Alberto to kolejny popularny raper, który postanowił spróbować swoich sił w pojedynkach typu freak fight. Co o nim wiadomo?

Kim jest Alberto?

Kim jest Alberto? Kto to Alberto? Gdy podczas konferencji przed galą High League 2 ogłoszono, że został on nowym zawodnikiem federacji, z pewnością spora część widowni mogła zadać sobie tego typu pytania. Alberto jest to popularny raper młodego pokolenia, który jest członkiem wytwórni Malika Montany - #GM2L.

Alberto imię i nazwisko

Jak nazywa się Alberto? Imię i nazwisko mężczyzny to Alberto Simao.

Alberto pochodzenie

Skąd pochodzi Alberto? Raper urodził się w Moskwie, jednak od małego mieszka w Polsce, a konkretniej w Warszawie. Ma angolskie korzenie.

Alberto wiek

Ile lat ma Alberto? Mężczyzna urodził się w 7 lipca 1993 roku. Oznacza to, że ma 30 lat.

Alberto wzrost

Jeśli chodzi o wzrost Alberto, raper jest niezwykle wysoki i mierzy bagatela 197 centymetrów.

Alberto waga

Waga Alberto to około 95 kilogramów.

Alberto walka

Z kim Alberto zawalczył w swojej debiutanckiej walce na gali High League. Wydawało się, że być może Malik Montana i spółka zestawią Simao z innym popularnym raperem. Jak się jednak okazało, jego rywalem w debiutanckiej walce w High League był... Marcin Dubiel, jeden z najpopularniejszych influencerów.

Alberto rekord

Jaki ma rekord Alberto? Aktualnie popularny raper stoczył łącznie cztery walki [2 w MMA i 2 w K-1], z których wygrał jedną.

Rekord MMA: 1-1
Bilans K-1: 0-2

Alberto FAME MMA

Po tym, jak ogłoszono, że organizacja High League zostanie zamknięta, Alberto zdecydował się podpisać kontrakt z FAME MMA. Do jego debiutu w tej federacji dojdzie 21 lipca 2023 we Wrocławiu podczas gali FAME Friday Arena 1.

Alberto vs Kubańczyk

Alberto vs Kubańczyk to starcie, które było walką wieczoru gali FAME Friday Arena 1. Zawodnicy zmierzyli się w formule K-1 w małych rękawicach. Ostatecznie walkę tę wygrał Kubańczyk przez niejednogłośną decyzję sędziów.

Alberto vs Tyburski 2

Na gali FAME MMA 19 doszło do rewanżowego pojedynku Alberto vs Tyburski. Obaj zawodnicy podchodzili do siebie przed walką z dużym respektem, jednak obaj zapowiedzieli fajerwerki w klatce. Walka była dość emocjonująca, jednak zakończyła się identycznie co pierwszy pojedynek, czyli zwycięstwem Tyburskiego w drugiej rundzie.

Alberto High League

W styczniu 2022 roku federacja High League ogłosiła podpisanie kontraktu z Alberto. Tym samym dołączył do swojego brata Josefa, który zadebiutował w High League na pierwszej gali tej federacji.

Debiut Alberto w High League został zaplanowany na galę High League 3. Popularny raper wygrał debiutanckie starcie z Marcinem Dubielem przez jednogłośną decyzję sędziów.

Alberto vs Tyburski

Alberto Paweł Tyburski, czyli co łączy tych dwóch zawodników? Tyburski zmierzył się z Alberto w walce wieczoru gali High League 5. Zanim jednak doszło do tego starcie obaj zawodnicy prowadzili otwarty konflikt w mediach społecznościowych. Wszystko zaczęło się od wzajemnym wyzwisk za pośrednictwem Instagrama. Tyburski oświadczył, że Alberto przestraszył się go, ponieważ odmówił z nim „solówki”. Raper odpowiedział, że nie zgodził się na taką propozycję, gdyż było to przed jego walką z Marcinem Dubielem i nie mógł pozwolić sobie na ryzyko kontuzji.

Ostateczni starcie Tyburski vs Alberto odbyło się na High League 5 i zakończyło się wygraną Pawła Tyburskiego, który zasypał popularnego rapera ciosami, przez co sędzia przerwał pojedynek.

Alberto Macias

Niezwykle głośnym echem odbił konflikt na linii Alberto Macias. Na gali High League 4 został bowiem zaplanowany pojedynek pomiędzy członkiem grupy White Widow, Maciasem, a bratem Alberto, Josefem Bratanem. Obaj zawodnicy nie szczędzili sobie gorzkich słów. Gęstej atmosfery nie wytrzymał Alberto, który podczas jednej z konferencji wszedł na scenę i zaatakował Maciasa. Początkowo wydawało się, że ochrona opanowała sytuację, jednak po chwili raper ponownie ruszył w stronę członka White Widow.

Alberto i Josef

Czy Alberto i Josef Bratan to bracia? Tak, Josef Simao, inny z popularnych raperów, to młodszy brat Alberto.

Alberto Fazi

Tuż przed galą FAME Friday Arena 1 doszło do mocnej wymiany zdań na linii Alberto Fazi. Fazi, czyli Krzysztof Milerski, to raper starszego pokolenia. Nie spodobała mu się jedna z wypowiedzi Alberto, który stwierdził, że Polacy nie znają się na muzyce. Fazi postanowił zareagować na słowa popularnego rapera w dość agresywny sposób.

(...) Ty się znasz na muzyce? Chłopie, masz szczęście, że Warszawa nie jest taka jak 20 lat temu, bo by cię k***o zabili. Może faktycznie to czas, żeby ruszyć z tymi Albertami, Bratanami i tymi innymi. Przyjdźcie k***y do mnie do Poznania. Już! Śmiecie j*bane. (…)

Alberto ustosunkował się do tych słów śmiejąc się z Faziego i porównując go do jedenastolatka, który myśli, że ktoś będzie chciał wyjaśniać konflikt na ulicy. Fazi kontynuował jednak medialną przepychankę, wyzywając Alberto na walkę na noże.

Alberto rap

Alberto w rapie stawiał pierwsze kroki jako Opete, jednak nie zdobył większej popularności. W 2020 roku, już jako Alberto, nagrał swoją zwrotkę w akcji hot16challenge. Gdy trafił do wytwórni GM2L, jego kariera nabrała rozpędu i stał się niezwykle rozpoznawalny.

Do najpopularniejszych kawałków Alberto należą utwory "Dwutakt" czy "Z bratem zarabiam papier".

Alberto dziewczyna

Czy Alberto ma dziewczynę? Patrząc na social media rapera, wygląda na to, że mężczyzna nie ma partnerki i jest singlem.

Alberto Instagram

Alberto na Instagramie udziela się jako @alberto_blackboy_. Jego poczynania na tym portalu społecznościowym obserwuje około 85 tysięcy użytkowników Instagrama.


Jak nazywa się Alberto?
Alberto to Alberto Simao. Ile lat ma Alberto? Mężczyzna urodził się w 1993 roku, ma zatem 30 lat.