Kilka dni temu doszło do wypadku, w którym nietrzeźwy kierowca potrącił młodą dziewczynę na pasach. Jak nieoficjalnie ustalił reporter "Faktu" - za kierownicą siedział zawodnik Clout MMA, Denis L.

Pijany kierowca potrącił kobietę na pasach

W środę, 3 kwietnia w nocy Denis wjechał w kobietę przechodzącą przez pasy. Poturbowana dziewczyna trafiła do szpitala, a kierowcę od razu zabrano na komendę. Co więcej, policja natychmiastowo zabrała prawo jazdy Denisa.

Miałam zielone światło. Ten samochód pojawił się nagle, jak weszłam na pasy. Uderzył we mnie tak, że poczułam to na całym ciele. Wpadłam na maskę, a potem wylądowałam na ulicy. Byłam w szoku. Pamiętam, że próbowałam go zatrzymać, bo zaraz po tym, jak mnie potrącił, jego samochód jeszcze jechał.

Z rozmowy z poszkodowaną wynika, że Denis L. próbował ją przekupić. Dobrze wiedział, że jest nietrzeźwy. Posiadał on około 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, a dozwolona ilość we krwi kierowcy to 0,2 promila.

Potem wyszedł do mnie, jak siedziałam na chodniku i zaczął mnie prosić, żebym nie wzywała policji, bo jest dziabnięty i będzie miał problemy. Próbował mnie przekupić pieniędzmi. Mówił, że zapłaci mi więcej, niż dostanę z ubezpieczenia. Nie chciałam z nim rozmawiać. Wszystko mnie bolało.

Świadkowie wezwali pogotowie ratunkowe oraz policję. Kobieta na szczęście przeżyła, lecz posiada skręconą nogę, jest cała poobijana i ledwo chodzi o kulach. Aktualnie jeszcze nie wiadomo, jaka kara mu grozi.