High League to nowa organizacja MMA, która organizuje walki celebrytów i twórców internetowych. Kiedy pierwsza gala High League została zorganizowana? Kto wystąpił na High League? Gdzie odbyła się pierwsza gala High League? High League karta walk – jak wyglądała? Typy i kursy High League - jakie były kursy Lexy vs Natsu i Lil Masti vs Brodnicka? High League transmisja - ile kosztowało PPV?

Kiedy pierwsza gala High League?

Kiedy pierwsza gala High League – to pytanie zadawali sobie wszyscy fani Malika Montany i gal organizujących pojedynku typu freakfight.

Przez długi czas termin pierwszej gali High League pozostawał niewiadomą. Na początku lipca ogłoszono jednak, że wydarzenie odbędzie się 28 sierpnia, czyli w ostatni tydzień wakacji. Oficjalnym sponsorem gali zostały zakłady bukmacherskie Fortuna (odbierz kod promocyjny Fortuna).

Gdzie odbędzie się pierwsza gala High League?

Termin pierwszej gali oraz to, gdzie odbędzie się pierwsza gala High League, były znane na kilka miesięcy przed wydarzeniem. Gala odbyła się na granicy Gdańska i Sopotu w Ergo Arenie. W przeszłości swoje gale organizowały tam między innymi takie federacje, jak KSW czy FAME MMA.

High League bilety

High League bilety na pierwszą galę były dostępne w sprzedaży, co z pewnością ucieszyło wielu fanów tego typu wydarzeń. Ceny wejściówek rozpoczynały się od 50 złotych.

 

 

 

Kto wystąpi na High League?

gala high league kto będzie

Kto wystąpił na High League? Pierwotnie oficjalnie ogłoszono angaż dwóch zawodników, dzięki czemu poznaliśmy pierwsze odpowiedzi na pytania, kto wystąpi na High League. Umową z nową federacją związała się Aniela „Lil Masti” Bogusz, była mistrzyni FAME MMA, która rozstała się z tą organizacją w nie najlepszych stosunkach. Kolejnym z zawodników, który wystąpi na High League, jest popularny youtuber i raper młodego pokolenia CzuuX, czyli Piotr Czupryn. Jak się jednak okazało, nie zadebiutował on na pierwszej gali.

Przeciwniczką Bogusz w debiucie w High League była Ewa Brodnicka, w przeszłości będąca mistrzyni świata w boksie, dla której był to debiut w nowej dyscyplinie.

Prawdziwym hitem byl jednak debiut w sportach walki popularnej influencerki Lexy Chaplin. Jej angaż organizacja High League ogłosiła pod koniec czerwca 2021 roku. W debiutanckim starciu zmierzyła się z inną niezwykle popularną gwiazdą internetu, Natalią "Natsu" Karczmarczyk.

Trzeba przyznać, że od początku to, kto wystąpi na High League, robi wrażenie, jeśli chodzi o popularność twórców w sieci. Kolejnym z głośnych transferów High League było sprowadzenie Arkadiusza „Pana” Pawłowskiego, który na nowej gali pełni rolę konferansjera zapowiadającego pojedynki. Pawłowski, podobnie jak Bogusz, odszedł z FAME MMA z powodu braku porozumienia odnośnie wynagrodzenia za występy podczas gal FAME MMA.

High League walki

High League walki z pewnością były tym, co najbardziej ciekawiło kibiców. Piękna oprawa, głośne nazwiska czy występy artystyczne na nic bowiem się zdadzą, jeśli High League walki nie będą ciekawe. High League kolejne walki były ogłaszane z tygodnia na tydzień, aż ostatecznie poznaliśmy całość zestawień, jeśli chodzi o kartę walk High League.

High League PPV

High League transmisja PPV - ile kosztowało? Sprzedaż PPV na High League rozpoczęła się pod koniec lipca 2021 roku. Podstawowy pakiet PPV High League kosztował 24,99 zł, z kolei wersja premium - 29,99 zł.

High League typy

High League typy dostępne były do gry w firmie Fortuna. Jak zaznacza High League, zakłady na galę będą możliwe do obstawiania tylko i wyłącznie w zakładach bukmacherski Fortuna. Jest to więc współpraca na wyłączność i typy na High League można grać tylko w jednej firmie.

Typy na Lexy vs Natsu

Typy na Lexy vs Natsu, czyli walkę wieczoru gali High League, z pewnością cieszyły się największym zainteresowaniem. Zakłady bukmacherskie Fortuna kursy na ten pojedynek wystawiły tuż po tym, jak ogłoszono to hitowe starcie. Pierwotnie sporą faworytką była Lexy - w dużej mierze zapewne ze względu na przewagę warunków fizycznych. Z czasem jednak kursy na Lexy vs Natsu zaczęły się wyrównywać, a nawet to Karczmarczyk stała się faworytką. Być może wynika to z faktu, że Natsu trenuje pod okiem znanego polskiego zawodnika, Piotra Strusa, który chwali jej postępy i umiętności, mimo tak krótkiego stażu.

Kursy na Lexy vs Natsu (stan na 13.07.2021) - 1.91 vs 1.70

Kursy na Lil Masti vs Brodnicka

Typy na Lil Masti vs Ewa Brodnicka, czyli klasyczny pojedynek zawodniczki trenującej sporty parterowe ze świetną, jak na warunki High League, zawodniczką sportów uderzanych. Trudno oszacować, co będzie w tym pojedynku kluczowe - czy parterowe umiejętności i staż w klatce Bogusz, czy jednak stójkowa przewaga Brodnickiej. Bukmacherzy również nie wiedzą, co z tym faktem zrobić i od początku wystawili niemal idealnie kursy na triumfy obu zawodniczek.

Kursy na Lil Masti vs Brodnicka (stan na 13.07.2021) - 1.70 vs 1.91

High League karta walk

high league zawodnicy

High League karta walk, jeśli chodzi o walkę wieczoru, składała się z Lexy i Natsu. Kto wygrał na pierwszej gali?


Kto będzie walczył w High League?
High League ogłosiło zakontraktowanie między innymi Lil Masti i CzuuXa.
Kto stoi za galą High League?
High League organizowane jest przez Malika Montanę, popularnego rapera.