Przed nami ostatnia gala Gromda w tym roku. Popularność pojedynków na gołe pięści cały czas rośnie, dlatego nie dziwi fakt, że wiele osób zadaje pytanie, kiedy jest Gromda 11 oraz kto walczy na Gromda 11? Jest to ostatnia szansa na obejrzenie największych "bijoków" w Polsce. Gdzie odbędzie się Gromda 11? Ile kosztują bilety na Gromda 11? Jacy zawodnicy wystąpią na Gromda 11?

Gromda 11 Data

Pierwsze i zarazem najważniejsze pytanie, które pojawia się w sieci to kiedy jest Gromda 11? Data eventu została podana po zakończeniu wcześniejszej edycji. Czwarta gala w 2022 roku odbędzie się już w piątek, 2 grudnia.

Gromda 11 Godzina

Kibice będą mogli wchodzić na obiekt najprawdopodobniej około godziny 19:00. Przed rozpoczęciem gali zaplanowane jest studio, a pierwszy pojedynek z karty walk Gromda 11 zacznie się o godzinie 20:00.

Gromda 11 Miejsce

Poznaliśmy odpowiedź na pytanie, kiedy Gromda 11, a teraz czas na kolejną dawkę informacji związaną z tym, gdzie jest ostatnia gala Gromda 11 w tym roku? Udany rok 2022 i zorganizowanie czterech eventów walk na gołe pięści właściciele postanowi hucznie zakończyć standardowo Pionkach - małej miejscowości w województwie mazowieckim. Jest to miasto, które gości Gromdę od początku. Gromda 11 odbędzie się na mogącej pomieścić kilkadziesiąt widzów hali w Gromda Fight Club. 

Sprawdź również: Gromda 11 - gdzie oglądać za darmo?

Gromda 11 Bilety

Bilety na Gromda 11 są w sprzedaży na stronie ebilet.pl. Mogą je kupować osoby pełnoletnie. Niestety ich liczba jest ograniczona, a same bilety są dość drogie.

Bilety Gromda 11 Cena

Ceny biletów na Gromda 11 zależą od wyboru miejsca w Gromda Fight Club w Pionkach. Najtańsze bilety na trybunach można kupić za 500 zł. Cena biletów na Gromda 11 na pozostałe miejsca wygląda następująco:

  • PŁYTA: 1000 - 2000 PLN
  • VIP: 3000 PLN

Aby oglądać za darmo alternatywnie można sprawdzić transmisje Gromda.

Gromda 11 Zawodnicy

Czym byłaby gala Gromda 11 bez zawodników i jednych z najtwardszych walczaków w Polsce, którzy nie czują strachu w walce na gołe pięści? Kto walczy na Gromda 11? Karta walk, którą można obstawiać na Gromda bukmacher LVBet wypada naprawdę imponująco i zdaniem wielu będzie to najlepsza gala w tym roku. W walce wieczoru zobaczymy Bartłomieja "Balboa" Domalika i Łukasza "Goat" Parobca. Balboa w organizacji Gromda stoczył pięć walk i wszystkie wygrał. Debiutował na gali Gromda 5. Wygrał wówczas turniej w finale, pokonując Patryka "Glebę" Tołkaczewskiego. Łukas Parobiec to zawodnik, ktory ma za sobą najwięcej pojedynków w federacji Gromda. Jego rekord to siedem zwycięstw i dwie porażki. Obecnie jest w serii sześciu zwycięstw z rzędu! Turniej Gromdy 11 po losowaniu wygląda następująco:

  • Daniel "Japa" Utkowski - Maciej "Morela" Moralewski
  • Bartłomiej "Kruszyna" Bielas - Michał "Ragnar" Chodaczek
  • Elmin "Żyleta" Zivcic - Denis "Romuś" Romek
  • Tony "Hiszpan" Oprea - Miron "Uzbek" Aslonov

Gala Gromda 11 to także superfighty, które często dają większe emocje niż walki turniejowe. Tym razem zobaczymy trzy widowiskowe starcia:

  • Marcin "Wasyl" Wasilewski - Mariusz "Mario" Kruczek
  • Rafał "Łazar" Łazarek - Mariusz "Siwy" Siwiak
  • Sebastian "Scarface" Skiermański - Paweł "Gorilla" Werszynin