyła się wynikiem no contest.

Rekord MMA: 3-2, 1NC

Tarzan MMA

Tarzan przyznał w jednym z wywiadów, że MMA i treningi sportów walki pomogły mu niejako w uratowaniu życia. Mężczyzna miał bowiem spore kłopoty z alkoholem i narkotykami. Udało mu się jednak pozbyć nałogów, zajmując się właśnie MMA i różnego rodzaju aktywnością. Debiut Tarzana w MMA przypadł na pierwszą galę Elite Fighters.

Tarzan Elite Fighters

Tarzan na Elite Fighters wystąpił w walce z Filipem Ćwiekiem. Pojedynek, delikatnie mówiąc, nie zachwycił i skończył się decyzją sędziów. Sędziowie wskazali triumf Tarzana, więc biorąc pod uwagę sam rezultat, z pewnością mógł być on zadowolony ze swojej pierwszej walki.

Tarzan walka

Debiutancka walka Tarzana cieszyła się sporym zainteresowaniem ze względu na jego popularność. Wielu kibiców zastanawiało się więc kiedy kolejna walka Tarzana. Jak się okazało, na początku 2022 roku związał się on z organizacją Krwawy Sport, czyli federacją walk na gołe pięści. Jak się okazało, niespodziewanie Tarzan do walk wrócił nieco szybciej, niż miało to mieć miejsce planowo w przypadku federacji Krwawy Sport.

Tarzan High League

Tarzan zawalczył na drugiej gali High League, o czym on sam i kibice dowiedzieli się kilkadziesiąt godzin przed wydarzeniem. Z karty walk wypadł bowiem Super Mario, a organizatorzy szukali zastępstwa w pojedynku z Konradem Karwatem. Tarzan przyjął to wyzwanie i podpisał kontrakt z High League. W materiałach promocyjnych, które uchwyciły jego przyjazd do hotelu, stwierdził, że dostał telefon, nie zastanawiał się zbyt długo, wsiadł w pociąg i przybył do Krakowa, nie znając tak naprawdę swojego rywala.

Niestety dla Tarzana doznał on na High League 2 swojej pierwszej porażki w karierze. Karwat zdominował go w parterze, rozbijając swojego rywala ciosami w parterze w drugiej rundzie.

Tarzan vs Bomba

Znacznie lepiej dla Tarzana potoczyła się jego druga walka w tej organizacji. Na High League 3 doszło do jego starcia z Pawłem "Scarface'em" Bombą. Tarzan wygrał ten pojedynek przez nokaut już w pierwszej rundzie.

Tarzan Prime Show MMA

Po przygodzie z High League Tarzana ściągnęli do siebie właściciele Prime MMA. Na trzeciej edycji zawalczył w wadze ciężkiej z Kacprem "Kajmano" Kabarą. Niestety Mateusz Leśniak doznał w tym starciu swojej drugiej porażki w karierze freak-fightowej, przegrywając przez TKO w rundzie III.

Tarzan vs Ztrolowany

Tarzan vs Ztrolowany to walka, do której doszło podczas gali Prime Show MMA 5. Według bukmacherów faworytem tego starcia będzie Leśniak. Ztrolowany jednak już nie raz udowodnił, że potrafi sprawić niespodziankę.

Tarzan vs Soroko

Na gali Prime MMA 6 Tarzan zmierzył się z Adamem Soroko. Pomiędzy zawodnikami nie było złej krwi, jednak obaj zapowiadali prawdziwe fajerwerki w klatce. Pojedynek rzeczywiście był emocjonujący, jednak Tarzan ostatecznie zdominował Adama Soroko w parterze i wygrał już w pierwszej rundzie przez TKO.

Tarzan Królowe Życia

Tarzan popularność zyskał dzięki występowi w programie Królowe Życia na antenie TTV. Wziął w nim udział wraz ze swoją partnerką – Anną Renusz. Para szybko zyskała sympatię widzów, stając się jednymi z najbardziej lubianych bohaterów w całym programie.

Tarzan partnerka

Partnerka Tarzana to Anna Renusz, uczestniczka programu Królowe Życia. Kobietę na Instagramie można znaleźć pod nazwą @ondiehair, gdzie śledzi ją blisko 440 tysięcy użytkowników tego portalu społecznościowego.

Tarzan Instagram

Tarzan na Instagramie udziela się jako @_tarzan_g. Jego konto obserwuje ponad 180 tysięcy użytkowników Instagrama.


Jak nazywa się Tarzan?
Imię i nazwisko Tarzana to Mateusz Leśniak.
Ile wzrostu ma Tarzan?
Mężczyzna ma 198 centymetrów wzrostu.