Bandura to kolejny popularny twórca internetowy, który został zakontraktowany przez organizację FAME MMA. Ostatnie starcie z jego udziałem znalazło się na karcie walk FAME MMA 21. Co o nim wiadomo?

Kim jest Bandura?

Bandura to streamer należący do grupy "Bungee". Streamuje on na platformie Twitch. Od 2022 roku jest zawodnikiem organizacji FAME MMA. Warto również wspomnieć, że Bandura jest członkiem grupy YFL oraz współzałożycielem marki Crackhouse.

Bandura imię i nazwisko

Jak nazywa się Bandura? Imię i nazwisko mężczyzny to Patryk Bandurski.

Bandura wiek

Ile lat ma Bandura? W internecie trudno znaleźć dokładną datę urodzin Patryka Bandurskiego. Wiadomo jednak, że streamer ma 31 lat.

Bandura wzrost

Wzrost Bandury poznaliśmy przy okazji jego debiutu w FAME MMA. Patryk Bandurski ma 187 centymetrów wzrostu.

Bandura waga

Podobnie jak wzrost, przybliżoną wagę Bandury poznaliśmy dzięki walkom Bandurskiego. Mężczyzna waży około 105 kilogramów.

Bandura rekord

Aktualnie Bandura nie może pochwalić się okazałym rekordem. Patryk Bandurski stoczył bowiem zaledwie trzy walki.

Rekord Boks (w małych rękawicach): 2-0
Rekord Boks: 0-1

Bandura FAME MMA

20 września 2022 roku FAME MMA ogłosiło Bandurę jako swojego nowego zawodnika. Do jego debiutu doszło na gali FAME MMA 16. O debiucie Patryka Bandurskiego w klatce mówiło się już od dłuższego czasu. Ostatecznie swój pierwszy występ zanotował w Gliwicach 5 listopada 2022 roku.

Bandura vs Alan Kwieciński

W swojej debiutanckiej walce Bandura zmierzył się z Alanem Kwieciński. Pojedynek ten odbył się na zasadach boksu w małych rękawicach. Obaj zawodnicy mieli w tej walce swoje momenty, jednak ostatecznie wygrał Bandura przez jednogłośną decyzję sędziów.

Bandura vs Szeliga

Na gali FAME MMA Reborn, która odbyła się 9 grudnia w Atlas Arenie w Łodzi, doszło do starcia Bandury z Szeligą. Pojedynek ten był niezwykle zacięty, jednak przez większość starcia lepiej prezentował się Bandura. Ostatecznie wygrał on przez jednogłośną decyzję sędziów.

Bandura Adamek

10 lutego 2022 roku ogłoszono walkę Bandury w walce wieczoru FAME MMA 21. Od razu zaczęły się przypuszczenia, że to właśnie pięściarz Tomasz Adamek zawalczy z Bandurą. Te informacje potwierdziły się 11 marca. Walka Bandura vs Adamek odbyła się 18 maja 2024 roku podczas gali FAME MMA 21 w Gliwicach.

Starcie to potrwało pełen dystans, czyli trzy rundy. Bandura był jednak kilkukrotnie liczony i wyraźnie odstawał umiejętnościami od Tomasza Adamka. 47-latek wygrał przez jednogłośną decyzję sędziów.

Bandura Twitch

Bandura na Twitchu należy do najpopularniejszych twórców. Jego kanał nosi nazwę BanduraCartel. Posiada na nim już 500 tysiący obserwujących. Na Twitchu Bandurski zasłynął głównie dzięki streamom IRL, czyli odbywającym się w realnym życiu.

Bandura Boks Stop

Bandura Boks Stop to jedno z częściej wyszukiwanych powiedzeń w internecie. Zapoczątkował je właśnie Bandura podczas swoich streamów na platformie Twitch. Trend ten polega na krzyczeniu tych słów bez okazji w losowych miejscach publicznych.

Bandura YouTube

Piotr Bandurski publikuje również treści na platformie YouTube. Razem z innym popularnym twórcą, Dzinoldem, prowadzi kanał o nazwie "Bungee". Zebrał on już ponad 1,2 miliona subskrypcji, a filmy na nim opublikowane zgromadziły prawie 170 milionów wyświetleń. Został on założony 7 lipca 2022 roku.

Bandura Twitter

Piotr Bandurski jest obecny na Twitterze. Jego konto można znaleźć pod nazwą @BanduraCartel. Do tej pory zawodnik FAME MMA zgromadził na nim blisko 220 tysięcy obserwujących.

Bandura Instagram

Bandura prowadzi również konto na Instagramie. Streamera można tam znaleźć pod nickiem @bandura_cartel. Jego poczynania na tym portalu obserwuje ponad 600 tysięcy użytkowników.


Jak nazywa się Bandura?
Imię i nazwisko Bandury to Patryk Bandurski.
Z czego znany jest Bandura?
Bandura głównie znany jest ze streamów na platformie Twitch oraz prowadzenia kanału na YouTube.