Franio to kolejny z popularnych twórców internetowych, który postanowił spróbować swoich sił w FAME MMA. Co wiadomo o mężczyźnie?

Kim jest Franio?

Kim jest Franio? Kto to Franio? Gdy federacja FAME MMA ogłosiła angaż zawodnika, z pewnością wielu kibiców - zwłaszcza tych nieco starszej daty - mogło zadać sobie tego typu pytania. Franio jest bowiem popularnym streamerem na Twitchu, a także twórcą internetowym młodego pokolenia. A jak się okazało w drugiej połowie 2022 roku - również zawodnikiem typu freak fight.

Na co dzień mieszka w Warszawie.

Franio imię i nazwisko

Jak nazywa się Franio? Imię i nazwisko mężczyzny to Franciszek Rusiecki.

Franio wiek

Ile lat ma Franio? Jeśli chodzi o wiek, Franio urodził się w 2000 roku. Rocznikowo ma zatem 23 lata.

Franio wzrost

Wzrost Frania to 185 cm.

Franio waga

Franciszek waży około 79 kilogramów.

Franio Twitch

Franio jest niezwykle popularnym streamerem na Twitchu. Jego profil o nazwie Franio obserwuje ponad 370 tysięcy użytkowników, a kolejne transmisje cieszą się coraz większym zainteresowaniem widzów.

Franciszek streamuje między innymi gry, a także różnego rodzaju historie z jego życia, często prowadząc streamy codziennie.

Franio YouTube

Franio posiada konto na YouTube od 2010 roku, jednak od 2022 roku na dobre zaczął tworzyć materiały na tej platformie. Jego kanał obserwuje ponad 75 tysięcy użytkowników, ale nie ulega wątpliwości, że wraz ze wzrostem popularności również na tym serwisie stanie się bardziej popularny.

Franio FAME MMA

W lipcu 2022 roku federacja FAME MMA ogłosiła, że Franio został nowym zawodnikiem największej polskiej organizacji typu freak fight. Angaż Frania spotkał się z pozytywnym odbiorem i kibice natychmiast zaczęli zastanawiać się, kto będzie jego debiutanckim rywalem.

Co ciekawe Franio już wcześniej ogłosił, że zawalczy w FAME MMA, czym pewnie delikatnie pokrzyżował promocyjne plany federacji związane z przedstawieniem go jako nowego zawodnika organizacji.

Franio vs Paramaxil

Pierwszym rywalem "Frania" był Jakub "Paramaxil" Frączek. Pojedynek obu debiutantów odbył się na gali FAME MMA 15 w sierpniu 2022 roku. Starcie nie potrwało zbyt długo. Zaczęło się od wjazdu "Paramaxila". Wydawało się, że może dojść do sensacji, ale na osiem sekund przed końcem pierwszej rundy został ustrzelony kontrującym prawym sierpowym.

Franio vs Xayoo

Do hitowego starcia dwóch streamerów z Twitch.TV doszło rok później na gali FAME MMA 19. Pierwsza runda była bardzo wyrównana i ciężko było przewidzieć, że lada moment "Franio" runie na deski. A to stało się już kilka sekund po rozpoczęciu drugiej odsłony. "Xayoo" wyprowadził potężny lewy, którym znokautował swojego rywala.

Franio walka

Pierwsza walka Frania została ogłoszona w połowie 2022 roku. Stało się faktem, że Rusiecki zadebiutuje we freakach na gali FAME MMA 15, czyli pod koniec sierpnia 2022 roku. Nie ulegało wątpliwości, że ze względu na popularność mężczyzny, walka Frania w FAME MMA będzie cieszyć się sporym zainteresowaniem w sieci.

Franio Liza

Franio i Liza, czyli duet, który dał mężczyźnie sporą popularność. W 2022 roku mężczyzna zaczął nagrywać materiały z Lizą, kobietą pochodzącą z Ukrainy. Z racji tego, że Liza na streamach Frania często występowała w stosunkowo odważnych strojach, wspólne nagrania Frania i modelki cieszyły się sporym zainteresowaniem - podobnie jak shoty z tych transmisji.

Franio dziewczyna

Czy Franio ma dziewczynę? Wielu internautów zastanawia się, czy Liza od Frania faktycznie jest jego dziewczyną, czy stworzyli tego typu relację głównie pod wyświetlenia i zainteresowanie. Być może Franio kiedyś jednoznacznie zadeklaruje, czy Liza jest jego partnerką.

Franio Twitter

Franio na Twitterze udziela się jako @franiotwitch. Jego poczynania na tym portalu obserwuje ponad 70 tysięcy użytkowników.

Franio TikTok

Również na TikToku Franio to franiotwitch. Na TikToku jego kolejne nagrania śledzi ponad 80 tysięcy użytkowników, a nagrania na koncie Frania polajkowano łącznie około półtora miliona razy.

@franiotwitch

Twitch.tv/franio ig: franio00 #polskiestreamy #stream #shot #short #śmieszne #stream #twitch #franio #szymoool #polskiyt #youtube #polskiestreamy

♬ dźwięk oryginalny - franio00

Franio Instagram

Na Instagramie Frania można znaleźć jako @franio00. Na tym serwisie społecznościowym obserwuje go ponad 180 tysięcy użytkowników Instagrama.


Jak nazywa się Franio?
Imię i nazwisko Frania to Franciszek Rusiecki.
Ile lat ma Franio?
Franio ma 23 lata.