Wraca gala Wotore! Gdy wydawało się, że organizacja zakończyła swoją działalność, w listopadzie 2021 roku poznaliśmy pierwsze szczegóły gali Wotore 4. Co więc już wiadomo?

Data gali21 stycznia
Miejsce galiKatowice
Transmisja galiPPV
Gwiazda galiMichał Pasternak

Kiedy Wotore 4?

To, kiedy Wotore 4 się odbędzie, dowiedzieliśmy się przy okazji niespodziewanego wypuszczenia trailera na temat tej gali pod koniec listopada 2021 roku. Wówczas okazało się, że termin Wotore 4 to 21 stycznia 2022 roku

Gdzie Wotore 4?

Również to, gdzie Wotore 4 się odbędzie, zostało ogłoszone przy okazji oficjalnego trailera czwartej edycji gali. Lokalizacja Wotore 4 to Katowice, a konkretnie tamtejsza Walcownia – Muzeum Hutnictwa Cynku.

Wotore 4 PPV, transmisja Wotore 4

Wotore 4, podobnie jak wcześniejsze gale spod tego szyldu, będzie transmitowane w systemie PPV. Legalna transmisja Wotore 4 będzie więc dostępna na oficjalnej stronie organizacji. PPV Wotore 4 będzie można kupić od 10 grudnia 2021 roku, o czym poinformowała federacja w oficjalnym komunikacje.

Wotore 4 bilety

Podobnie jak PPV, również bilety na Wotore 4 będzie można zakupić od 10 grudnia. Wówczas przekonamy się między innymi, jaka liczba wejściówek i w jakiej cenie będą dostępne bilety Wotore 4.

Wotore 4 konferencja

To, kiedy odbędzie się Wotore 4 konferencja, jak na razie pozostaje niewiadomą. Być może będzie to właśnie 10 grudnia, czyli termin, kiedy ruszy sprzedaż PPV i biletów na Wotore 4.

Wotore 4 ważenie

Wotore 4 ważenie, czyli wszystko wskazuje na to, że dojdzie do niego 20 stycznia - na dzień przed galą. Najczęściej ważenie odbywa się bowiem właśnie dzień przed wydarzeniem. Być może w tym przypadku będzie to połączone z losowaniem Wotore 4 drabinki turnieju.

Wotore 4 komentatorzy

To, kto skomentuje Wotore 4, wyjaśniło się na kilka dni przed wydarzeniem. Będą to Łukasz "Juras" Jurkowski i Filip Błachut.

Kto na Wotore 4?

To, kto zawalczy na Wotore 4, pomału jest odkrywane przez organizatorów. Znamy zarówno bohaterów walki wieczoru, jak i niektórych z uczestników turnieju Wotore 4.

Walki Wotore 4

Walki Wotore 4, czyli... zmiany! Przypomnijmy - Wotore to pierwsza organizacja w naszym kraju, która zaproponowała kibicom walki na gołe pięści. Niestety - ze względu na niezbyt udany start i niezadowolenie fanów wynikające między innymi z kiepsko dobranej areny walk czy zasad, organizacja nie rozpoczęła swojej działalności w najlepszym stylu. Co prawda podczas kolejnych wydarzeń wyciągnięto wnioski i nieco zmieniono zasady, jednak łatka przypięta od początku została. Tym razem szefowie Wotore zapowiadają spore zmiany:

"Czas trwania walki: Aby walki były jeszcze bardziej widowiskowe, zdecydowaliśmy, że pojedynki na Wotore 4 odbywać się będą na dystansie 3 rund, z czego pierwsze dwie będą trwały 3 minuty, a ostatnia bez limitu czasowego. Dozwolone techniki: Podczas Wotore 4 wprowadzimy kolejne dozwolone techniki! W trakcie walki zawodnicy będą mogli stosować wszystkie kopnięcia, kiedy przeciwnik będzie w parterze. Obok łokci i uderzeń głową daje to pełny wachlarz możliwości! Emocje gwarantowane!" - napisano na oficjalnej stronie wydarzenia.

Wygląda więc na to, że walki Wotore 4 będą znacznie bardziej widowiskowe i krwawe, niż miało to miejsce dotychczas. Czekamy na efekty!

Zawodnicy Wotore 4

Zawodnicy Wotore 4, czyli kto zawalczy na gali? W przeszłości swoje pojedynki pod szyldem tej organizacji toczył między innymi Michał Pasternak, który został pierwszym mistrzem w historii Wotore. Jak się okazało, właśnie popularny Wampir będzie bohaterem walki wieczoru Wotore 4.

Bukmacher Wotore 4

To, jaki bukmacher wystawi kursy na Wotore 4, jak na razie nie jest jasne. Czekamy na ogłoszenie pojedynków i wówczas zapewne organizacja ogłosi, gdzie można typować Wotore 4.

Zobacz także - typy na Wotore.

Kursy Wotore 4

Kursy na Wotore 4 będą więc dostępne wówczas, kiedy dowiemy się, jaki bukmacher będzie współpracował z organizacją.

Typy Wotore 4

A gdy dowiemy się, na stronie jakiej firmy kursy Wotore 4 będą dostępne do gry, wówczas typy na Wotore 4 będą możliwe do obstawienia. Jeszcze niewiele wiadomo, więc kolejne karty zapewne będą odsłaniane w najbliższych tygodniach.

Wotore 4 turniej

Turniej Wotore 4 będzie głównym wydarzeniem czwartej edycji gali. Organizatorzy zapewne przygotują również tak zwane super fighty, jednak turniej wzbudza zawsze najwięcej emocji. Drabinka turnieju Wotore 4 - czekamy na pierwsze nazwiska!

Karta walk Wotore 4


Jaki jest termin Wotore 4?
Wotore 4 odbędzie się 21 stycznia 2022 roku.
Gdzie odbędzie się Wotore 4?
Lokalizacja Wotore 4 to Katowice.