Gromda 11, czyli czas na kolejną galę z walkami na gołe pięści. Co wiadomo już o kolejnej gali organizowanej przez Mariusza i Marcela Grabowskich?

Data gali2 grudnia 2022
Miejsce galiPionki, Gromda Fight Club
Transmisja galiPPV
Gwiazdy galiBalboa, Goat

Kiedy Gromda 11?

Kiedy Gromda 11? Taką informację poznaliśmy na dwa miesiące przed - wszystko na to wskazuje - ostatnią galą Gromda w 2022 roku. Końcem września przekonaliśmy się bowiem, że jeśli chodzi o termin Gromda 11, gala zostanie zorganizowana 2 grudnia, czyli w piątek.

"Gromda 11 to będzie ostra jazda. Uwaga! Nokauty gwarantowane. Gromda: Nie ma miękkiej gry." - napisali organizatorzy w informacji na temat terminu Gromda 11.

Gdzie Gromda 11?

To, gdzie Gromda 11 się odbędzie, jest już wiadome. Zyskująca popularność gala walk na gołe pięści swoje kolejne wydarzenie zorganizuje w miejscowości Pionki w Gromda Fight Club.

Gromda 11 PPV

Gromda 11 PPV, czyli ruszyła sprzedaż dostępów do jedenastej edycji gali z walkami na gołe pięści. Cena PPV na galę Gromda 11 wynosi 29,99 zł. Dostęp do gali można kupić na oficjalnej stronie organizacji.

Gromda 11 transmisja gali - gdzie oglądać?

Transmisja Gromda 11 odbędzie się w systemie PPV i jest to jedyny legalny sposób na to, żeby obejrzeć w akcji brutalne pojedynki na gołe pięści. Dostęp do wydarzenia jest dostępny w trzech różnych pakietach.

  • Najtańszy z nich to wariant Basic. Jego cena to 34,99 i w ramach tej ceny otrzymujemy dostęp do transmisji gali w jakości 720p oraz dostęp do zapisu wideo z gali na 24 godziny.
  • Drugi, wariant Premium, kosztuje 39,99. Dodatkowe pięć złotych daje nam możliwość odtworzenia wydarzenia w jakości 1080p, a także dostęp do zapisu wideo z gali na 7 dni.
  • Jest również możliwość wykupienia pakietu VIP. Jego cena to 44,99. Otrzymam w jego ramach to samo co w wariancie Premium oraz dostęp do zapisu z gali GROMDA 10 na 7 dni od momentu zakupu.

Początek transmisji Gromda 11 o godzinie 19:00. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na oficjalnej stronie Gromda TV.

Gromda 11 bilety

Bilety na Gromda 11 są już w sprzedaży. Niestety ich liczba jest ograniczona, a same bilety są dość drogie. Kupić je można na stronie ebilet.pl

Gromda 11 zawodnicy

Bartłomiej "Balboa" Domalik i Łukasz "Goat" Parobiec  to tylko niektóre z nazwisk zawodników, którzy wystąpią na gali Gromda 11. Na kolejne nazwiska musimy zaczekać, ale z pewnością im bliżej gali, tym więcej będzie wiadomo.

Sprawdź: O której godzinie gala Gromda 11?

Gromda 11 walki

Jeśli chodzi o walki Gromda 11, z pewnością będą krwawe i emocjonujące. Pojedynki dostarczają bowiem ogromnych emocji i bardzo często kończą się brutalnymi nokautami. Jeśli ktoś lubi tego typu rozrywkę, z pewnością walki Gromda 11 go nie rozczarują. Co do konkretów, na gali Gromda 11 dojdzie do półfinału pomiędzy Bartłomiejem "Balboa" Domalikiem, a Łukasz "Goatem" Parobcem. Ten pierwszy słynie z mocnego uderzenia, natomiast Parobiec z niesamowitej odporności na ciosy. Parobiec na 9 edycji Gromdy w boju o 100 tysięcy złotych pokonał Mariusz "Mario" Kruczka, natomiast Domalik w walce o pas międzynarodowego mistrza Gromdy nie dał szans Brytyjczykowi - Markowi "The Hand" Godbeerowi. Zwycięzca tego półfinału zmierzy się w finale z Mateuszem "Don Diego" Kubiszynem.

Gromda 11 bukmacher

Bukmacher Gromda 11, czyli gdzie można obstawiać pojedynki? Kursy na Gromda 11 wystawia bukmacher LVBet (odbierz kod promocyjny LVBet). Jeśli tylko Gromda ogłasza jakąś walkę, lada chwila kursy pojawiają się u bukmachera LVBet, więc można szybko zainwestować pieniądze w swojego faworyta.

