Denis Labryga to zawodnik, o którym przez długi czas mówiło się w kontekście gal freakowych. Ostatecznie były uczestnik Wotore podpisał kontrakt z organizacją High League, a potem Clout MMA. Sprawdź kim jest Denis Labryga i co o nim wiadomo!

Kim jest Denis Labryga?

Kim jest Denis Labryga? Kto to Denis Labryga? Denis Labryga to zawodnik MMA. W przeszłości trenował przede wszystkim kickboxing. Do jego głównych osiągnięć w tej dyscyplinie należy Mistrzostwo Polski Juniorów K1 i Puchar Świata w K1. Oba te trofea zdobył w 2014 roku. Na początku 2022 roku Labryga dał się poznać szerszej publiczności, ponieważ wziął udział w gali Wotore, która promuje walki na gołe pięści.

W lutym 2023 roku Denis Labryga został ogłoszony jako nowy zawodnik organizacji High League. Stoczył dla niej jedną walkę z Konradem Karwatem. Po upadku High League Labryga podpisał kontrakt z Clout MMA.

Denis Labryga wiek

Ile lat ma Denis Labryga? Zawodnik Clout MMA urodził się 3 stycznia 1996 roku. Oznacza to, że na ten moment ma 27 lat.

Denis Labryga wzrost

Denis Labryga wzrost, czyli ile centymetrów wzrostu ma 27-latek. Labryga ma 190 centymetrów wzrostu.

Denis Labryga waga

Denis Labryga waga, czyli ile waży influencer? Waga Labrygi oscyluje w okolicy 115 kilogramów.

Denis Labryga walki

Swoje pierwsze zawodowe walki Denis Labryga stoczył na gali Wotore. Wiadomo jednak, że wcześniej wielokrotnie występował amatorsko, przede wszystkim w formule kickboxingu. W MMA zadebiutował natomiast 18 marca 2023 roku. Na ten dzień zaplanowana bowiem była gala High League 6.

Denis Labryga rekord

Denis Labryga do tej pory stoczył pięć walk w trzech różnych formułach. Poniżej przedstawiamy bilans walk Labrygi.

Rekord MMA: 2-0
Rekord MMA (na gołe pięści):
1-0
Bilans K-1 (w małych rękawicach):
2-0

Denis Labryga High League

Denis Labryga w High League został ogłoszony 22 lutego 2023 roku. Jednocześnie powiadomiono, że były uczestnik Wotore w debiucie zmierzy się z Konradem Karwatem.

Denis Labryga Konrad Karwat

Denis Labryga vs Konrad Karwat, czyli jedno ze starć, które odbyło się na gali High League 6. Obaj zawodnicy nie byli ze sobą skonfliktowani, więc była to czysto sportowa walka. Dla Labrygi był to debiut, natomiast Konrad Karwat na swoim koncie miał już dwie walki w organizacji High League. Wynik walki Labryga vs Karwat poznaliśmy 18 marca 2023 roku. Lepszy okazał się Labryga, który wygrał już w pierwszej rundzie przez TKO.

Denis Labryga Clout MMA

Po tym, jak organizacja High League została zamknięta, Denis Labryga dołączył do nowopowstałej federacji freakowej - Clout MMA. Labryga będzie jednym z zawodników, którzy wystąpią na pierwszej gali tej organizacji, która odbędzie się 5 sierpnia w Warszawie.

Denis Labryga vs Dawid Załęcki

Denis Labryga vs Dawid Załęcki to walka, która miała odbyć się na gali High League 7. Organizacja ta została jednak zamknięta, a starcie postanowiła skopiować federacja Clout MMA. Do walki Labryga vs Załęcki doszło zatem 5 sierpnia 2023 roku na Clout MMA 1. Pojedynek ten był niezwykle zacięty, ale ostatecznie wygrał Labryga, z powodu kontuzji Załęckiego.

Denis Labryga vs Kamil Minda

Na gali Clout MMA 2 doszło do pojedynku Denisa Labrygi z Kamilem Mindą. Starcie to zrodziło się po tym, jak Labryga w negatywny sposób zaczął wypowiadać się na temat Mirosława Oknińskiego i całej Akademii Sportów Walki Wilanów. Minda, czyli jeden z podopiecznych Oknińskiego, wyraził chęć na walkę z Denisem, a pomysł ten podchwycili włodarze Clout MMA.

Walkę Labryga vs Minda wygrał Denis Labryga przez kontuzję Kamila Mindy po drugiej rundzie.

Denis Labryga Natan Marcoń

Wiele wskazuje na to, że Denis Labryga wystąpi również na Clout MMA 3. Na tej gali ma bowiem zmierzyć się z Natanem Marconiem. Jednak to, czy dojdzie do tej walki, okaże się już podczas trwania gali. Labryga wejdzie do walki z Marconiem w sytuacji, gdy Denis Załęcki nie będzie mógł zmierzyć się "Bogiem Estetyki".

