Gromda 11 odbędzie się już 2 grudnia. Gospodarzem tego wydarzenia będzie Gromda Fight Club w Pionkach. Ile trzeba zapłacić za transmisję Gromda 11? Gdzie oglądać Gromda 11?

Gromda 11 pay-per-view

Wszystkie gale organizowane przez federację Gromda są transmitowane w systemie pay-per-view. Organizacja, aby zachęcić do kupna transmisji z całego wydarzenia, udostępnia za darmo studio i ceremonię otwarcia. Z tej formy promocji korzystają także inne federacje.

Sprawdź: Gdzie obejrzeć Gromda 11 za darmo?

Gromda 11 transmisja - Cena i gdzie obejrzeć?

Całą galę Gromda 11, którą można obstawiać u bukmachera LVBet (sprawdź: kod promocyjny LVBet) będzie można obejrzeć w systemie PPV. Aby oglądać transmisję Gromda 11 na żywo, należy wejść na stronę gromda.tv, zarejestrować konto i wykupić dostęp do transmisji. Do wyboru są trzy opcje zakupu. Pierwszy to Pakiet Basic. Jego cena wynosi 34,99 zł. Otrzymamy w nim dostęp do gali w jakości 720p oraz możliwość odtworzenia transmisji przez 24 godziny po wydarzeniu. Jeśli zdecydujemy się na Pakiet Premium, to zapłacimy 39,99. Dzięki dodatkowym pięciu złotym dostaniemy transmisję w jakości 1080p, a także dostęp do transmisji przez 7 dni po wydarzeniu. Najdroższy pakiet VIP za 44,99 zł gwarantuje dostęp do transmisji w jakości Full HD, dostęp do odtworzenia transmisji przez 7 dni i możliwość obejrzenia wcześniejszej edycji przez 7 dni. Warto również wspomnieć, że do odtwarzania materiałów wymagane jest stałe połączenie z internetem o przepustowości 10Mbps+.

Transmisja Gromda 11 jest dostępna na urządzeniach mobilnych z systemem Android 9+ lub iOS 13+ oraz na komputerach stacjonarnych bądź laptopach. Stream online z Gromda 11 można uruchomić na przeglądarkach Safari oraz najnowszej wersji Chrome.