Zobacz także - jak działa aplikacja mobilna LVBet?

Gromda 11 typy

Typy na Gromda 11, czyli kto wygra walki na najbliższej gali? Pojedynki na gołe pięści kojarzą się z emocjami i krwią, ale też sporą nieprzewidywalnością. Jeśli chodzi o walkę "Balboa" vs "Goat", zakłady bukmacherskie LVBet minimalnego faworyta widzą w tym pierwszym. Kto wie, może underdog w osobie Łukasza Domalika zaskoczy i znokautuje rywala?

Zobacz także - typy na galę Gromda

Gromda 11 karta walk - walka wieczoru

Gromda 11 walka wieczoru, czyli kto zawalczy w najważniejszym pojedynku na nadchodzącej gali organizacji Gromda? W walce wieczoru zobaczymy starcie pomiędzy niepokonanym Bartłomiejem "Balboą" Domalikiem a Łukaszem "Goatem" Parobcem. Będzie to pierwszy pojedynek tych zawodników. Wygrany tego starcia zmierzy się z Mateuszem "Don Diego" Kubiszynem o pas mistrzowski Gromdy.

Balboa w organizacji Gromda stoczył pięć starć i wygrał wszystkie z nich. Po raz pierwszy zaprezentował się na gali Gromda 5. Wygrał wtedy turniej w finale pokonując Patryka „Glebę” Tołkaczewskiego. Na dziewiątej edycji Gromdy stanął do walki o międzynarodowy pas mistrzowski, a jego przeciwnikiem był były zawodnik UFC - Mark Godbeer. Domalik pokonał Anglika w drugiej rundzie. Łukasz Parobiec natomiast to zawodnik, który stoczył najwięcej walk w historii organizacji. Jego bilans to siedem wygranych i dwie porażki. Obecnie jest na fali sześciu zwycięstw z rzędu. Goat wygrał turniej Gromdy 8, a na kolejnej edycji w wielkim finale czwartego turnieju pokonał Mariusza „Mario" Kruczka.

Ciężko wyrokować, kto w tym pojedynku ma większe szanse. Łukasz Parobiec będzie miał przewagę warunków fizycznych, jednak Balboa udowadniał już, że potrafi radzić sobie z większymi rywalami. Pewne jest natomiast, że starcie to dostarczy wielu emocji.

Gromda 11 - Karta Walk

Walka wieczoru:

Bartłomiej „Balboa" Domalik (93,5 kg) vs Łukasz „Goat" Parobiec (115,5 kg)

Walki turniejowe:

Daniel „Japa" Utkowski 107,5 kgMaciej "Morela" Moralewski 114,7 kg
Bartłomiej „Kruszyna” Bielas 149,5 kgMichał "Ragnar" Chodaczek 100,5 kg
Elmin "Żyleta" Zivcic 101 kgDenis "Romuś" Romek 98,5 kg
Tony "Hiszpan" Oprea 96,7 kgMiron "Uzbek" Aslonov 82 kg

Superfighty:

Marcin "Wasyl" Wasilewski 110,6 kgMariusz "Mario" Kruczek 113,8 kg
Rafał "Łazar" Łazarek 92 kgMariusz "Siwy" Siwiak 87,3 kg
Sebastian "Scarface" Skiermański 89 kgPaweł "Gorilla" Werszynin 89 kg

Finał Gromda 10

Jubileuszowa dziesiąta edycja gali Gromda dostarczyła kibicom wielu emocji. W walce wieczoru zobaczyliśmy długo wyczekiwany pojedynek pomiędzy niekwestionowanym mistrzem organizacji, Mateuszem "Don Diego" Kubiszynem, a Vasylem Halychem. Starcie było niezwykle zacięte i doczekało się piątej rundy bez ograniczenia czasowego. Ostatecznie zakończyło się wygraną Kubiszyna. Turniej natomiast, w którym wzięło udział ośmiu fighterów, wygrał Patryk "Gleba" Tołkaczewski. W finale pokonał on reprezentanta Anglii - Brada „Daltona” Watsona.

Na gali Gromda 10 zobaczyliśmy także trzy superfighty. Zwyciężali w nich Sebastian "Scarface" Skiermański, Mateusz "Niedźwiedź" Kopeć oraz Marcin "Wasyl" Wasilewski. Warto wspomnieć, że Scarface i Wasyl wezmą udział w turnieju gali Gromda 11.


Kiedy zostanie zorganizowana gala Gromda 11?
Termin gali Gromda 11 to 2 grudnia 2022 roku.
Kto zawalczy na Gromda 11?
Na Gromda 11 w akcji zobaczymy między innymi Balboę czy Goata.