Sebastian Scarface Skiermański to jeden z najpopularniejszych zawodników organizacji Gromda. Na swoim koncie ma już pięć walk na gołe pięści, a jego kolejny pojedynek znalazł się na karcie walk Gromda 16. Dowiedz się kim Sebastian Scarface Skiermański!

Kim jest Sebastian Scarface Skiermański?

Sebastian Scarface Skiermański to polski zawodnik sportów walki, występujący przede wszystkim w Gromdzie. Stoczył on już pięć walk na gołe pięści, z których wygrał cztery. Co ciekawe, Scarface jeszcze nigdy nie wziął udziału w turnieju Gromdy. Wszystkie swoje dotychczasowe pojedynki toczył w ramach superfightów.

Sebastian Scarface Skiermański wiek

Scarface urodził się 12 lipca 1993 roku. Oznacza to zatem, że aktualnie ma 30 lat.

Sebastian Scarface Skiermański waga

Przy okazji swoich walk na Gromdzie, Scarface wnosił do ringu około 90 kilogramów.

Sebastian Scarface Skiermański wzrost

Sebastian Skiermański ma około 180 centymetrów wzrostu.

Sebastian Scarface Skiermański rekord

Rekord Sebastiana Skiermańskiego zawiera przede wszystkim walki na gołe pięści, ale również w K-1 czy MMA.

Bilans Boks na gołe pięści: 4-1
Rekord MMA: 0-1
Rekord K-1: 2-0

Scarface Gromda

Scarface na Gromdzie zadebiutował 2 września 2022 roku na gali Gromda 10. Zmierzył się wtedy z Miłoszem "Wąsu" Wąsikiem, którego pokonał w pierwszej rundzie przez nokaut. Został za ten występ nagrodzony bonusem.

Scarface vs Gorilla

Swój kolejny pojedynek na gołe pięści Sebastian Skiermański zanotował na gali Gromda 11. Doszło wtedy do jego starcia z Pawłem "Gorillą" Werszyninem. Pojedynek był niezwykle zacięty, jednak ostatecznie Scarface przegrał w czwartej rundzie przez TKO.

Scarface vs Big Bad John

Skiermański zawalczył również na Gromdzie 12. W swojej trzeciej walce na gołe pięści zmierzył się z Brytyjczykiem, Johnem Fergusonem. Scarface w tym pojedynku powrócił na zwycięską ścieżkę, bowiem znokautował rywala już w pierwszej odsłonie.

Scarface vs Łazar

Na gali Gromda 13 Scarface zawalczył z Rafałem "Łazarem" Łazarkiem. Walka ta dostarczyła fanom wielu emocji i zakończyła się dopiero w trzeciej rundzie, kiedy to narożnik poddał Łazara. W konsekwencji Sebastian Skiermański zanotował swoją trzecią wygraną w Gromdzie.

Scarface vs Taeddy

Piątą walkę na gołe pięści Skiermański odbył na gali Gromda 14. Co ciekawe, była to piąta gala Gromdy z rzędu, w której brał udział Scarface. Zmierzył się on z Niemcem, Dustinem "Taeddym" Rabiegą. Skiermański wygrał w drugiej rundzie.

Scarface vs Arturo

Swój kolejny pojedynek Scarface stoczy na gali Gromda 16. Wydarzenie to odbędzie się 1 marca 2024 roku, a rywalem Skiermańskiego będzie Artur "Arturo" Sargsjan. Faworytem tego pojedynku będzie Scarface.

Sebastian Scarface Skiermański Instagram

Sebastian Scarface Skiermański prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @scarfacebkb. Do tej pory zgromadził na nim blisko 10 tysięcy obserwujących.


Ile lat ma Sebastian Scarface Skiermański?
Sebastian Scarface Skiermański ma 30 lat.
Ile walk w Gromdzie ma Sebastian Scarface Skiermański?
Scarface stoczył w Gromdzie pięć walk.