Gromda 5 za nami! Kiedy doszło do gali Gromda 5? Gdzie odbyła się gala Gromda 5? Kto zawalczył na Gromda 5? Gromda 5 – jak wyglądała drabinka?

Gromda 5 – kiedy?

To, kiedy Gromda 5 się odbędzie, z pewnością ciekawiło wszystkich fanów brutalnych walk na gołe pięści, do których przyzwyczaili organizatorzy i zawodnicy wcześniejszych gal spod szyldu Gromda.

Kiedy Gromda 5? Organizatorzy poinformowali o tym na kilkanaście dni przed galą. Jak się okazało, Gromda 5 odbyła się 7 maja 2021 roku. Początek gali miał miejsce o godzinie 20.00.

 

 

Co ciekawe na oficjalnej stronie podane zostały także godziny rozpoczęcia gali dla mieszkańców angielskiego Londynu i amerykańskiego Chicago. W pierwszym przypadku była to godzina 19.00, a drugim – 13.00.

Zobacz także: Gromda zasady - reguły walk

Gromda 5 – gdzie?

miejsce gromda 5

To, gdzie Gromda 5 się odbyła, nie ma większego znaczenia z perspektywy kibiców. Gale wciąż są bowiem zamknięte dla widzów i nie inaczej było w przypadku najbliższej gali Gromda.

Gromda 5 PPV

Gromda 5 transmisja PPV, czyli gdzie można było obejrzeć galę walk na gołe pięści? Standardowo dostęp do gali można było kupić na oficjalnej stronie federacji pod adresem www.gromda.tv. Dostęp do gali, podobnie jak to miało miejsce w przypadku wcześniejszych wydarzeń, kosztował 19,99 zł.

Zobacz także: Gromda 4: Wyniki gali. Kto wygrał turniej?

Gromda 5 zawodnicy

Gromda 5 zawodnicy to bez wątpienia najważniejszy element gali. Jak to ma miejsce w przypadku gal Gromda, również tym razem doszło do ciekawych pojedynków z udziałem zawodników z... ciekawymi pseudonimami.

Balboa, Łazar, Bochen, Bubu, King Kong czy Goat to tylko niektórzy z uczestników gali Gromda 5. Fani sportów walki z pewnością szczególnie kojarzyli Łukasza „Goata” Parobca, który po raz kolejny spróbował swoich sił w brutalnej formule pojedynków na gołe pięści.

Niestety – podczas Gromda 5 nie doszło do finału drugiego turnieju Gromda, w którym mieli zmierzyć się Vasyl Halych i Tomasz "Zadyma" Gromadzki. Polski pięściarz nabawił się urazu i nie będzie w stanie wystąpić na Gromda 5. Organizatorzy zapowiedzieli jednak, że do finału i pojedynku pomiędzy tymi zawodnikami dojdzie na gali Gromda 6.

Gromda 5 karta walk

zawodnicy gromdy 5

Gromda 5 karta walk i drabinka tradycyjnie została opublikowana na dzień przed galą. Została wylosowana zarówno drabinka turniejowa, jak i przedstawione zostały tak zwane superfighty.

Zobacz także: Kim jest Don Diego?

Termin Gromda 57 maja
Transmisja Gromda 5PPV
Cena transmisji Gromda 519,99 zł
Bukmacher Gromda 5Betclic


Jaki jest termin gali Gromda 5?
Gala Gromda 5 zaplanowana jest na 7 maja 2021 roku.
Czy Gromda 5 będzie w PPV?
Tak, transmisja gali Gromda 5 odbędzie się w systemie PPV.