Robert Pasut to kolejny z popularnych twórców internetowych, który postanowił spróbować swoich sił w MMA w pojedynku typu freak fight. Co wiadomo o 1/3 składu AbstrachujeTV?

Kto to Robert Pasut?

Kto to Robert Pasut? Kim jest Robert Pasut? Widzowie młodszego pokolenia, którzy włączyli pierwszą konferencję FAME MMA w 2022 roku, mogli zadawać sobie to pytanie, gdy okazało się, że Pasut podpisał kontrakt z największą polską organizacją MMA, jeśli chodzi o walki freakfightowe. Pasut to jeden z trzech założycieli kanału AbstrachujeTV, swego czasu przez lata najpopularniejszego kanału na polskim YouTube.

Robert Pasut pochodzenie

Skąd pochodzi Robert Pasut? Mężczyzna pochodzi z Warszawy i w tym mieście mieszka po dziś dzień.

Robert Pasut wiek

Ile lata ma Robert Pasut? Jaka jest jego data urodzenia? Jeśli chodzi o wiek, Robert Pasut urodził się w 1987 roku.

Robert Pasut wzrost

Wzrost Pasuta nie jest do końca znany, jednak można wywnioskować, że mężczyzna jest dość wysoki. Dokładne parametry, jeśli chodzi o tego typu informacje, z pewnością poznamy przy okazji jego debiutu w FAME MMA.

 

 

Robert Pasut waga

Również waga Pasuta pozostaje na ten moment niewiadomą. Konkrety poznamy dzień przed galą FAME MMA 13, czyli podczas oficjalnej ceremonii ważenia przed pierwszą galą spod tego szyldu w 2022 roku.

Robert Pasut Abstrachuje

AbstrachujeTV, czyli projekt, który odmienił życie Pasuta. Pod koniec 2012 roku trójka kolegów – Robert Pasut, Rafał Masny i Cezary Jóźwik założyli kanał pod tą nazwą na YouTube. Projekt okazał się ogromnym sukcesem, a kanał stał się numerem jeden na polskim YouTube. Zgromadził ponad trzy miliony subskrypcji, a kolejne filmy zyskiwały wielomilionowe wyświetlenia.

Panowie założyli również spółkę, zajmując się tworzeniem i promowaniem innych twórców, mieli też między innymi popularny klub w centrum Warszawy. Z czasem jednak moda na Abstrachuje przeminęła, a ich nagrania na YouTube cieszyły się coraz mniejszym zainteresowaniem. W 2021 roku Masny odszedł z kanału, a format stał się znacznie mniej „profesjonalny”, czyli taki, jaki był przed laty. Pasut i Jóźwik sprzedali swoje udziały w firmie, którą założyli.

Robert Pasut FAME MMA

Można więc powiedzieć, że Abstrachuje na swój sposób upadło. Szansą na odbudowanie się dla Pasuta z pewnością będzie dalsze tworzenie na YouTube, ale także walka na FAME MMA. O jego ewentualnym występie na jednej z gal mówiło się od samego początku istnienia organizacji, gdyż Pasut regularnie był gościem na kolejnych wydarzeniach. Jak się okazało, na debiut Pasuta w FAME MMA musieliśmy poczekać aż do 2022 roku. Jego angaż ogłoszono na pierwszej konferencji FAME MMA w tym roku, a występ znanego twórcy zaplanowano na galę FAME MMA 13.

Robert Pasut walka

Na FAME MMA 13 zaplanowana została bowiem walka Robert Pasut vs Japczan. Dla obu zawodników był to debiut w FAME MMA, jednak Japczan bił się już wcześniej na pierwszej gali High League, pokonując Piotra „Bonusa BGC” Witczaka. Dla Pasuta walka na FAME MMA 13 była zarówno debiutem w FAME MMA, jak i MMA ogólnie, gdyż wcześniej nie miał okazji rywalizować w formule sportów walki.

Zobacz także – typy na FAME MMA

Jak się okazało, Pasut zaprezentował się w klatce naprawdę dobrze i wygrał już w pierwszej rundzie, rozbijając Japczana ciosami w parterze.

Robert Pasut MMA

Robert Pasut do debiutu w MMA przygotowuje się w warszawskim klubie Uniq Fight Club pod okiem trenera Przemysława Szyszki. Dla Pasuta to początki w MMA. Jak przyznał, wcześniej nie miał nawet okazji zbyt wiele razy bić się w życiu.

Robert Pasut zarobki

Robert Pasut zarobki, czyli na ten temat oczywiście nie wiadomo zbyt wiele. Słuchając jednak wywiadów z mężczyzną, wychodzi na to, że znaczną część tego, co zarobił będąc na szczycie, najzwyczajniej w świecie wydał i źle zainwestował. Zarobki Pasuta na FAME MMA z pewnością będą jednak bardzo dobre, ponieważ wciąż jest niezwykle rozpoznawalną postacią w świecie internetu, która przyciągnie przed odbiorniki nieco starsze grono odbiorców.

Robert Pasut partnerka

Czy Robert Pasut ma dziewczynę? Tak, partnerka Pasuta to Wiktoria, którą na Instagramie można znaleźć pod nazwą „wiksawiktoria”. Kobieta jest również początkującą youtuberką – jej kanał nazywa się „wiksawiktoriaVLOG”.

Robert Pasut Instagram

Z kolei konto Pasuta na Instagramie to „pasutabstra”. Jego profil obserwuje ponad ćwierć miliona użytkowników Instagrama.

Zwiń
Z czego znany jest Robert Pasut? Mężczyzna to popularny twórca internetowy, współzałożyciel kanału AbstrachujeTV. Ile lat ma Robert Pasut? Mężczyzna urodził się w 1987 roku.