Jakub Piotrowicz, znany w sieci jako Japczan, to kolejny twórca walczący w MMA. Debiutował w federacji High League, a następnie bił się w FAME MMA. Kim jest Japczan? Poznaj najważniejsze informacje dotyczące nowego nabytku federacji Lexy, który miał wystąpić na Clout MMA 2.

Kim jest Japczan?

Kim jest Japczan? Jeśli ktoś jednak śledzi szeroko pojęty streaming w sieci, z pewnością doskonale wie, kto to Japczan. Jest to jeden z najpopularniejszych polskich streamerów, który transmituje na platformie Twitch między innymi streamy, podczas których gra w gry komputerowe. Na kolejnej gali Clout MMA ma zmierzyć się z Holakiem.

Japczan imię i nazwisko

Japczan to oczywiście pseudonim internetowy popularnego twórcy. Jeśli chodzi o imię i nazwisko, Japczan nazywa się Jakub Piotrowicz.

Japczan wiek

Wielu fanów z pewnością interesuje to, ile Japczan ma lat. Mężczyzna ma 27 lat.

Japczan waga

Piotrowicz waży około 115 kilogramów.

Japczan wzrost

Streamer mierzy 193 centymetrów wzrostu.

Japczan rekord

Mężczyzna aktualnie ma za sobą dwie stoczone walki. Jego rekord wynosi zatem 1-1.

Rekord MMA: 1-1

Japczan Twitch

Japczan Twitch, czyli jeden z najpopularniejszych polskich streamerów. Jego transmisje na tym portalu na profilu „Japczan” regularnie na żywo oglądało tysiące widzów. Niestety został on zbanowany i stracił opcję korzystania z tej platformy w taki sposób jak dotychczas.

Japczan ban

Latem 2022 roku fanów Japczana obiegła smutna wiadomość. Platforma Twitch postanowiła zbanować twórcę. Początkowo nie wiadomo było, za co bana dostał Japczan. Spekulowano, że chodziło o dramę z szachistą xntentacionem.

Ostatecznie sam zbanowany postanowił szerzej opowiedzieć podczas wywiadu z Mateuszem Kaniowskim. Można się z niego dowiedzieć, że permanentny ban dotyczy gróźb karalnych wystosowanych na transmisji w stronę "Holaka".

Japczan stream

Japczan stream po banie na Twitchu jest więc głównie dostępny na YouTubue lub nowej platformie Kick. Jego transmisje cieszą się sporym zainteresowaniem. Gdy ogłoszono jego pojedynek na High League, streama na jego kanale oglądało na żywo kilkanaście tysięcy widzów.

Japczan Walka

Wszystko zaczęło się przy okazji pierwszej gali High League. Zanim ogłoszono jego debiut na High League, mężczyzna wrzucał na swoje media społecznościowe zdjęcia czy nagrania z treningów, więc ewidentnie było widać, że lada chwila coś urodzi się z połączenia Japczan.

Zawodnik zadebiutował w walce z Bonusem BGC, którego udało mu się pokonać. Następnie pojawił się na gali Fame MMA 13, gdzie stoczył niekorzystne dla siebie starcie z Robertem Pasutem. Teraz wystąpi na gali Clout MMA 2, gdzie jego rywalem będzie Jakub Holak.

Japczan High League

Japczan High League – to właśnie w tej organizacji swój debiutancki pojedynek w sportach walki zanotował Piotrowicz. Jego walkę ogłoszono w połowie lipca 2021 roku i odbiła się ona szerokim echem. Co ciekawe już kilka godzin przed ogłoszeniem internauci dowiedzieli się, że Japczan będzie walczył. Wszystko ze względu na to, że High League wstawiło przyciemnioną grafikę z sylwetkami Japczana i jego przeciwnika, które – jak się okazało – wystarczyło rozświetlić, żeby otrzymać faktyczne postaci. Jedną z nich był Japczan.

Japczan vs Bonus BGC

Japczan vs Bonus BGC, czyli... tego nikt się nie spodziewał! Właśnie Piotr Witczak był przeciwnikiem Japczana w jego debiucie. Do walki Bonus BGC vs Japczan doszło na pierwszej w historii organizacji High League. Finalnie udało mu się osiągnąć zwycięstwo po przewalczeniu całego dystansu przez jednogłośną decyzję sędziów.

Japczan High League 7

Podczas gali High League 7 Japczan miał w turnieju Grand Prix, w którym miało wziąć udział ośmiu zawodników, w tym np. Marcin Najman, Jacek Murański czy Daro Lew. Do gali jednak nie doszło ze względu na zawieszenie działalności organizacji.

Japczan FAME MMA

Swój drugi pojedynek w MMA Japczan stoczył w konkurencyjnej organizacji. Na początku 2022 roku okazało się bowiem, że Japczan dołączył do FAME MMA. Jego rywalem w debiucie w tej organizacji był Robert Pasut, znany z kanału Abstrachuje na YouTube.

Jak się okazało, debiut w nowej organizacji nie okazał się dla Japczana udany, gdyż przegrał on już w pierwszej rundzie po ciosach w parterze.

Japczan - Clout MMA

Po wystąpieniu w dwóch topowych federacjach czas na 3 organizację, która również zalicza się do tych najpopularniejszych. Już w sobotę 28 października zobaczymy starcie Japczana z Holakiem podczas Clout MMA 2. Jego pojawienie się w federacji może mieć związek z chęcią powrotu do popularności, którą nieco utracił.

Japczan vs Holak

Holak vs Japczan to walka, w której pojawia się realny spór, co zdecydowanie przyciąga uwagę widzów śledzących konferencje i inne wydarzenia federacji. Mężczyźni mają ten sam rekord, który wynosi 1-1. Walkę na zasadach MMA stoczą w 3 rundach trwających trzy minuty.

Według bukmacherów faworytem tego starcia jest Japczan. Może mieć to związek z jego warunkami fizycznymi, lub umiejętnościami, które pokazał podczas swoich pojedynków

Japczan Instagram

Japczan prowadzi profil na Instagramie o nazwie @japczanek. Jego konto śledzi 309 tysięcy obserwujących.

Japczan Tik Tok

Tik Tok to kolejny portal społecznościowy, na którym udziela się Japczan. Na tym serwisie znany jest jako @japczanttv. Obserwuje go tam 161 tysięcy osób, a jego nagrania zgromadziły łącznie ponad 1,6 miliona polubień.

@japczanttv

Kamerował @akixox.o

♬ dźwięk oryginalny - japczan

Japczan dziewczyna

Japczan na swoim Tik Toku zamieszcza między innymi nagrania z dziewczyną. Jego partnerka nazywa się Paulina Smolińska – na Instagramie można znaleźć ją pod nazwą @paulina.xxs.


Jak nazywa się Japczan?
Japczan to Jakub Piotrowicz
Z kim Japczan walczy na Clout MMA 2?
Japczan zmierzy się z Jakubem Holakiem na Clout MMA 2.