]

Gromda 6 to kolejna gala tej organizacji, która oferuje kibicom brutalne i emocjonujące pojedynki na gołe pięści. Co wiadomo już o gali z numerem szóstym?

Nazwa galiGromda 6
Data gali17 września
Miejsce galiPionki
Transmisja galiPPV
Gwiazdy galiZadyma, Vasyl

Kiedy Gromda 6?

To, kiedy odbędzie się Gromda 6, dowiedzieliśmy się na około miesiąc przed galą. Termin gali Gromda 6 to 17 września. 

Gromda 6 gdzie?

Również fakt, gdzie Gromda 6 zostanie zorganizowana, pozostawał przez pewien czas niewiadomą. Jak się jednak okazało, impreza spod szyldu Gromda ponownie odbędzie się w podwarszawskich Pionkach.

Gromda 6 bilety

Gromda 6 bilety są dostępne w sprzedaży, jednak liczba wejściówek jest mocno ograniczona. Organizatorzy stawiają w tym przypadku na sprzedaż PPV, a nie wielotysięczne hale. Bilety na Gromda 6 kosztują od 500 do 2000 złotych.

Gromda 6 transmisja

Gromda 6 PPV, czyli w tym przypadku nie należy spodziewać się zmian. Gromda od początku swoje gale transmituje w systemie PPV i nie inaczej będzie tym razem. Cena PPV Gromda 6 to około 20 złotych.

 

 

Gromda 6 zawodnicy

Kto wystąpi na Gromda 6? Podczas szóstej edycji gali zobaczymy finał turnieju, w którym o 100 tysięcy złotych zawalczą Tomasz "Zadyma" Gromadzki i Wasyl "Vasyl" Halycz. Pierwotnie walka miała odbyć się na gali Gromda 5, jednak została przełożona ze względu na kontuzję polskiego pięściarza.

Gromda 6 walki

Jeśli chodzi o Gromda 6 walki, znamy bohaterów walki wieczoru oraz uczestników turnieju i super fightów. W tych ostatnich zobaczymy w akcji takich zawodników, jak Bartłomiej “Kruszyna” Bielas, Karol “King Kong” Grzesiuk, Łukasz “Goat” Parobiec i Jarek “Dzidziuś” Juchner.

Gromda 6 typy

Gromda 6 typy dostępne są gry będą w zakładach bukmacherskich Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), gdyż to właśnie ta firma jest oficjalnym sponsorem gali Gromda. Sporym faworytem turnieju jest Maximus, na którego końcowy triumf kurs wynosi zaledwie 1.45.

Gromda 6 karta walk


Czy Gromda 6 jest w PPV?
Tak, wszystkie gale Gromda transmitowane są w systemie PPV.
Kto zawalczy na Gromda 6?
Na Gromda 6 zobaczymy między innymi finał turnieju, czyli walkę Zadyma vs Vasyl.