Gromda 11, czyli czas na kolejne wydarzenie z brutalnymi walkami na gołe pięści. Jak wyglądają wyniki gali Gromda 11?

Gromda 11 kto wygrał?

O tym, kto wygrał walki Gromda 11, przekonamy się w piątkowy wieczór 2 grudnia 2022 roku. Właśnie na ten dzień zaplanowana była bowiem gala Gromda 11. W piątek dowiemy się między innymi tego, kto wygra Gromda 11 turniej oraz walkę wieczoru, w której zmierzy się Bartłomiej "Balboa" Domalik i Łukasz "Goat" Parobiec. Stawką ich pojedynku jest awans do finału turnieju mistrzów, w którym jeden z nich będzie mieć przyjemność rywalizować z Mateuszem "Don Diego" Kubiszynem o pas mistrzowski Gromdy.

Zanim dowiemy się tego, kto wygrał Gromda 11, możemy wytypować pojedynki w firmie LVBet (odbierz kod promocyjny LVBet), będącej jedną z dwóch udostępniających kursy na galę Gromda 11.

Gromda 11 wyniki

Gromda 11 wyniki to nie tylko pojedynek Balboa vs Goat. W turnieju głównym zmierzą się także Daniel "Japa" Utkowski z Maciejem "Morela" Moralewskim, Bartłomiej "Kruszyna" Bielas z Michałem "Ragnar" Chodaczkiem, Elmin "Żyleta" Zivcic z Denisem "Romuś" Romkiem i Tony "Hiszpan" Oprea z Mironem "Uzbek" Aslonovem.

Zobacz także - kim jest Goat Parobiec?

Tradycyjnie już wyniki Gromda 11 zawierają zarówno rezultaty walk turniejowych, mistrzowskich, jak i superfightów. W tej ostatniej kategorii swoje umiejętności zaprezentują Marcin "Wasyl" Wasilewski, Mariusz "Mario" Kruczek, Rafał "Łazar "Łazarek, Mariusz "Siwy" Siwiak, Sebastian "Scarface" Skiermański i Paweł "Gorilla" Werszynin.

Gromda 11 wyniki gali

Wyniki gali Gromda 11 to nie tylko wyniki walk, ale z perspektywy organizatorów również rezultaty sprzedażowe. Gromda od początku działalności jest bowiem transmitowana w systemie PPV. Z racji tego, że to już 11. gala Gromda, wygląda na to, że wyniki Gromda są naprawdę przyzwoite, jeśli chodzi o aspekty finansowe. Gdyby tak nie było, z pewnością Mariusz Grabowski i spółka nie kontynuowaliby tego projektu tak długo.

Gromda 11 wyniki walk

Wyniki walk Gromda 11 poznamy w piątkowy wieczór. Kto zgarnął 100 tysięcy złotych, a kto na kolejnym wydarzeniu spod szyldu Gromdy zmierzy się w walce o pas z "Don Diego"? Kto skradnie show, jeśli chodzi o superfighty? Odpowiedzi na te pytania znajdują się poniżej:

Walka wieczoru:

Bartłomiej "Balboa" Domalik pokonał Łukasza "Goat'a" Parobca

Turniej główny:

Ćwierćfinały:

Maciej "Morela" Moralewski pokonał Daniela "Japę" Utkowskiego przez TKO, runda II
Michał "Ragnar" Chodaczek pokonał Bartłomieja "Kruszynę" Bielasa przez wycofanie się z powodu kontuzji, runda I
Elmin "Żyleta" Zivcic pokonał Denisa "Romusia" Romka przez TKO, runda I
Tony "Hiszpan" Oprea pokonał Mirona "Uzbeka" Aslonova przez KO, runda I

Półfinały:

Elmin "Żyleta" Zivcic pokonał Macieja "Morelę" Moralewskiego przez TKO, runda II
Tony "Hiszpan" Oprea pokonał Michała "Ragnara" Chodaczka przez TKO, runda III

Finał:

Tony "Hiszpan" Oprea vs Elmin "Żyleta" Zivcic odbędzie się na kolejnej edycji Gromdy z powodu kontuzji Tony'ego "Hiszpana" Oprey

Superfighty Gromda 11:

Marcin "Wasyl" Wasilewski pokonał Mariusza "Mario" Kruczka przez TKO, runda IV
Rafał "Łazar" Łazarek pokonał Mariusza "Siwego" Siwiaka przez KO, runda II
Paweł "Gorilla" Werszynin pokonał Sebastiana "Scarface'a" Skiermańskiego przez TKO, runda IV