Mariusz Mario Kruczek to jeden z zawodników, który wygrał turniej Gromdy. Swój kolejny pojedynek na gołe pięści stoczy na karcie walk Gromda 16. Dowiedz się kim Sebastian Scarface Skiermański!

Kim jest Mariusz Mario Kruczek?

Mariusz Mario Kruczek to zawodnik sportów walki, który występuje w organizacji Gromda. Do najważniejszych sukcesów Mario należy triumf w turnieju rozegranym na Gromdzie 7.

Mariusz Mario Kruczek wiek

Mario urodził się w 1979 roku, a więc aktualnie ma 45 lat.

Mariusz Mario Kruczek waga

Mariusz Kruczek należy do zawodników wagi ciężkiej. Jego waga oscyluje w okolicach 115 kilogramów.

Mariusz Mario Kruczek wzrost

Mario ma około 185 centymetrów wzrostu.

Mariusz Mario Kruczek rekord

Mario w swoim rekordzie ma sześć walk. Wszystkie z nich odbyły się na gołe pięści w Gromdzie..

Rekord Boks na gołe pięści: 3-3

Mario Gromda

Mario po raz pierwszy w Gromdzie pojawił się na gali z numerem piątym, gdzie wziął udział w turnieju. W pierwszej rundzie dość łatwo pokonał  Piotra "Buku" Ćwika, natomiast w starciu półfinałowym zmierzył się z Balboą.

Mario vs Balboa

Walka Mario vs Balboa była półfinałowym starciem turnieju na Gromdzie 5. Mario szybko poległ w tym starciu, bowiem przegrał już w pierwszej odsłonie.

Mario vs Maximus

Mariusz Kruczek był zawodnikiem rezerwowanym na Gromdzie 6. Los chciał, że Mario musiał zastąpić jednego z zawodników w samym finale, w którym zmierzył się z Dawidem "Maximusem" Żółtaszkiem. Mimo tego, że Kruczek był świeży, a Maximus stoczył już tego wieczoru dwie walki, lepszy okazał się Żółtaszek.

Mario vs Hunter

Do identycznej sytuacji doszło na gali Gromda 7. Mario ponownie był zawodnikiem rezerwowym i ponownie dołączył do turnieju dopiero w finale. Tym razem jednak wykorzystał okazję i pokonał Daniela "Huntera" Więcławskiego przez TKO w drugiej rundzie.

Mario vs Parobiec

Dzięki wygranej w turnieju na Gromdzie 7, Mario zawalczył w wielkim finale czwartego turnieju Gromdy. Zmierzył się w nim z Łukaszem Parobcem. Mario miał duże szanse na wygraną, bowiem juz po 20 sekundach posłał rywala na deski. Finalnie jednak przegrał w trzeciej rundzie przez TKO.

Mario vs Wasyl

Mario wystąpił w superfightcie na Gromdzie 11. Podczas tej gali stanął naprzeciwko Marcina "Wasyla" Wasilewskiego. Walka ta była jedną z najdłuższych na tej gali, bowiem zakończyła się dopiero w czwartej rundzie. Lepszy okazał się Wasyl, który zwyciężył przez TKO.

Mario vs Raging Bull

Swoją szóstą walkę na gołe pięści Mario stoczył na gali Gromda 15. Podczas tego wydarzenia zmierzył się z Damianem "Raging Bullem" Gójskim. Mario wygrał to starcie w drugiej rundzie.

Mario vs Łazar

Jedną z najciekawszych walk na gali Gromda 16 będzie pojedynek Mario z Łazarem. Obaj zawodnicy są bowiem wyjątkowo doświadczeni w starciach na gołe pięści i prezentują bardzo efektowny styl walki.

Mariusz Mario Kruczek Instagram

Profil Mariusza Kruczka na Instagramie można znaleźć pod nazwą @elmariozakopane. Jego konto obserwuje nieco ponad 5 tysięcy użytkowników.


Ile ma lat Mariusz Mario Kruczek?
Mario z Gromdy ma 45 lat.
Ile walk w Gromdzie stoczył Mario?
Mario w Gromdzie zanotował sześć walk, z których wygrał trzy.