Przed nami jedenasta edycja gali Gromda, która odbędzie się w Gromda Fight Club w Pionkach. Gdzie obejrzeć transmisję Gromda 11? Jak oglądać Gromda 11 na żywo za darmo?

Gromda 11 Transmisja za darmo - pierwsza walka

Standardowo, aby obejrzeć wszystkie walki na gali Gromda 11, trzeba kupić pakiet PPV na oficjalnej stronie federacji. Zalążek tego, co będzie się działo w dalszej części, będzie można oglądać za darmo od godziny 19:00. Na początek czeka nas studio i ceremonia otwarcia wydarzenia. Następnie widzowie kanału Gromda zobaczą transmisję pierwszej walki już w systemie pay-per-view.

Sprawdź: Co wiadomo o Gromda 11?

Transmisja Gromda 11 - Gdzie obejrzeć?

Cała gala Gromda 11 będzie dostępna w systemie PPV. Aby oglądać transmisję Gromda 11 na żywo, należy wejść na stronę gromda.tv, zarejestrować konto i wykupić jednorazowy abonament. Cena za dostęp to 34,99 zł. Najłatwiej opłacić dostęp do transmisji Gromda 11 za pomocą Blika lub szybkiego przelewu. Transmisja Gromda 11 w pakiecie Basic udostępniana jest w jakości HD. Po gali zalogowani użytkownicy uzyskają dostęp do VOD przez 24 godziny po wydarzeniu. Warto również wspomnieć, że do odtwarzania materiałów wymagane jest stałe połączenie z internetem o przepustowości 10Mbps+. Pozostałe abonamenty wyglądają następująco:

  • Premium (39,99 zł) - dostęp do transmisji w jakości Full HD, dostęp do zapisu wideo z gali przez 7 dni
  • VIP (44,99 zł) - dostęp do transmisji w jakości Full HD, dostęp do zapisu wideo z gali przez 7 dni, dostęp do zapisu z gali Gromda 10 przez 7 dni

Transmisja Gromda 11 jest dostępna na urządzeniach mobilnych z systemem Android 9+ lub iOS 13+ oraz na komputerach stacjonarnych bądź laptopach. Stream online z Gromda 11 można uruchomić na przeglądarkach Safari oraz najnowszej wersji Chrome.