Franio to kolejny z popularnych twórców internetowych, który postanowił spróbować swoich sił w FAME MMA. Co wiadomo o mężczyźnie?

Kim jest Franio?

Kim jest Franio? Kto to Franio? Gdy federacja FAME MMA ogłosiła angaż zawodnika, z pewnością wielu kibiców - zwłaszcza tych nieco starszej daty - mogło zadać sobie tego typu pytania. Franio jest bowiem popularnym streamerem na Twitchu, a także twórcą internetowym młodego pokolenia. A jak się okazało w drugiej połowie 2022 roku - również zawodnikiem typu freak fight.

Na co dzień mieszka w Warszawie.

 

 

Franio imię i nazwisko

Jak nazywa się Franio? Imię i nazwisko mężczyzny to Franciszek Rusiecki.

Franio wiek

Ile lat ma Franio? Jeśli chodzi o wiek, Franio urodził się w 2000 roku.

Franio wzrost

Wzrost Frania poznamy przy okazji jego debiutu w FAME MMA. Wówczas federacja przedstawi zawodnika również pod kątem jego parametrów fizycznych.

Franio waga

Również to, ile wynosi waga Frania, przekonamy się przed jego debiutem, a konkretniej dzień przed galą, na której zawalczy - na oficjalnej ceremonii ważenia przed galą FAME MMA.

Zobacz także - typy na FAME MMA

Franio Twitch

Franio jest niezwykle popularnym streamerem na Twitchu. Jego profil o nazwie Franio obserwuje blisko 200 tysięcy użytkowników, a kolejne transmisje cieszą się coraz większym zainteresowaniem widzów.

Franio streamuje między innymi gry, a także różnego rodzaju historie z jego życia, często prowadząc streamy codziennie - przez wiele godzin każdy.

Franio YouTube

Franio posiada konto na YouTube od 2010 roku, jednak od 2022 roku na dobre zaczął tworzyć materiały na tej platformie. Jego kanał obserwuje ponad 12 tysięcy użytkowników, ale nie ulega wątpliwości, że wraz ze wzrostem popularności również na tym serwisie stanie się bardziej popularny.

Franio FAME MMA

W lipcu 2022 roku federacja FAME MMA ogłosiła, że Franio został nowym zawodnikiem największej polskiej organizacji typu freak fight. Angaż Frania spotkał się z pozytywnym odbiorem i kibice natychmiast zaczęli zastanawiać się, kto będzie jego debiutanckim rywalem.

Co ciekawe Franio już wcześniej ogłosił, że zawalczy w FAME MMA, czym pewnie delikatnie pokrzyżował promocyjne plany federacji związane z przedstawieniem go jako nowego zawodnika organizacji.

Franio walka

Walka Franio vs... no właśnie, debiutancki rywal streamera nie został jeszcze ogłoszony. Wiadomo jednak, że Franio zawalczy na gali FAME MMA 15, czyli pod koniec sierpnia 2022 roku. Nie ulega wątpliwości, że ze względu na popularność mężczyzny, walka Frania w FAME MMA będzie cieszyła się sporym zainteresowaniem w sieci.

Zobacz także - karta walk FAME MMA 15

Franio Liza

Franio i Liza, czyli duet, który dał mężczyźnie sporą popularność. W 2022 roku mężczyzna zaczął nagrywać materiały z Lizą, kobietą pochodzącą z Ukrainy. Z racji tego, że Liza na streamach Frania często występuje w stosunkowo odważnych strojach, wspólne nagrania Frania i modelki cieszą się sporym zainteresowaniem - podobnie jak shoty z tych transmisji.

Franio dziewczyna

Czy Franio ma dziewczynę? Wielu internautów zastanawia się, czy Liza od Frania faktycznie jest jego dziewczyną, czy stworzyli tego typu relację głównie pod wyświetlenia i zainteresowanie. Być może Franio kiedyś jednoznacznie zadeklaruje, czy Liza jest jego partnerką.

Franio Twitter

Franio na Twitterze udziela się jako franiotwitch. Jego poczynania na tym portalu obserwuje ponad 20 tysięcy użytkowników.

Franio TikTok

Również na TikToku Franio to franiotwitch. Na TikToku jego kolejne nagrania śledzi 50 tysięcy użytkowników, a nagrania na koncie Frania polajkowano łącznie około półtora miliona razy.

Franio Instagram

Na Instagramie Frania można znaleźć jako franio00. Na tym serwisie społecznościowym obserwuje go ponad 60 tysięcy użytkowników Instagrama.