Dzinold to kolejny popularny streamer Twitch.TV, który dołączył do organizacji FAME MMA. Kim jest Dzinold? Ile lat ma Dzinold? Jak nazywa się Dzinold? Czy Dzinold ma dziewczynę? Wszystkiego dowiesz się w tym artykule!

Dzinold imię i nazwisko

Jak nazywa się Dzinold? Jak Dzinold ma na imię? Imię i nazwisko streamera to Dawid Rzeźnik.

Kim jest Dzinold?

Kim jest Dzinold? Kto to Dzinold? W momencie ogłoszenia przez federację FAME MMA angażu popularnego streamera i twórcy internetowego, z pewnością wiele osób mogło zadać sobie tego typu pytania. Dzinold jest obecny głównie na platformie Twitch.TV, która znana jest miłośnikom gier komputerowych. Swoją przygodę ze streamingiem rozpoczął w 2020 roku. W ponad dwa lata udało mu się zgromadzić ponad 195 tys. followersów, a jego średnia widzów na transmisjach to około 2000. Na jego Instagramie można także znaleźć informację, że jest on podwykonawcą Amazona.

Dzinold wiek

Ile lat ma Dzinold? W Internecie ciężko znaleźć informację na ten temat, jednak po jednym z jego wpisów na Instagramie można wywnioskować, że ma 25 lat.

Dzinold wzrost

Wzrost Dawida "Dzinolda" Rzeźnika poznaliśmy na pierwszej konferencji FAME MMA 16. Rzeźnik przyznał się, że ma 190 centymetrów wzrostu.

Dzinold waga

Dawid "MrDzinold" Rzeźnik waży 97,7 kilogramów.

Dzinold rekord

Dawid "Dzinold" Rzeźnik do tej pory stoczył tylko jedną walkę w MMA.

Bilans MMA: 1-0
Bilans K-1: 1-0

Dzinold Twitch

Popularność Dzinolda na platformie Twitch.TV mocno wzrosła w 2022 roku. Jest on w tej chwili jednym z najbardziej rozpoznawalnych streamerów. Jego kanał nosi nazwę MrDzinold. Posiada na nim już blisko 200 tysięcy obserwujących. Na Twitchu zabłysnął głównie ze swojego poczucia humoru. Na jego transmisjach pojawiają się przede wszystkim pogawędki z widzami oraz gry takie jak: CS:GO, GTA 5, Fortnite, Fall Guys, FIFA. Największą liczbę widzów przyciągają jego streamy IRL, na których potrafi zgromadzić nawet ponad 5 tys. osób.

Dzinold FAME MMA

21 września FAME MMA ogłosiło Dzinolda jako swojego nowego zawodnika. Do jego debiutu dojdzie na gali FAME MMA 16. O debiucie Dawida Rzeźnika w klatce mówiło się już od dłuższego czasu. Ostatecznie swój pierwszy występ zanotował w Gliwicach 5 listopada 2022 roku.

Dzinold vs Szymool

Początkowo nie wiadomo było kto będzie pierwszym rywalem Dzinolda. Jego przeciwnika poznaliśmy jednak na pierwszej konferencji FAME MMA 16. Dzinold zawalczył ze znanym streamerem z Twitcha i YouTuba - Szymoolem. Obaj panowie wytrwali pełen dystans, czyli 3 rundy. Ostatecznie zwycięsko wyszedł z tego Dzinold, który wygrał przez jednogłośną decyzję sędziów.

Dzinold vs Pasut

Na gali FAME MMA 18 Dzinold drugi raz w swoim życiu wejdzie do klatki, by zmierzyć się z Robertem "Sutonator" Pasutem. Do tego pojedynku miało w ogóle nie dojść, gdyż Pasut miał się bić z Wacławem "WacToja" Osieckim. Ten jednak zrezygnował z powodu kontuzji. Za jego miejsce bez wahania wszedł Rzeźnik. Walka została zakontraktowana w formule K-1, w małych rękawicach.

Kto wygrał walkę Dzinold vs Pasut na FAME MMA 18?

Dzinold i Bandura

Dawid Rzeźnik i Patryk Bandurski to bardzo dobrzy kumple. Ich wspólne transmisje na platformie Twitch zawsze przyciągają mnóstwo widzów. Nic dziwnego, że federacja FAME MMA zakontraktowała także Bandurę jako zawodnika, który wystąpi w oktagonie na 16. edycji gali.

Zobacz: kim jest Bandura?

Dzinold YFL

Dawid "Dzinold" Rzeźnik jest jednym z członków ekipy YFL, czyli streamerskiej grupy z Twitcha, do której oprócz niego należy również Young Multi, Merghani, Mork oraz wspomniany wcześniej Bandura.

Dzinold YouTube

Dzinold i Bandura założyli niedawno wspólny kanał o nazwie "Bungee". Filmy tam wrzucane robią bardzo dobre wyświetlenia, a sam content doceniło już ponad 360 tys. subskrybentów. Warto dodać, że nazwa kanału powstałą w związku z połączeniem pseudonimów Patryka "Bandura" Bandurskiego i Dawida "Dzinold" Rzeźnika.

Dzinold dziewczyna

Nie za wiele wiadomo o życiu prywatnym Dawida Rzeźnika i na wiele pytań ciężko znaleźć odpowiedź. Wiadomo jednak, że Dzinold ma dziewczynę i jest to Agata Bajor. Możną ją znaleźć na Instagramie pod nazwą @abayour.

Dzinold łysina

Wiele osób nieznających Dzinolda może się zastanawiać, czy dręczy go jakaś choroba ze względu na brak włosów na jego głowie oraz niekiedy nie najlepszą kondycję skóry. Sam Dzinold pytany o potencjalną chorobę stanowczo neguje i ucina szybko temat.

Dzinold Instagram

Dzinold prowadzi również konto na Instagramie. Streamera można tam znaleźć pod nickiem mrdzinold. Jego poczynania i zamiłowanie do motoryzacji i koszykówki na tym portalu obserwuje ponad 360 tys. użytkowników.


Jak nazywa się Dzinold?
Imię i nazwisko Dzinolda to Dawid Rzeźnik.
Z czego znany jest Dzinold?
Dzinold głównie znany jest ze streamów na platformie Twitch.TV oraz prowadzenia konta na Instagramie.