Konflikt Labrygi z Natanem Marconiem jest niezwykle poważny. Doszło nawet do tego, że podczas konferencji przed Clout MMA 3 Labryga zaatakował Marconia kulą.

Denis Labryga Denis Załęcki

Po gali Wotore 6 w jednym z wywiadów Denis Labryga przyznał, że w przeszłości dostał propozycję walki z Denisem Załęckim i jest cały czas otwarty na taki pojedynek.

Nie odpowiedział mi jeszcze bezpośrednio medialnie, bo sprawa wygląda następująco, że powinien po prostu z kultury zachowania. Odpowiedział mi prywatną wiadomością, ja tego nie będę publikował jak on się w tej wiadomości do mnie odniósł. Nie będę tego publikował, bo zachowałbym się nie w porządku, ale zapewne na niejednej gali prawdopodobnie się przetniemy, to sobie Denisek wyjaśnię to z tobą.

Obaj zawodnicy rzeczywiście spotkali się podczas grudniowej gali High League 5. O całym zajściu Denis Labryga szerzej opowiedział w rozmowie z Hubertem Mściwujewskim na kanale „MMA-bądź na bieżąco" na YouTubie.

(...) Byliśmy na stopie, że tak powiem niedużego, ale konfliktu. Po prostu mieliśmy niewyjaśnioną sprawę z Denisem Załęckim. (...) To było krótkie sformułowanie tego, żeby dojść do porozumienia. Widać było po chłopie, że nie chce wchodzić w jakikolwiek bój. Ja tak samo. Nie jestem typem gościa, który od razu wchodzi, atakuje i robi to po prostu na siłę. Dałem mu szansę wypowiedzenia się, ja też swój pogląd przedstawiłem. Doszliśmy jak najbardziej do porozumienia.

Przy okazji Labryga podkreślił, że ma nadzieje na pojedynek w klatce z Denisem Załęckim, który już całkowicie powinien wyjaśnić ich konflikt. Czas pokazał jednak, że niezgoda między zawodnikami narosła. Labryga i Denis Załęcki widywali się wielokrotnie na różnego rodzaju eventach, jednak podczas jednego z programów promujących galę Clout MMA 2 nie wytrzymali i ruszyli na siebie z pięściami.

Denis Labryga Wotore

21 stycznia 2022 roku Denis Labryga zadebiutował w organizacji Wotore. Zawodnik wystąpił w superfighcie, a jego przeciwnikiem był Piotr Więcławski. Starcie to było niezwykle widowiskowe i dostarczyło fanom wiele emocji. Labryga w pierwszej rundzie kilkukrotnie był na skraju nokautu, jednak za każdym razem wracał do walki i nie poddawał się. W drugiej odsłonie zdołał odwrócić losy pojedynku. Udało mu się zająć pozycję dominującą w parterze i zasypał ciosami Więcławskiego, przez co sędzia był zmuszony przerwać starcie.

Kibice i organizatorzy byli zachwyceni tą walką i na galę Wotore 6 został zaplanowany rewanż. Gala ta odbyła się 21 października 2022 roku i Labryga ponownie okazał się lepszy. Jednak tym razem pokazał się ze znacznie bardziej dominującej strony i wygrał już w pierwszej rundzie.

Denis Labryga potrącił

5 kwietnia 2024 roku "Fakt" poinformował, że zawodnik federacji Clout MMA Denis L. potrącił na pasach 24-letnią kobietę. Dodatkowo mężczyzna w chwili zdarzenia miał we krwi 0,5 promila alkoholu. Kobieta została dość mocno poturbowana. Jak sama poinformowała, kierujący zaraz po potrąceniu próbował ją przekupić, aby nie wzywała policji. Na ten moment nie wiadomo jakie konsekwencje poniesie mężczyzna.

Denis Labryga wikipedia

Denis Labryga Wikipedia – czy mężczyzna posiada notkę na Wikipedii? Na ten moment nie. Jeśli jednak jego popularność będzie rosła, można się spodziewać, że lada dzień ktoś zbierze w całość jego biografię i stworzy na Wikipedii hasło pod nazwą "Denis Labryga".

Denis Labryga Instagram

Denis Labryga prowadzi konto na Instagramie. Zawodnika można tam znaleźć pod nickiem @denis_labryga. Jego poczynania na tym portalu na ten moment obserwuje ponad 148 tysięcy użytkowników, jednak warto zaznaczyć, że przed jego angażem w High League na swoim koncie posiadał zaledwie 17 tysięcy obserwatorów.


Ile lat ma Denis Labryga? 
Denis Labryga ma 27 lat.
Z kim Denis Labryga zawalczył w debiucie w High League? 
Denis Labryga w organizacji High League zadebiutował 18 marca walką z Konradem Karwatem.