Szymool to kolejny streamer, który dołączył do organizacji FAME MMA. Jest on znany głównie z platformy Twitch. Kim jest Szymool? Ile lat ma Szymool? Jak nazywa się Szymool? Czy Szymool ma dziewczynę? Wszystkiego dowiesz się w tym artykule!

Szymool imię i nazwisko

Jak nazywa się Szymool? Jak Szymool ma na imię? Imię i nazwisko zawodnika FAME MMA to Szymon Besser.

Kim jest Szymool?

Kim jest Szymool? Kto to Szymool? W momencie ogłoszenia przez federację FAME MMA angażu popularnego streamera i twórcy internetowego, z pewnością wiele osób mogło zadać sobie tego typu pytania. Szymool zdobył popularność dzięki transmisjom na żywo na platformie Twitch.TV. Na swoich streamach nie grał w gry jak większość streamerów na tej platformie, a głównie rozmawiał z widzami i pokazywał swoje życie codzienne.

Zobacz także - typy na FAME MMA

Szymool wiek

Ile lat ma Szymool? Szymon Besser urodził się w 1994 roku. Oznacza to, że na ten moment ma 28 lat.

Szymool wzrost

Dokładny wzrost Szymona Bessera poznaliśmy przy okazji jego dołączenia do organizacji FAME MMA. Szymool posiada 183 centymetry wzrostu.

Szymool waga

Szymon Besser waży około 100 kilogramów. Jego dokładną wagę poznamy jednak na dzień przed galą FAME MMA 16, kiedy odbędzie się oficjalne ważenie.

Szymool Twitch

Szymool popularność na Twitchu zdobył w 2021 roku. Był znany z kontrowersyjnych wypowiedzi i dużej bezpośredniości. Prowadził również popularne obecnie streamy IRL. Często naruszał on też regulamin tej platformy, przez co wielokrotnie otrzymywał bany i zakazy streamowania. Jego kanał nosił nazwę szymool natomiast aktualnie jest zawieszony.

Szymool YouTube

Streamer posiada także konto na YouTube, gdzie zamieszcza skróty swoich transmisji na żywo. Obecnie posiada na swoim kanale 26,5 tysiąca subskrypcji, a jego filmy zebrały łącznie ponad 2 miliony wyświetleń.

Szymool FAME MMA

26 września FAME MMA ogłosiło Szymoola jako swojego nowego zawodnika. Do jego debiutu dojdzie na gali FAME MMA 16. O debiucie Szymona Bessera w klatce mówiło się już od dłuższego czasu. Był on gościem jednego z programów przed 15 edycją gali, gdzie Boxdel przyznał, że są prowadzone rozmowy na tego jego walki. Ostatecznie swój pierwszy występ zanotował w Gliwicach 5 listopada 2022 roku. Przegrał wtedy z Dzinooldem przez decyzję sędziów.

Szymool walka

Początkowo wiele osób uważało, że przeciwnikiem Bessera będzie Adrian Polak, z którym streamer od dłuższego czasu miał konflikt. Ostatecznie jego przeciwnika poznaliśmy na pierwszej konferencji FAME MMA 16 i będzie to znany streamer z Twitcha i YouTuba - MrDzinold. Szymool przegrał tę walkę przez decyzję sędziów.

Szymool dziewczyna

Aktualnie nic nie wskazuje na to, że popularny streamer ma dziewczynę. Na swoich transmisjach na żywo wielokrotnie opowiadał o swoich relacjach z kobietami. Wynikało z nich, że Szymool lubi imprezowy styl życia i stara się nie przywiązywać do jednej partnerki.

Szymool Franio

Wiele osób z osobą Szymoola bardzo często łączy innego popularnego streamera - Frania. Obaj mężczyźni przez długi czas streamowali we dwójkę. Wszystko zmieniło się, kiedy Besser otrzymał bana na Twitchu i nie mógł już korzystać z tej platformy. O swojej aktualnej relacji z Franciszkiem Rusieckim Szymool opowiedział podczas programu Face to Face. Przyznał, że zawiódł się na młodszym streamerze. Uważał go za swojego przyjaciela, jednak ten urwał z nim kontakt po tym jak Szymool dostał zakaz streamowania. Kilka minut po tym wyznaniu Rusiecki zadzwonił do studia i inne spojrzenie na tę sytuację. Aktualnie nie wiadomo jakie są relacje pomiędzy zawodnikami.

Zobacz także - Kim jest Franio?

Szymool Adrian Polak

Aktualnie największy konflikt Szymool ma z Adrianem Polakiem Polańskim. Do pierwszej głośnej konfrontacji pomiędzy nimi doszło w jednej z warszawskich restauracji, kiedy Besser prowadził streama na Twitchu. Polak napluł na Szymoola, kiedy ten przechodził obok niego.

Do kolejnej scysji doszło przed pierwszą konferencją promującą galę FAME MMA 16. Adrian Polański podszedł wtedy na backstage'u do Szymoola i zaczął mu grozić. Ostatnio pojawiły się także informacje, że Polak uderzył Bessera przed drugą konferencją.

Szymool Beatris

Wiele osób zastanawia się kim jest wielokrotnie wspominana "Beatris". Podczas jednej z pierwszych edycji FAME MMA, podczas transmisji, na trybunach pokazano mamę Adriana Polaka. Po pewnym czasie internauci zaczęli publikować ogłoszenie jednej z kobiet, która ogłaszała się jako pani do towarzystwa o pseudonimie "Beatris". Kobieta będąca na zdjęciu ogłoszenia wręcz do złudzenia przypominała mamę Polaka. Temat podchwycił miedzy innymi Amadeusz Ferrari, który nagrał piosenkę, w której wyzywał matkę Polańskiego. O sprawie zapomniano, jednak przypomniał o niej Szymool. Na jednym ze streamów wprost stwierdził, że mama Adriana Polańskiego jest kobietą do towarzystwa. Właśnie to sprawiło, że Polak jest wściekły na Bessera i zawodnicy mają ogromny konflikt. Do dziś nie wiadomo, czy ogłoszenie rzeczywiście było prawdziwe i przedstawiało mamę Adriana Polańskiego. Kiedy sprawa wypłynęła, zarówno zawodnik jak i jego matka stanowczo zaprzeczyli.

Szymool Instagram

Szymool prowadzi także konto na Instagramie. Streamera można tam znaleźć pod nickiem szymool_. Jego poczynania na tym portalu obserwuje blisko 30 tysięcy użytkowników.


Jak nazywa się Szymool?
Imię i nazwisko Szymoola to Szymon Besser.
Ile lat ma Szymool?
Szymon Besser urodził się w 1994 roku. Oznacza to, że na ten moment ma 28 lat.