Gromda 7, czyli czas na kolejną galę z walkami na gołe pięści. Co wiadomo już o kolejnej gali organizowanej przez Mateusza Borka i wspólników?

Data gali10 grudnia
Miejsce gali?
Transmisja galiPPV
Gwiazda galiBalboa, Maximus

Gromda 7 kiedy?

Kiedy Gromda 7? Taką informację poznaliśmy na niecały miesiąc przed – wszystko na to wskazuje – ostatnią galą Gromda w 2021 roku. W listopadzie przekonaliśmy się bowiem, że jeśli chodzi o termin Gromda 7, gala zostanie zorganizowana 10 grudnia, czyli w piątek.

„To będzie najlepsza gala walk na gołe pięści!” - napisali organizatorzy w informacji na temat terminu Gromda 7.

Gromda 7 gdzie?

To, gdzie Gromda 7 się odbędzie, jak na razie pozostaje tajemnicą. Być może wydarzenie będzie galą studyjną i kibice nie będą mogli tłumnie wejść na halę, więc to, gdzie Gromda 7 zostanie zorganizowana, nie będzie szczególnie istotną informacją.

Gromda 7 PPV

Gromda 7 PPV, czyli ruszyła sprzedaż dostępów do siódmej edycji gali z walkami na gołe pięści. Cena PPV na galę Gromda 7 się nie zmienia – dostęp do gali można kupić za około 25 złotych na oficjalnej stronie organizacji.

Gromda 7 transmisja

Transmisja Gromda 7 odbędzie się w systemie PPV i jest to jedyny legalny sposób na to, żeby obejrzeć w akcji brutalne pojedynki na gołe pięści. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na oficjalnej stronie Gromda TV.

Gromda 7 zawodnicy

Hunter, Łazar, Chrupas czy Capo to tylko niektóre z ksyw zawodników, którzy wystąpią na gali Gromda 7. W bezpośrednim pojedynku zmierzą się także doskonale znani z poprzednich edycji Balboa i Maximus. Będzie się działo!

 

 

Gromda 7 walki

Jeśli chodzi o walki Gromda 7, z pewnością będą... krwawe i emocjonujące. Pojedynki na gołe pięści dostarczają bowiem ogromnych emocji i bardzo często kończą się brutalnymi nokautami. Jeśli ktoś lubi tego typu rozrywkę, z pewnością walki Gromda 7 go nie rozczarują.

Gromda 7 bukmacher

Bukmacher Gromda 7, czyli gdzie można obstawiać pojedynki? Kursy na Gromda 7 wystawia oficjalny sponsor federacji, czyli zakłady bukmacherskie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic). Jeśli tylko Gromda ogłasza jakąś walkę, lada chwila kursy pojawiają się u bukmachera Betclic, więc można szybko zainwestować pieniądze w swojego faworyta.

Zobacz także – jak działa aplikacja Betclic?

Gromda 7 typy

Typy na Gromda 7, czyli kto wygra walki na najbliższej gali? Pojedynki na gołe pięści kojarzą się z emocjami i krwią, ale też sporą nieprzewidywalnością. Jeśli chodzi o walkę Balboa vs Maximus, zakłady bukmacherskie Betclic minimalnego faworyta widzą w tym pierwszym – kurs na jego wygraną wynosi 1.60. Kto wie, może underdog w osobie Maximusa zaskoczy i znokautuje rywala?

Zobacz także - typy na gale Gromda.

Gromda 7 karta walk


Kiedy zostanie zorganizowana gala Gromda 7?
Termin gali Gromda 7 to 10 grudnia 2021 roku.
Kto zawalczy na Gromda 7?
Na Gromda 7 w akcji zobaczymy między innymi Balboę czy Maximusa.