Paweł Gorilla Werszynin to jeden z czołowych zawodników Gromdy. Jego ostatnie dotychczasowe starcie znalazło się na karcie walk Gromda 17. Dowiedz się kim jest Paweł Gorilla Werszynin!

Kim jest Paweł Gorilla Werszynin?

Kto to Paweł Gorilla Werszynin? Paweł Werszynin to zawodnik organizacji Gromda, który w walkach na gołe pięści zadebiutował 2 grudnia 2022 roku. Do tej pory Gorilla stoczył cztery walki w federacji Gromda i wygrał trzy z nich.

Paweł Gorilla Werszynin wiek

Paweł Werszynin urodził się w 1986 roku. Oznacza to, że aktualnie ma 38 lat.

Paweł Gorilla Werszynin waga

Gorilla przy okazji swoich ostatnich walk wnosił na wagę około 90 kilogramów.

Paweł Gorilla Werszynin wzrost

Gorilla ma około 175 centymetrów wzrostu.

Paweł Gorilla Werszynin rekord

Paweł Werszynin w swoim rekordzie ma trzy walki. Wszystkie z nich odbyły się na gołe pięści w Gromdzie.

Rekord Boks na gołe pięści: 3-1

Gorilla Gromda

Paweł Werszynin po raz pierwszy zawalczył w Gromdzie 2 grudnia 2022 roku na gali Gromda 11. Łącznie do tej pory stoczył cztery starcia w tej federacji.

Gorilla vs Scarface

Walka Gorilla vs Scarface odbyła się podczas Gromdy 11. Był to zarazem pierwszy występ Pawła Werszynina w tej organizacji. Pojedynek ten był niezwykle emocjonujący i zakończył wygraną Gorilli w czwartej rundzie.

Gorilla vs Capo

Swoją drugą walkę na gołe pięści Paweł Werszynin stoczył 26 maja 2023 roku podczas Gromdy 13. Zmierzył się wtedy Piotrem Capo Półchłopkiem, którego pokonał już w pierwszej rundzie przez nokaut.

Gorilla vs Siwollo

Paweł Werszynin trzecią walkę w Gromdzie odbył 1 grudnia 2023 roku. Tym razem stanął naprzeciwko Rafała Siwollo Tęczy. Gorilla ponownie zwyciężył w pierwszej rundzie.

Gorilla vs Słomka

Werszynin powrócił do ringu Gromdy 31 maja 2024 roku na gali Gromda 17. Jego rywalem był Jakub Słomka. Pojedynek ten został zakontraktowany jako jeden z superfightów. Walka była niezwykle zacięta i potrwała aż pięć rund. Ostatecznie wygrał Słomka przez TKO.

Paweł Gorilla Werszynin Instagram

Paweł Werszynin prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @pawel_gorillaz_werszynin. Do tej pory zgromadził na nim niespełna 3 tysiące obserwujących.


Ile lat ma Paweł Gorilla Werszynin?
Paweł Gorilla Werszynin ma 38 lat.
Ile walk w Gromdzie ma Paweł Gorilla Werszynin?
Gorilla stoczył w Gromdzie trzy walki.