Bandura to kolejny popularny twórca internetowy, który został zakontraktowany przez organizację FAME MMA. Co o nim wiadomo?

Kim jest Bandura?

Kim jest Bandura? Kto to Bandura? Gdy federacja FAME MMA ogłosiła angaż popularnego twórcy internetowego, z pewnością wielu obserwatorów mogło zadać sobie tego typu pytania. Bandura jest obecny na wielu platformach. Prowadzi on kanał na YouTube o nazwie "Bungee". Prowadzi on także streamy na platformie Twitch. Jest on również członkiem grupy YFL oraz współzałożycielem marki Crackhouse.

Zobacz także – typy na FAME MMA

Bandura imię i nazwisko

Jak nazywa się Bandura? Imię i nazwisko mężczyzny to Patryk Bandurski.

Bandura wiek

Ile lat ma Bandura? W internecie trudno znaleźć dokładną datę urodzin Patryka Bandurskiego. Wiadomo jednak, że streamer ma 30 lat.

Bandura wzrost

Wzrost Bandury poznamy przy okazji jego debiutu w FAME MMA, do którego dojdzie na gali z numerem 16. Ta informacja będzie dostępna na oficjalnej stronie FAME MMA.

Bandura waga

Podobnie jak wzrost, przybliżoną wagę Bandury poznamy za pośrednictwem oficjalnej strony FAME MMA. Ile dokładnie będzie ważył zawodnik przed walką dowiemy się na oficjalnym ważeniu, które odbędzie się 4 listopada 2022 roku.

Bandura Twitch

Bandura na Twitchu należy do najpopularniejszych twórców. Jego kanał nosi nazwę BanduraCartel. Posiada na nim już 163 tysiące obserwujących. Na Twitchu Bandurski zasłynął głównie dzięki streamom IRL, czyli odbywającym się w realnym życiu.

Bandura YouTube

Piotr Bandurski publikuje również treści na platformie YouTube. Razem z innym popularnym twórcą, Dzinoldem, prowadzi kanał o nazwie "Bungee". Zebrał on już ponad 200 tysięcy subskrybcji, a filmy na nim opublikowane zgromadziły prawie 4,5 miliona wyświetleń. Został on założony 7 lipca 2022 roku.

Bandura FAME MMA

20 września FAME MMA ogłosiło Bandurę jako swojego nowego zawodnika. Do jego debiutu dojdzie na gali FAME MMA 16. O debiucie Patryka Bandurskiego w klatce mówiło się już od dłuższego czasu. Ostatecznie swój pierwszy występ zanotuje w Gliwicach 5 listopada 2022 roku.

Bandura walka

Na razie nie wiadomo kto będzie pierwszym przeciwnikiem Bandury. Mówi się, że Patryk Bandurski posiada dość wysokie umiejętności jak na freak fightera, więc można się spodziewać, że jego rywal również nie będzie laikiem.

Bandura Boks Stop

Bandura Boks Stop to jedno z częściej wyszukiwanych powiedzeń w internecie. Zapoczątkował je właśnie Bandura podczas swoich streamów na platformie Twitch. Trend ten polega na krzyczeniu tych słów bez okazji w losowych miejscach publicznych.

Bandura Twitter

Piotr Bandurski jest obecny na Twitterze. Jego konto można znaleźć pod nazwą @BanduraCartel. Do tej pory zawodnik FAME MMA zgromadził na nim blisko 50 tysięcy obserwujących.

Wynik walki Bandura vs Alan Kwieciński

Bandura Instagram

Bandura prowadzi również konto na Instagramie. Streamera można tam znaleźć pod nickiem bandura_cartel. Jego poczynania na tym portalu obserwuje ponad 130 tysięcy użytkowników.


Jak nazywa się Bandura?
Imię i nazwisko Bandury to Patryk Bandurski.
Z czego znany jest Bandura?
Bandura głównie znany jest ze streamów na platformie Twitch oraz prowadzenia kanału na YouTube.