Denis Labryga to zawodnik, o którym już od kilku miesięcy mówiło się w kontekście gal freakowych. Ostatecznie były uczestnik Wotore podpisał kontrakt z organizacją High League. Swój debiut zanotuje już na najbliższym wydarzeniu tej federacji. Kim jest Denis Labryga? Ile lat ma Denis Labryga? Czy Denis Labryga ma dziewczynę? Wszystkiego dowiesz się w tym artykule!

Kim jest Denis Labryga?

Kim jest Denis Labryga? Kto to Denis Labryga? Denis Labryga to zawodnik MMA. W przeszłości trenował przede wszystkim kickboxing. Do jego głównych osiągnięć w tej dyscyplinie należy Mistrzostwo Polski Juniorów K1 i Puchar Świata w K1. Oba te trofea zdobył w 2014 roku. Na początku 2022 roku Labryga dał się poznać szerszej publiczności, ponieważ wziął udział w gali Wotore, która promuje walki na gołe pięści. W lutym 2023 roku Denis Labryga został ogłoszony jako nowy zawodnik organizacji High League.

Denis Labryga wiek

Ile lat ma Denis Labryga? Nowy nabytek organizacji High League urodził się 3 stycznia 1996 roku. Oznacza to, że na ten moment ma 27 lat.

Zobacz także: Fortuna High League

Denis Labryga wzrost

Denis Labryga wzrost, czyli ile centymetrów wzrostu ma 27-latek. Wzrost zawodnika poznaliśmy przy okazji jego debiutu w organizacji Wotore. Labryga posiada 190 centymetrów.

Denis Labryga waga

Denis Labryga waga, czyli ile waży influencer? Wagę nowego zawodniczka organizacji High League poznamy przy okazji oficjalnego ważenia przed galą High League 6. Odbędzie się ono 17 marca 2023 roku. Biorąc jednak pod uwagę jego sylwetkę i wzrost, można szacować, że waży on około 110 kilogramów.

Denis Labryga walki

Swoje pierwsze zawodowe walki Denis Labryga stoczył na gali Wotore. Wiadomo jednak, że wcześniej wielokrotnie występował amatorsko, przede wszystkim w formule kickboxingu. W MMA zadebiutuje natomiast 18 marca 2023 roku. Na ten dzień jest bowiem zaplanowana gali High League 6. Zakłady na walki Labrygi w High League obsługuje Fortuna Bukmacher.

Denis Labryga rekord

Lexy Chaplin do tej pory stoczyła 3 walki, wszystkie w formule MMA. Poniżej przedstawiamy bilans walk Lexy.

Rekord MMA: 2-1-0

PrzeciwnikRezultatFormułaWydarzenie
Konrad KarwatWygrana, TKO, runda IMMAHigh League 6, 18.03.2023
Piotr WięcławskiWygrana, TKO, runda IMMA (na gołe pięści)Wotore 6, 21.10.2022
Piotr WięcławskiWygrana, TKO, runda IIMMA (na gołe pięści)Wotore 4, 21.01.2022

Denis Labryga High League

Denis Labryga w High League został ogłoszony 22 lutego 2023 roku. Jednocześnie powiadomiono, że były uczestnik Wotore w debiucie zmierzy się z Konradem Karwatem. Na ten moment nie wiadomo, na ile walk podpisał kontrakt w High League podpisał Denis Labryga. Walka ta odbędzie się na gali High League 6 w Katowicach w Spodku 18 marca 2023 roku.

Zobacz także – typy na High League

Denis Labryga vs Konrad Karwat

Denis Labryga vs Konrad Karwat, czyli jedno ze starć, które odbędzie się na gali High League 6. Obaj zawodnicy nie są ze sobą skonfliktowani, więc szykuje się czysto sportowa walka. Dla Labrygi będzie to debiut, natomiast Konrad Karwat na swoim koncie ma już dwie walki w organizacji High League. Mimo to, znacznie bardziej doświadczony w sportach walki jest Labryga.

Kto wygrał walkę Labryga vs Kartwat na High League 6?

Denis Labryga Denis Załęcki

Po gali Wotore 6 w jednym z wywiadów Denis Labryga przyznał, że w przeszłości dostał propozycję walki z Denisem Załęckim i jest cały czas otwarty na taki pojedynek.

– „Nie odpowiedział mi jeszcze bezpośrednio medialnie, bo sprawa wygląda następująco, że powinien po prostu z kultury zachowania. Odpowiedział mi prywatną wiadomością, ja tego nie będę publikował jak on się w tej wiadomości do mnie odniósł. Nie będę tego publikował, bo zachowałbym się nie w porządku, ale zapewne na niejednej gali prawdopodobnie się przetniemy, to sobie Denisek wyjaśnię to z tobą”.

Obaj zawodnicy rzeczywiście spotkali się podczas grudniowej gali High League 5. O całym zajściu Denis Labryga szerzej opowiedział w rozmowie z Hubertem Mściwujewskim na kanale „MMA-bądź na bieżąco” na YouTubie.

– „(…) Byliśmy na stopie, że tak powiem niedużego, ale konfliktu. Po prostu mieliśmy niewyjaśnioną sprawę z Denisem Załęckim. (…) To było krótkie sformułowanie tego, żeby dojść do porozumienia. Widać było po chłopie, że nie chce wchodzić w jakikolwiek bój. Ja tak samo. Nie jestem typem gościa, który od razu wchodzi, atakuje i robi to po prostu na siłę. Dałem mu szansę wypowiedzenia się, ja też swój pogląd przedstawiłem. Doszliśmy jak najbardziej do porozumienia”.

Przy okazji Labryga podkreślił, że ma nadzieje na pojedynek w klatce z Denisem Załęckim, który już całkowicie powinien wyjaśnić ich konflikt.

Denis Labryga Wotore

21 stycznia 2022 roku Denis Labryga zadebiutował w organizacji Wotore. Zawodnik wystąpił w superfighcie, a jego przeciwnikiem był Piotr Więcławski. Starcie to było niezwykle widowiskowe i dostarczyło fanom wiele emocji. Labryga w pierwszej rundzie kilkukrotnie był na skraju nokautu, jednak za każdym razem wracał do walki i nie poddawał się. W drugiej odsłonie zdołał odwrócić losy pojedynku. Udało mu się zająć pozycję dominującą w parterze i zasypał ciosami Więcławskiego przez co sędzia był zmuszony przerwać starcie.

Kibice i organizatorzy byli zachwyceni tą walką i na galę Wotore 6 został zaplanowany rewanż. Gala ta odbyła się 21 października 2022 roku. Labryga ponownie okazał się lepszy, jednak tym razem pokazał się ze znacznie bardziej dominującej strony i wygrał już w pierwszej rundzie.

Zobacz także – Typy na Wotore

Denis Labryga wikipedia

Denis Labryga Wikipedia – czy mężczyzna posiada notkę na Wikipedii? Na ten moment nie. Jeśli jednak jego popularność będzie rosła, można się spodziewać, że lada dzień ktoś zbierze w całość jego biografię i stworzy na Wikipedii hasło pod nazwą „Denis Labryga”.

Denis Labryga Instagram

Denis Labryga prowadzi konto na Instagramie. Zawodnika można tam znaleźć pod nickiem @denis_labryga. Jego poczynania na tym portalu na ten moment obserwuje ponad 17 tysięcy użytkowników, jednak po ogłoszeniu jego walki na High League ta liczba z pewnością szybko się powiększy.


Denis Labryga ma 27 lat.
Denis Labryga w organizacji High League zadebiutuje 18 marca walką z Konradem Karwatem.