Ostatnia gala Gromda 11 w tym roku zagości w Gromda Fight Club w Pionkach w piątek 2 grudnia. Organizatorzy wydarzenia przygotowali dla fanów bogatą kartę walk Gromda 11 składającą się z ośmiu pojedynków. Najciekawiej zapowiada się oczywiście walka wieczoru pomiędzy Bartłomiejem "Balboa" Domalikiem i Łukaszem "Goat" Parobcem. Zwycięzca tego starcia zmierzy się w finale na Gromdzie 12 z Mateuszem "Don Diego" Kubiszynem, który na wcześniejszej edycji pokonał Wasyla "Vasyl" Hałycza. O której godzinie zaczyna się gala Gromda 11? Kiedy początek Gromda 11?

Gromda 11 godzina

Studio Gromdy 11 rozpocznie się po godzinie 19:00. Standardowo w studiu pojawią się włodarze gali oraz "Popek", który od pewnego czasu jest twarzą federacji walk na gołe pięści. Początek darmowej transmisji Gromda 11 z pierwszej walki, ustalony został na godz. 20:00.

Gromda 11, o której pierwsza walka?

Kiedy odbędzie się Gromda 11? Po ceremonii rozpoczęcia gali Gromda 11 przewidzianej na godzinę 20:00 czeka nas pierwszy pojedynek. Do ringu jako pierwsi z turnieju głównego wejdą Daniel "Japa" Utkowski i Maciej "Morela" Moralewski. Ten pierwszy na dzień przed galą wniósł na wagę 107,5 kg, natomiast "Morela" będzie w pojedynku cięższy o 7 kilogramów.

W zależności ile potrwa walka Daniela Utkowskiego z Maciejem Moralewskim, a według zasad Gromdy mogą to być cztery rundy po 2 minuty i dodatkowa runda bez limitu czasowego, jeśli nie dojdzie wcześniej do rozstrzygnięcia, kolejna para wejdzie do ringu, aby stoczyć wojnę, w okolicach godziny 20:30.

Walka wieczoru "Balboa" vs "Goat" odbędzie się po turnieju głównym oraz superfightach. Można zakładać, że wynik pojedynku Bartłomiej Domalik vs Łukasz Parobiec poznamy około 23:30.