Kieras, a tak naprawdę Maciej Bandurski niedawno dołączył do karty walk FAME MMA 22. Po latach brania udziału w przygotowaniach innych, już w sierpniu sam wejdzie do klatki. Sprawdź wszystkie informacje o tym zawodniku!

Kim jest Kieras?

Kieras jest trenerem personalnym, a także należy do sztabu trenerskiego całej ekipy Bungee. Co więcej, Maciej może być znany jako ojciec Bandury, z którym często pokazuje się w social mediach.

Kieras imię i nazwisko

Jak tak naprawdę nazywa się Kieras? Jego imię i nazwisko brzmi Maciej Bandurski.

Kieras wiek

Dokładny wiek Kierasa nie jest jeszcze znany, lecz ma on około 55 lat.

Kieras wzrost

Wzrost Macieja Bandurskiego to około 185 centymetrów.

Kieras waga

Wagę Kierasa poznamy podczas oficjalnego ważenia przed galą FAME MMA 22.

Kieras walki

Pierwsza walka Kierasa będzie miała miejsce na FAME MMA 22. Maciej do tej pory zajmował się jedynie przygotowaniami pozostałych członków Bungee.

Kieras rekord

Jaki jest rekord Kierasa? Jego bilans aktualnie jest pusty, lecz zmieni się to po walce na FAME 22.

Rekord: 0-0

Kieras FAME MMA

Maciej Bandurski zadebiutuje na gali FAME MMA 22, która będzie miała miejsce na stadionie PGE Narodowym. Pojedynek odbędzie się w boksie, a jego przeciwnik zostanie ogłoszony już niedługo.

Kieras Bandura

Wiele osób może kojarzyć Macieja Bandurskiego jako ojca Bandury. Co więcej, Kieras znajdował się w narożniku podczas każdej walki swojego syna, a także innych członków Bungee.

Kieras boks

Kieras jest nie tylko trenerem personalnym, ale także instruktorem boksu. Nikogo nie powinno dziwić, że jego pojedynek na FAME 22 również odbędzie się w tej formule.

Kieras Instagram

Macieja można znaleźć na Instagramie pod nickiem @kierosport_trenerpersonalny, gdzie obserwuje go ponad 71 tysięcy użytkowników.


Czy Kieras zawalczy na FAME MMA?
Tak, debiut Kierasa będzie miał miejsce 31 sierpnia na FAME 22.
Z kim walczy Kieras?
Przeciwnik Kierasa zostanie ogłoszony wkrótce.