Alberto to kolejny popularny raper, który postanowił spróbować swoich sił w pojedynkach typu freak fight. Co o nim wiadomo?

Kim jest Alberto?

Kim jest Alberto? Kto to Alberto? Gdy podczas konferencji przed galą High League 2 ogłoszono, że został on nowym zawodnikiem federacji, z pewnością spora część widowni mogła zadać sobie tego typu pytania. Alberto jest to popularny raper młodego pokolenia, który jest członkiem wytwórni Malika Montany – #GM2L.

Alberto imię i nazwisko

Jak nazywa się Alberto? Imię i nazwisko mężczyzny to Alberto Simao.

Alberto pochodzenie

Skąd pochodzi Alberto? Raper urodził się w Moskwie, jednak od małego mieszka w Polsce, a konkretniej w Warszawie. Ma angolskie korzenie.

Alberto wiek

Ile lat ma Alberto? Mężczyzna urodził się w lipcu 1993 roku.

 

 

Alberto wzrost

Jeśli chodzi o wzrost Alberto, raper jest niezwykle wysoki i mierzy bagatela 197 centymetrów.

Alberto waga

Z kolei waga Alberto to około 90 kilogramów, o czym sam opowiedział na jednym z nagrań na swoich social mediach.

Alberto i Josef

Czy Alberto i Josef Bratan to bracia? Tak, Joseph Simao, inny z popularnych raperów, to młodszy brat Alberto.

Zobacz także – kim jest Josef Bratan?

Alberto rap

Alberto w rapie stawiał pierwsze kroki jako Opete, jednak nie zdobył większej popularności. W 2020 roku, już jako Alberto, nagrał swoją zwrotkę w akcji hot16challenge. Gdy trafił do wytwórni GM2L, jego kariera nabrała rozpędu i stał się niezwykle rozpoznawalny.

Do najpopularniejszych kawałków Alberto należą utwory Dwutakt czy Z bratem zarabiam papier.

Alberto High League

W styczniu 2022 roku federacja High League ogłosiła podpisanie kontraktu z Alberto. Tym samym dołączył do swojego brata Josefa, który zadebiutował w High League na pierwszej gali tej federacji.

Debiut Alberto w High League został zaplanowany na galę High League 3. Popularny raper wygrał debiutanckie starcie z Marcinem Dubielem przez jednogłośną decyzję sędziów. W drugiej walce zmierzył się z Pawłem Tyburskim. Tym razem Alberto musiał uznać wyższość rywala, bowiem przegrał w drugiej rundzie przez techniczny nokaut.

Kto wygrał walkę Alberto vs Tybori na High League 5?

Alberto walka

Z kim Alberto zawalczył w swojej debiutanckiej walce na gali High League. Wydawało się, że być może Malik Montana i spółka zestawią Simao z innym popularnym raperem. Jak się jednak okazało, jego rywalem w debiutanckiej walce w High League był… Marcin Dubiel, jedna z gwiazd organizacji FAME MMA.

Popularny raper pozytywnie zaprezentował się w debiucie i pokonał Dubiela na gali High League 3.

Alberto Tyburski

Alberto Paweł Tyburski, czyli co łączy tych dwóch zawodników? Tyburski zmierzył się z Alberto w walce wieczoru gali High League 5. Zanim jednak doszło do tego starcie obaj zawodnicy prowadzili otwarty konflikt w mediach społecznościowych. Wszystko zaczęło się od wzajemnym wyzwisk za pośrednictwem Instagrama. Tyburski oświadczył, że Alberto przestraszył się go, ponieważ odmówił z nim „solówki”. Raper odpowiedział, że nie zgodził się na taką propozycję, gdyż było to przed jego walką z Marcinem Dubielem i nie mógł pozwolić sobie na ryzyko kontuzji. Ostateczni starcie Tyburski vs Alberto odbyło się na High League 5 i zakończyło się wygraną Pawła Tyburskiego, który zasypał popularnego rapera ciosami, przez co sędzia przerwał pojedynek.

Alberto Macias

Niezwykle głośnym echem odbił konflikt na linii Alberto Macias. Na gali High League 4 został zaplanowany pojedynek pomiędzy członkiem grupy White Widow, Maciasem, a bratem Alberto, Josefem Bratanem. Obaj zawodnicy nie szczędzili sobie gorzkich słów. Gęstej atmosfery nie wytrzymał Alberto, który podczas jednej z konferencji wszedł na scenę i zaatakował Maciasa. Początkowo wydawało się, że ochrona opanowała sytuację, jednak po chwili raper ponownie ruszył w stronę członka White Widow.

Alberto dziewczyna

Czy Alberto ma dziewczynę? Patrząc na social media rapera, wygląda na to, że mężczyzna nie ma partnerki i jest singlem.

Alberto Instagram

Alberto na Instagramie udziela się jako alberto_blackboy_. Jego poczynania na tym portalu społecznościowym obserwuje około 175 tysięcy użytkowników Instagrama.

Zwiń
Jak nazywa się Alberto? Alberto to Alberto Simao. Ile lat ma Alberto? Mężczyzna urodził się w 1993 roku.