Tarzan, czyli najmniej spodziewany uczestnik drugiej gali High League. Mężczyzna wskoczył bowiem do karty walk… kilkadziesiąt godzin przed galą. Kto to Tarzan z High League?

Kim jest Tarzan?

Kim jest Tarzan? Kto to Tarzan z High League? Gdy federacja ogłosiła, że mężczyzna zastąpi Super Mario w pojedynku z Konradem Karwatem, z pewnością niektórzy nieco się zdziwili i zadawali sobie tego typu pytania. Tarzan popularność zyskał dzięki występowi w jednym z programów telewizyjnych, ale o tym nieco później.

Prywatnie prowadzi Tarzan Garage, czyli miejsce, w którym zajmuje się renowacją i tuningiem motocykli.

Tarzan imię i nazwisko

Tarzan to oczywiście pseudonim zawodnika. Jak nazywa się Tarzan? Jego imię i nazwisko to Mateusz Leśniak.

Tarzan wiek

Ile lat ma Tarzan? Dokładne informacje na ten temat poznaliśmy przy okazji jego debiutanckiej walki w High League. Jak się okazało, wiek Tarzana to 31 lat.

Tarzan wzrost

Wzrost Tarzana to jego ogromny atut, jeśli chodzi o sporty walki. Mężczyzna jest bardzo wysoki – według niektórych danych mierzy nawet 198 centymetrów.

Tarzan waga

Waga Tarzana, biorąc pod uwagę jego wzrost, to kategoria ciężka. Właśnie w takiej kategorii zawalczył na drugiej gali High League.

Tarzan Królowe Życia

Tarzan popularność zyskał dzięki występowi w programie Królowe Życia na antenie TTV. Wziął w nim udział wraz ze swoją partnerką – Anną Renusz. Para szybko zyskała sympatię widzów, stając się jednymi z najbardziej lubianych bohaterów w całym programie.

Tarzan MMA

Jak Tarzan przyznał w jednym z wywiadów, MMA i treningi sportów walki pomogły mu niejako w uratowaniu życia. Mężczyzna miał bowiem spore kłopoty z alkoholem i narkotykami. Udało mu się jednak pozbyć nałogów, zajmując się właśnie MMA i różnego rodzaju aktywnością. Jak się okazało, debiut Tarzana w MMA przypadł na pierwszą galę Elite Fighters.

Zobacz także – typy na Elite Fighters

Tarzan Elite Fighters

Tarzan na Elite Fighters wystąpił w walce z Filipem Ćwiekiem. Pojedynek, delikatnie mówiąc, nie zachwycił i skończył się decyzją sędziów. Sędziowie wskazali triumf Tarzana, więc biorąc pod uwagę sam rezultat, z pewnością mógł być on zadowolony ze swojej pierwszej walki.

Tarzan walka

Walka Tarzana cieszyła się sporym zainteresowaniem ze względu na jego popularność. Wielu kibiców zastanawiało się więc, kiedy kolejna walka Tarzana. Jak się okazało, na początku 2022 roku związał się on z organizacją Krwawy Sport, czyli federacją walk na gołe pięści. Jak się okazało, niespodziewanie Tarzan do walk wróci nieco szybciej, niż miało to mieć miejsce planowo w przypadku federacji Krwawy Sport.

Tarzan High League

Tarzan zawalczył bowiem na drugiej gali High League, o czym on sam i kibice dowiedzieli się… kilkadziesiąt godzin przed wydarzeniem. Z karty walk wypadł bowiem Super Mario, a organizatorzy szukali zastępstwa w pojedynku z Konradem Karwatem. Jak się okazało, został nim Tarzan, który podpisał kontrakt z High League. W materiałach promocyjnych, które uchwyciły jego przyjazd do hotelu, stwierdził, że dostał telefon, nie zastanawiał się zbyt długo, wsiadł w pociąg i przybył do Krakowa, nie znając tak naprawdę swojego rywala.

Niestety dla Tarzana – doznał on na High League 2 swojej pierwszej porażki w karierze. Karwat zdominował go w parterze, rozbijając swojego rywala ciosami w parterze w drugiej rundzie.

Znacznie lepiej dla Tarzana potoczyła się jego druga walka w High League – na trzeciej edycji błyskawicznie znokautował Bombę.

Tarzan partnerka

Partnerka Tarzana to Anna Renusz, uczestniczka programu Królowe Życia. Kobietę na Instagramie można znaleźć pod nazwą „ondiehair”, gdzie śledzi ją blisko 300 tysięcy użytkowników tego portalu społecznościowego.

Tarzan Instagram

Z kolei Tarzan na Instagramie udziela się jako „_tarzan_g”. Jego konto obserwuje blisko 90 tysięcy użytkowników Instagrama.

Jak nazywa się Tarzan? Imię i nazwisko Tarzana to Mateusz Leśniak. Ile wzrostu ma Tarzan? Mężczyzna mierzy około 198 centymetrów.