Hunter to nowy nabytek organizacji Prime Show MMA. Wiele osób zastanawia się kim jest nowy nabytej tej organizacji freak fightowej. Sprawdź kim jest Hunter?

Kim jest Hunter?

Kim jest Hunter? Kto to Hunter? Hunter, czyli tak naprawdę Daniel Więcławski, to polski zawodnik sportów walki. Szerszej publiczności dał się poznać podczas występów na gali Gromda, w którym aż trzykrotnie brał udział. W maju 2023 roku został ogłoszony jako nowy zawodnik Prime Show MMA.

Hunter imię i nazwisko

Jak nazywa się Hunter? Uczestnik Gromdy oraz nowy nabytek Prime Show MMA tak naprawdę nazywa się Daniel Więcławski.

Hunter wiek

Ile lat ma Hunter? Daniel Więcławski urodził się w 1992 roku. Oznacza to, że aktualnie rocznikowo ma 31 lat.

Hunter wzrost

Hunter wzrost, czyli ile centymetrów wzrostu ma nowy nabytek Prime Show MMA? Dokładny wzrost zawodnika poznaliśmy przy okazji jego występów w Gromdzie. Daniel Hunter Więcławski ma 187 centymetrów wzrostu.

Hunter waga

Ile waży Daniel Hunter Więcławski? Były zawodnik Gromdy, przy okazji swoich występów w tej organizacji, wnosił na wagę około 110 kilogramów.

Hunter walki

Daniel Hunter Więcławski do tej pory toczył swoje walki w Gromdzie. Występował zatem jedynie w starciach na gołe pięści. To jednak zmieni się już 1 lipca. To wtedy bowiem zadebiutuje w Prime Show MMA. Zakłady na walki Huntera w Prime Show MMA obsługuje Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna).

Hunter rekord

Hunter jak na razie może pochwalić się jedynie występami w organizacji Gromda. W tej organizacji jego rekord to 4-3. W MMA natomiast swoją pierwszą walkę stoczy 1 lipca 2023 roku.

Rekord MMA: 0-0-0
Rekord Gromda: 4-3-0

Hunter Gromda

Daniel Hunter Więcławski po raz pierwszy na Gromdzie pojawił się podczas czwartej edycji. Odpadł jednak w półfinale turnieju w walce z dobrze znanym kibicom Tomaszem "Zadymą" Gromadzkim. Do startów powrócił na Gromdzie 7. Był on wtedy niezwykle bliski wygranej, jednak w finale musiał uznać wyższość Mariusza Kruczka, który znokautował go w drugiej rundzie.

Do gali Gromda 8 Hunter przystąpił jako rezerwowy. Szczęście uśmiechnęło się do Więcławskiego, bowiem kontuzji doznał Piotr "Capo" Półchłopek i Hunter zastąpił go w walce półfinałowej. Po wygranej w półfinale Więcławski ponownie zawalczył w finale Gromdy, tym razem z Łukaszem Parobcem. Starcie potrwało aż do piątej rundy, jednak ostatecznie Więcławski przegrał przez TKO.

Hunter Prime Show MMA

31 maja 2023 Hunter został ogłoszony jako nowy zawodnik federacji Prime Show MMA. Więcławski zadebiutuje w nowej dla siebie organizacji 1 lipca podczas gali Prime Show MMA 5, która będzie miała miejsce we Wrocławiu w Hali Orbita.

Hunter vs Polish Machine

Rywalem Huntera podczas debiutu w Prime Show MMA będzie Kacper "Polish Machine" Miklasz. Obaj zawodnicy preferują walkę w stójce, więc kibice powinni być świadkami niezwykle emocjonującego starcia.

Hunter Instagram

Daniel Więcławski prowadzi konto na Instagramie. Nowego zawodnika organizacji Prime Show MMA można znaleźć na tej platformie pod nickiem @wiecekcsw_hunter. Aktualnie śledzi go tam blisko 12 tysięcy użytkowników.


Ile lat ma Daniel Hunter Więcławski?
Daniel Więcławski ma 31 lat.
Kiedy Daniel Hunter Więcławski zadebiutuje w Prime Show MMA?
Daniel Hunter Więcławski zadebiutuje w organizacji Prime Show MMA 1 lipca.