Kacper "Kajmano" Kabara to kolejny zawodnik, który dołączył do organizacji Prime Show MMA. Z pewnością wiele osób zadaje sobie pytanie, kto to jest Kajmano? W takim razie zapraszamy do sprawdzenia najważniejszych informacji. Ile lat ma Kajmano? Jaki jest wzrost Kajmano? Z czego jest znany Kajmano?

Kim jest Kajmano?

Kacper Kajmano pochodzi z Jaworzna. W jednym z wywiadów Kajmano podkreśla, że dla niego sport jest całym życiem. Od małego zaczął kopać w piłkę i już stamtąd wyniósł, co to jest dyscyplina. Potem w gimnazjum zaczął trenować boks pod okiem syna Roberta Kopytki. Później prowadził go Arkadiusz Małek, ale kiedy Krzysztof Kopytek poszedł na zawodowstwo, Kajmano "zawiesił rękawice na kołku", ale cały czas miał styczność z boksem. Obecnie od ponad 3 lat trenuje MMA, w którym chce się rozwijać.

Gdzie trenuje Kajmano?

Kacper Kabara trenuje w Katowicach w klubie Natal Gold Team, a także w Extreme Fitness Jaworzno, gdzie również pracuje. Kajmano trenuje 10 razy w tygodniu i sparuje z zawodowcami.

Kajmano wiek

Kajmano wiek, czyli ile lat ma profesjonalny zawodnik MMA? Nie jest znana dokładna data urodzin Kacpra "Kajmano" Kabary, ale na oficjalnej stronie Prime Show MMA widnieje metryczka, a na niej wiek zawodnika. W związku z tym czytamy tam, że Kacper Kabara ma 28 lat.

Kajmano wzrost

Kajmano wzrost, czyli jak wysoki jest zawodnik Prime? Wzrost Kajmano, według oficjalnej strony Prime Show MMA, wynosi 189 centymetrów wzrostu.

Kajmano waga

Jak podaje oficjalna strona Prime waga Kacpra "Kajmano" Kabary wynosi 97 kilogramów, jednak na ceremonii ważenia na dzień przed trzecią galą Prime Show MMA wniósł 100 kilogramów.

Kajmano ALMMA

Kajmano przed przejściem do profesjonalnego MMA zaczynał karierę na galach ALMMA. Pierwsze dwa pojedynki według strony Tapology stoczył 2 marca 2019 roku. Obie wygrał przed czasem już w pierwszej rundzie, pokonując w 9 sekundzie Daniela Maciejewskiego, a następnie w 24 sekundzie Mariusza Zarębę. Jego bilans w amatorskim MMA to dwie wygrane i jedna porażka.

Kajmano CAVEMMA

Gala CAVEMMA 1 w Katowicach była pierwszą w jego profesjonalnej karierze. Stoczył na niej pojedynek z Konradem Piechaczkiem, wygrywając przed czasem w pierwszej rundzie.

Kajmano Prime Show MMA

Nieoczekiwanie po Kajmano zgłosili się właściciele Prime Show MMA. Już na drugiej odsłonie w Gdyni zawalczył z Szymonem "Gorylem" Pilancem. Od samego początku Kajmano wyglądał na zawodnika, który sporo godzin poświęcił na trenowanie umiejętności bokserskich. Po niespełna minucie doszło do pierwszego liczenia Goryla. Po chwili sędzia ponownie liczył rywala Kajmano i zakończył pojedynek. Warto dodać, że początkowo Kacper Kabara miał walczyć z Mateuszem "Tarzanem" Leśniakiem. Nawet na swoim funpage'u napisał "Miał być Tarzan, ale uciekł do dżungli, a z dżungli wyszła małpka".

Kajmano walka

Na Prime Show MMA 3 Kacper "Kajmano" Kabara zawalczył w formule MMA, a jak już wiecie, wszystkie walki wygrywał przed czasem. Jego rywalem był Mateusz "Tarzan" Leśniak. Tym razem znowu Kajmano udało się wygrać przed końcowym gongiem, pokonując Mateusza Leśniaka przez TKO w trzeciej rundzie.

Kajmano rekord

Kajmano w profesjonalnym MMA stoczył trzy walki. Rekord Kajmano to 3-0.

Kajmano Instagram

Kajmano Instagram, czyli czy zawodnik Prime Show MMA ma konto na tej platformie? Kajmano prowadzi konto na Instagramie. Mężczyznę można znaleźć pod nazwą kajmano_dtw. Obecnie jego poczynania śledzi ponad 90 tys. followersów.


Ile lat ma Kacper "Kajmano" Kabara?
Nie znamy dokładnej daty urodzin, ale wiemy, że Kajmano ma 28 lat.
Ile waży Kajmano?
Waga Kajmano to 100 kilogramów.