Łazar jest zawodnikiem organizacji Gromda od pierwszej edycji. Kibice polubili tego zawodnika za jego niezłomny charakter oraz efektowny styl walki. Łazar znalazł się również na karcie walk Gromda 16. Dowiedz się kim Rafał Łazar Łazarek!

Kim jest Rafał Łazar Łazarek?

Rafał Łazar Łazarek to zawodnik organizacji Gromda, który ma na swoim koncie już siedem walk na gołe pięści. Czyni go to jednym z najbardziej doświadczonych zawodników Gromdy. Łazar wystąpił w turnieju na Gromdzie 2. Przegrał jednak z późniejszym mistrzem organizacji, Mateuszem "Don Diego" Kubiszynem. Pozostałe walki Łazarek toczył w ramach superfightów.

Rafał Łazar Łazarek wiek

Łazarek urodził się 3 kwietnia 1987 roku, co oznacza, że aktualnie ma 36 lat.

Rafał Łazar Łazarek waga

Waga Łazara wynosi ponad 90 kilogramów.

Rafał Łazar Łazarek wzrost

Rafał Łazar Łazarek ma około 180 centymetrów wzrostu.

Rafał Łazar Łazarek rekord

Rekord Łazara składa się tylko z walk, które zawodnik stoczył w Gromdzie. Łazarek do tej pory zanotował siedem pojedynków, z których wygrał cztery.

Rekord Boks na gołe pięści: 4-3

Łazar Gromda

Łazar zadebiutował w Gromdzie już na premierowej edycji tej organizacji. Wystąpił w walce rezerwowej do pierwszego, historycznego turnieju. Zmierzył się w niej z Damianem "Góralem" Górskim, którego pokonał w trzeciej rundzie.

Łazar vs Don Diego

Rafał Łazarek wziął udział w turnieju, który odbył się na gali Gromda 2. W pierwszej rundzie pokonał Jarosława "Dzidziusia" Juchnera, natomiast w półfinale zmierzył się z Mateuszem "Don Diego" Kubiszynem. Cztery rundy nie przyniosły rozstrzygnięcia i o wyniku zadecydował piąta odsłona bez limitu czasowego. W niej lepszy okazał się Don Diego, który finalnie wygrał cały turniej.

Łazar vs Zadyma

Na gali Gromda 3, w superfightcie, Łazar zmierzył się z dobrze znanym kibicom Tomaszem "Zadymą" Gromadzkim. Kibice dużo obiecywali sobie po tym pojedynku, ponieważ obaj zawodnicy prezentują otwarty i agresywny styl. Walka nie potrwała jednak długo, bowiem Zadyma wygrał już w drugiej rundzie.

Łazar vs Arman

Łazar powrócił do akcji na Gromdzie 5. Podczas tej gali zmierzył się z Armanem Amirjanem. Polak bez większych problemów pokonał rywala, wygrywając przez TKO w drugiej rundzie.

Łazar vs Siwy

Swój kolejny pojedynek na gołe pięści Łazar stoczył po 1,5 rocznej przerwie na gali Gromda 11. Zawalczył wtedy z Mariusemz "Siwy" Siwiakiem. Siwy miał w tej walce zdecydowaną przewagę warunków fizycznych, jednak to nie przeszkodziło Łazarkowi, który wygrał w drugiej rundzie.

Łazar vs Scarface

W swojej siódmej walce na gołe pięści Rafał Łazarek zmierzył się z Sebastianem Skiermańskim. Walka ta była niezwykle emocjonująca i zakończyła się dopiero w trzeciej rundzie, gdy narożnik poddał Łazara.

Łazar vs Mario

Na gali Gromda 16, która odbędzie się 1 marca, dojdzie do niezwykle interesującego pojedynku pomiędzy Łazarem a Mario. Dla Łazara będzie to już ósma walka w Gromdzie, natomiast Mario wystąpi po raz siódmy.

Rafał Łazar Łazarek Instagram

Łazar Instagram prowadzi pod nazwą @zmr.13.lazar. Łazarek cieszy się dużą popularnością wśród kibiców, bowiem jego profil obserwuje blisko 15 tysięcy użytkowników.


Ile ma lat Rafał Łazar Łazarek?
Rafał Łazar Łazarek urodził się 3 kwietnia 1987 roku, a więc aktualnie ma 36 lat.
Ile walk w Gromdzie stoczył Łazar?
Łazar zanotował siedem walk na galach Gromdy, z których wygrał cztery.