Elite Fighters to kolejna organizacja MMA, która będzie organizowała walki celebrytów i twórców internetowych. Czy wiadomo już, kiedy pierwsza gala Elite Fighters zostanie zorganizowana? Elite Fighters transmisja – czy gala będzie w PPV? Gdzie odbędzie się pierwsza gala Elite Fighters? Elite Fighters karta walk – czy są już informacje na temat tego, jakie Elite Fighters walki zobaczymy na premierowej gali? Typy Elite Fighters - gdzie można znaleźć kursy Elite Fighters?

Kiedy pierwsza gala Elite Fighters?

Kiedy pierwsza gala Elite Fighters? To pytanie z pewnością zadają sobie wszyscy, którzy są ciekawi, jak wypadnie premierowe wydarzenie organizowane na nowego gracza na polskim rynku. Odpowiedź na to, kiedy pierwsza gala Elite Fighters, poznaliśmy pod koniec czerwca 2021 roku.

Data pierwszej gali Elite Fighters to: 31.07.2021. Wówczas odbędzie się premierowe wydarzenie spod tego szyldu, podczas którego nie powinno zabraknąć emocji.

Gdzie odbędzie się pierwsza gala Elite Fighters?

elite fighters gdzie

To, gdzie odbędzie się pierwsza gala Elite Fighters, dowiedzieliśmy się również podczas konferencji. Wydarzenie ma się odbyć w Rzeszowie.

Elite Fighters transmisja

Elite Fighters transmisja – w tym przypadku wiemy już wszystko. Gala Elite Fighters będzie transmitowana w systemie PPV, o czym możemy przeczytać na stronie federacji. Ile trzeba będzie zapłacić za dostęp do Elite Fighters transmisja? Dostęp można wykupić już od 19.99 zł.

 

 

Kto wystąpi na Elite Fighters?

Kto wystąpi na Elite Fighters? Osobowości medialne, youtuberzy i szeroko znani celebryci. Organizacja ogłosiła już zakontraktowanie kilku nazwisk i przedstawiła konkretne Elite Fighters walki. Kto wystąpi na Elite Fighters, jeśli chodzi o pierwszą galę? Między innymi uczestnicy programu Warsaw Shore czy „Bodychrist”, były rywal „Bonusa BGC” w walce na liście.

Na pierwszej gali ogłoszony był również występ "Daniela Magicala", jednak kontrowersyjny streamer wycofał się z walki.

Elite Fighters walki

Elite Fighters walki poznaliśmy już niemal wszystkie, w tym dwa pojedynki kobiet. W jednym z nich Ewa Piekut zmierzy się z Weroniką Piątek o mistrzowski pas. Z kolei Krzysztof „Bodychrist” Ciesielski zawalczy z Patrykiem „Robalinim” Śliwą. W walce wieczoru zmierzą się "Warszawski Dresik" oraz Mateusz Murański.

Elite Fighters walki to także starcie... trzech na jednego. "Netet", "Szwechu" i "Modlicha" zmierzą się z "Kungfupanda1213".

Elite Fighters typy

Wiele pojedynków na pierwszej gali Elite Fighters zapowiada się niezwykle ciekawie. Wielu kibiców nie może się z pewnością doczekać zarówno samych pojedynków, jak i możliwości wytypowania zwycięzców w danych walkach czy tego, w jaki sposób się skończą. Jak na razie kursy na Elite Fighters wystawił między innymi bukmacher Betclic (sprawdź kod promocyjny Betclic), gdzie znajdziemy typy na pierwszą galę Elite Fighters.


Odbierz 50 PLN bez ryzyka na start w Betclic, stawiając pierwszy kupon na High League

Murański vs Warszawski Dresik kursy

Walką wieczoru pierwszej gali Elite Fighters będzie starcie Mateusza Murańskiego z Norbertem Janeckim, znanym jako Warszawski Dresik. Kursy na walkę Murański vs Warszawski Dresik wskazują na to, że faworytem jest ten pierwszy. Trudno się temu dziwić - dla Janeckiego będzie to debiut w pojedynku na zasadach MMA, natomiast Murański ma na swoim koncie dwa starcia - przegrany z Arkadiuszem Tańculą na FAME MMA i wygrany z Epic Cheat Mealem na gali FEN. Nie powinien więc dziwić fakt, że kurs na wygraną Murańskiego to 1.35.

Elite Fighters karta walk

  • Mateusz Murański pokonał Mielonidasa przez KO, runda 1,
  • Mateusz Murański pokonał Warszawskiego Dresika przez niejednogłośną decyzję sędziów,
  • Ewa Piekut pokonała Imwero przez TKO, runda 1- walka o pas
  • Netet, Szwechu, Modlicha pokonali Kungfupanda1213 przez TKO, runda 1
  • Mundek Dryja pokonał Bartka Fit.pl przez TKO, runda 1 - walka o pas
  • Tarzan pokonał Filipa Ćwieka przez decyzję sędziów
  • Bodychrist pokonał Robaliniego przez TKO (kontuzja), runda 1
  • Julia Juchnowicz pokonała Queen of the Black przez poddanie, runda 1
  • Izet pokonał Marcintusa przez decyzję sędziów
  • Paweł Szulc pokonał Kubę Lasika przez decyzję sędziów


Kto będzie walczył w Elite Fighters?
Elite Fighters ogłosiło zakontraktowanie między innymi Ewy Piekut czy Bodychrista.
Czy Elite Fighters będzie w PPV?
Tak, gala Elite Fighters będzie transmitowana w systemie PPV.