Dawid Załęcki, ojciec Denisa Załęckiego, dał się namówić na walkę w organizacji typu freak fight! Co wiadomo o tacie gwiazdy High League?

Kim jest Dawid Załęcki?

Kim jest Dawid Załęcki? Kto to Dawid Załęcki? Takie pytania z pewnością mogli sobie zadać kibice śledzący organizację High League, gdy federacja ogłosiła, że mężczyzna zawalczy na trzeciej gali High League. W skrócie jest to... ojciec Denisa Załęckiego. Mężczyzna w przeszłości kilkukrotnie brał udział w różnego rodzaju "akcjach" związanych z jego synem.

Jak się okazało, podobnie jak on trenuje sporty walki i choć początkowo niechętnie podchodził do pomysłu stoczenia walki w organizacji typu freak fight, ostatecznie dał się namówić federacji High League i podpisał kontrakt.

Dawid Załęcki wiek

Ile lat ma ojciec Denisa Załęckiego? W jednym z wywiadów przyznał, że ma 45 lata, więc urodził się prawdopodobnie w 1976 lub 1977 roku.

 

Dawid Załęcki wzrost

Wzrost Dawida Załęckiego został podany przed debiutem mężczyzny w High League. Jak się okazało, są to 184 centymetry.

Dawid Załęcki waga

Waga Dawida Załęckiego to kategoria ciężka. Tego, ile dokładnie waży ojciec Denisa Załęckiego, dowiedzieliśmy się dzień przed galą High League 5, kiedy odbyła się ceremonia ważenia przed wydarzeniem. Załęcki wniósł na wagę 98 kilogramów.

Dawid Załęcki pseudonim

Pseudonim ojca Dawida Załęckiego to Crazy. Jak przyznał w wywiadzie dla kanału FanSportuTV, wiele lat temu wymyślili go jego koledzy i tak zostało po dziś dzień.

Dawid Załęcki MMA

Czy Dawid Załęcki trenuje MMA? Mężczyzna od lat trenuje sporty uderzane, jednak nic nie wiadomo na temat jego ewentualnych treningów MMA. Jego debiutancki pojedynek w High League odbył się na zasadach kickboxingu.

Dawid Załęcki rekord

Dawid "Crazy" Załęcki do tej pory stoczył 2 pojedynki w formule K-1.

Rekord K-1: 2-0-0

Przeciwnik

RezultatFormuła

Wydarzenie

Mateusz „Don Diego” Kubiszyn

?K-1

High League 6, 18.03.2023

Vaso Bakočević

Wygrana, TKO, runda IK-1High League 5, 10.12.2022
Alan „Braveheart” KwiecińskiWygrana, TKO, runda IK-1

High League 3, 04.06.2022

Dawid Załęcki High League

Ojciec Denisa Załęckiego debiutancką walkę stoczył w organizacji High League. Jak się okazało pod koniec maja 2022 roku, mężczyzna związał się kontraktem właśnie z tą federacją. Angaż Dawida Załęckiego odbił się w sieci ogromnym echem i spotkał się z wielkim zainteresowaniem, gdyż wszystko wskazywało na to, że mężczyzna ostatecznie nie da się namówić na walkę.

Zobacz także - obstawianie High League

Dawid Załęcki walka

Walka ojca Denisa Załęckiego odbyła się na gali High League 3. Jego rywalem był... Alan Kwieciński, były rywal Denisa Załęckiego. Alan i syn Dawida Załęckiego zmierzyli się na gali High League 2 i górą okazał się zawodnik z Torunia, wygrywając jednogłośną decyzją sędziów.

Zarówno przed walką, jak i po pojedynku między panami dochodziło do różnego rodzaju medialnych przepychanek. Jak się okazało, federacja High League podłapała pomysł i zestawiła pojedynek ojciec Denisa Załęckiego vs Alan Kwieciński w formule K-1 w legendarnych już piąstkówkach.

Załęcki pokonał Kwiecińskiego już w pierwszej rundzie, trzykrotnie posyłając na deski Alanika.

Dawid Załęcki vs Vaso Bakocevic

Na gali High League 5 Dawid Załęcki zmierzył się z doświadczonym zawodnikiem MMA i pięściarzem, Vaso Bakoceviciem. Pomiędzy zawodnikami nie było złej krwi, a bukmacherzy nie widzieli w tym pojedynku wyraźnego faworyta. Ojciec Denisa bez problemów poradził sobie z czarnogórskim zawodnikiem już w pierwszej rundzie, demolując go silnymi ciosami, po których upadł na matę. Przy upadku doznał kontuzji nogi i sędzia był zmuszony przerwać walkę.

Dawid Załęcki vs Don Diego

Na gali High League 6 dojdzie do pojedynku Dawid Załęcki vs Don Diego. Będzie to starcie czołowego zawodnika organizacji Gromda, z ojcem swojego byłego przeciwnika "Bad Boya". Walka została zakontraktowana w formule K-1, w małych rękawicach.

Kto wygrał walkę Don Diego vs Dawid Załęcki na High League 6?

Dawid Załęcki syn

Synem Dawida Załęckiego jest nie kto inny, jak Denis Załęcki - jeden z gwiazdorów organizacji High League. "Crazy" właśnie dzięki synowi przebił się do szeroko pojętego mainstreamu, choć niechętnie udzielał wywiadów i wypowiadał się w mediach.

Dawid Załęcki Instagram

Ojciec Denisa nie udzielał się w mediach społecznościowych... do momentu walki. Przy okazji ogłoszenia jego pojedynku na High League, ojciec Denisa Załęckiego założył Instagrama, gdzie można znaleźć go pod nazwą @dawid.crazy.zalecki.


Z czego znany jest Dawid Załęcki?
Dawid Załęcki jest ojcem Denisa Załęckiego, popularnego zawodnika High League.
Ile lat ma Dawid Załęcki?
Ojciec Denisa Załęckiego ma 45 lat.