NOWE: Sprawdź wyniki Gali Wotore 6

 

Gala Wotore 6, czyli czas na kolejne wydarzenie spod szyldu organizacji walk na gołe pięści. Co już wiadomo o gali Wotore 6?

Data gali21 października 2022
Miejsce galiKonstancin-Jeziorna
Transmisja galiPPV
Gwiazdy galiMarcin Najman, Paweł Jóźwiak

Kiedy Wotore 6?

Termin gali Wotore 6 poznaliśmy na długo przed galą. Jak się okazało, szósta edycja gali na gołe pięści odbędzie się 21 października 2022 roku.

Gdzie Wotore 6?

Również to, gdzie odbędzie się Wotore 6, trafiło szybko do przestrzeni publicznej. Lokalizacja Wotore 6 to Stara Fabryka Papieru w Konstancinie-Jeziornie.

Wotore 6 PPV

Transmisja Wotore 6 odbędzie się w systemie PPV. Jeśli ktoś będzie chciał więc obejrzeć galę z legalnego źródła, będzie musiał wykupić dostęp do PPV na oficjalnej stronie federacji.

Wotore 6 bilety

Bilety na Wotore 6 są już w sprzedaży. Niestety ich liczba jest ograniczona, a same bilety są dość drogie. Kupić je można na stronie ebilet.pl

Wotore 6 konferencja

Nie ulega wątpliwości, że konferencja Wotore 6 będzie niezwykle ważnym wydarzeniem dla gali. Często bowiem wywiady czy konferencje z udziałem bohaterów wydarzenia sprawiają, że pisze o niej cały Internet, a co za tym idzie - o gali mówi się dużo. A właśnie szeroko pojęty szum medialny co do zasady napędza sprzedaż PPV i zainteresowanie wydarzeniem.

Wotore 6 ważenie

Ważenie przed Wotore 6 odbędzie się dzień przed galą, czyli 20 października. Wówczas przekonamy się, czy wszyscy zawodnicy zmieścili się w limicie swoich kategorii wagowych.

Wotore 6 komentatorzy

Jak na razie nie wiadomo, kto skomentuje galę Wotore 6 ze stanowiska komentatorskiego. Z pewnością będą to ludzie związani ze sportami walki.

Wotore 6 zawodnicy

Kto zawalczy na Wotore 6? Trzeba przyznać, że wszystko wskazuje na to, że będzie to najbardziej medialna gala Wotore z dotychczasowych. Pierwszym ogłoszonym pojedynkiem było rewanżowe starcie z czwartej edycji gali pomiędzy Denisem Labrygą a Piotrem Więcławskim. Na Wotore 4 lepszym był Denis Labryga, który wygrał przez TKO w rundzie 2. W Starej Fabryce Papieru w Konstancinie-Jeziornie zobaczymy także finał Wotore 5 - Raul Joshua Stir vs Bartosz "Ufol" Kwiatkowski. Podczas Wotore 6 zobaczymy również długo wyczekiwany pojedynek pomiędzy Marcinem "El Testosteronem" Najmanem a Pawłem Jóźwiakiem! Panowie wyjdą w samych owijakach, dozwolony będzie także parter, zatem formułę walki można nazwać jako MMA bez rękawic. Najnowszym superfightem ogłoszonym przez włodarzy Wotore 6 jest starcie Argentyńczyka Franco Tenagli z Patrykiem Hebelem.

W turnieju na Wotore 6 zobaczymy także w akcji Mateusza Grzegorzewskiego, Krzysztofa Szóstaka, Allala Hamzę, Dariusza Sobczaka, Krzysztofa Zaradnego, Artura Piekutowskiego, Michała Kornackiego i Fabiana Rulewskiego.

Walki Wotore 6

Walki Wotore 6 to także turniej. Organizacja Wotore przed każdą galą organizuje rekrutację i wybiera najlepszych kandydatów. Jak na razie wiadomo, że na Wotore 6 dojdzie do rewanżu Denisa Labrygi z Piotrem Więcławskim, który będzie walką wieczoru, Raul Joshua Stir zmierzy się z Bartoszem Kwiatkowskim, a najbardziej medialnym starciem będzie walka Marcina Najmana z Pawłem Jóźwiakiem. Ostatnio do karty walk na Wotore 6 dodano także pojedynek Jędrzeja Durskiego z Pawłem Gołębiewskim i Franco Tenagli z Patrykiem Hebelem. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na ogłoszenie pozostałych zawodników Wotore 6.

Wotore 6 zasady walk

Pojedynki w Wotore 6 odbywać się będą na dystansie 3 rund, z czego pierwsze dwie będą trwały po 3 minuty, a ostatnia bez limitu czasowego. W trakcie walki zawodnicy na Wotore 6 będą mogli stosować kopnięcia, także kiedy rywal będzie znajdował się w parterze, używać łokci i uderzeń głową.

Bukmacher Wotore 6

Bukmacherem gali Wotore 6 jest firma Fortuna. Załóż konto z kodem promocyjnym Fortuna i odbierz bonus bez depozytu o wartości 20 PLN oraz freebet 10 PLN. Poza tymi dwoma promocjami, które są dostępne tylko z naszym kodem, otrzymasz pakiet powitalny w formie zakładu bez ryzyka do 600 PLN oraz bonusu od drugiego depozytu 50% do 200 PLN!

Kursy Wotore 6

Poznaliśmy pierwsze walki Wotore 6. W związku z tym kursy na stronie i aplikacji mobilnej Fortunajuż się pojawiły.

Jeśli ktoś będzie miał ochotę wytypować walkę znacznie wcześniej przed galą, będzie miał do tego możliwość właśnie w Fortunie.

Typy Wotore 6

Typy na Wotore 6 będą dostępne wówczas, gdy federacja ogłosi wszystkie pojedynki. Tradycyjnie przygotowujemy dla Was analizy wszystkich walk Wotore 6 w osobnych tekstach, zamieszczając kursy i najbardziej prawdopodobny scenariusz pojedynku.

Karta walk Wotore 6

Im bliżej gali, tym karta walk Wotore 6 będzie się zapełniać, gdyż organizatorzy będą ogłaszać kolejne hitowe pojedynki i głośne nazwiska.

Karta walk Wotore 6:

Denis Labryga vs Piotr Więcławski [walka wieczoru]
Raul Joshua Stir vs Bartosz Kwiatkowski [finał turnieju Wotore 5]
Marcin Najman vs Paweł Jóźwiak
Jędrzej Durski vs Paweł Gołębiewski
Franco Tenaglia vs Patryk Hebel
Krzysztof Szustak vs Allal Hamza
Dariusz Sobczak vs Krzysztof Zaradny
Michał Więcławski vs Mateusz Grzegorzewski
Michał Kornacki vs Fabian Rulewski


Jaki jest termin Wotore 6?
Gala Wotore 6 odbędzie się 21 października 2022 roku.
Kto zawalczy na Wotore 6?
Na Wotore 6 zawalczą między innymi Marcin Najman, Paweł Jóźwiak, Denis Labryga i Bartosz Kwiatkowski.